AnnaOst• 28 октября 2023

А мені сьогодні 41)

Де вони взялися?) І якби пару років тому хтось мені сказав як і де я ці 41 зустріну, не повірила б, певно як і кожна з нас. Але сьогодні я дякую богу за все, раніше я будувала в цей день плани, сьогодні просто дякую. І трохи оглядаюсь назад.
Мама подарувала альбом з моїми фото за останні 21 рік життя. Дивлюся на себе двадцятирічну на фото з університетського альбому і, з одного боку, я ж наче і не жила ще, я себе ще такою молодою відчуваю, а з другого боку від тієї дівчинки і не лишилося нічого. Стільки всього було, наче кілька життів прожила.
Так хочеться вірити, що ці найтемніші ночі перед світанком. Перемоги нам всім на всіх фронтах
А на фото я майже 41 річна і я собі тут подобаюся)
Леннешка• 28 октября 2023
Вітаю. Ви гарна!
Neweve• 28 октября 2023
З днем народження!
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляЛеннешка
Вітаю. Ви гарна!
Дякую, то професійне фото. Як написано в інсті у фотографа ’підніму вам самооцінку краще за будь якого психолога’)
Kristinka2106• 29 октября 2023
Как вы красиво написали... С днём рождения!
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляNeweve
З днем народження!
Дякую!
5cmhybyna• 29 октября 2023
співчуваю, вік невеселий
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляKristinka2106
Дякую, графоманство то моє хобі)
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
співчуваю, вік невеселий
Та і часи зараз гівно, але ж інших немає
helena81• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
співчуваю, вік невеселий
А який веселий?
ksusha1155• 29 октября 2023
Вітаю!
5cmhybyna• 29 октября 2023
Ответ дляhelena81
А який веселий?
16-25
baton• 29 октября 2023
Какая вы классная, я вас совсем по другому представляла . Мне тоже через 2 месяца 41
HelenWWW• 29 октября 2023
Мои поздравления 🥳 41- это ещё не возраст, лучшее вас ждет впереди 😊
Аня1578• 29 октября 2023
Вітаю! Нехай кожен день дарує незабутні враження і сюрпризи!
gray_white• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
співчуваю, вік невеселий
Какой у вас унылый взгляд на жизнь
Автор, а вы классная, с Днём рожденья!
МилкиМой• 29 октября 2023
Мне 43.и я себе больше нравлюсь чем в 23. Совсем другая. Более секси. Более яркая. Другой цвет волос, другой стиль, другой взгляд. Даже овал лица другой - скулы более выражены стали. Так что.. 40 еще не старость далеко. Самый сок) А вы прекрасно выглядите!
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляМилкиМой
Це моє фото з університетського альбому
Правда я тут після жорсткої вечірки і зі страшного похмілля, але все одно без сміху дивитися неможливо. Ще й ця поза)))
МилкиМой• 29 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Це моє фото з університетського альбому
Да все мы примерно в то время так и выглядели)) Красивая женщина в 40 обычно еще красивее становится. Более манкой что ли. И яркой. Если конечно с ней все в порядке в целом. И она любит жизнь.
lily300• 29 октября 2023
Вы на 17 и выглядите 💐 с днем рождения!!!!
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляМилкиМой
Та зараз нажаль не той час щоб розквітати, тут хоч би кукухлю не поїхати і не захворіти на щось погане від стресу
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляlily300
Дякую!
МилкиМой• 29 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Вы в прифронтовом городе?
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляМилкиМой
Вы в прифронтовом городе?
Ні, і трималася весь цей час наче бодрячком, а зараз накриває
МилкиМой• 29 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Почему именно сейчас накрывает?
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляМилкиМой
Почему именно сейчас накрывает?
Привітав старий знайомий у фб з яким років 5 як втратили контакт, глянула фото, а він без руки і без ноги. Говорила з подругою, у неї 7 рак в ремісії, а зараз знову почалося
Tatka Kiev• 29 октября 2023
Вітаю
Ви дуже мила, бажаю гармонії та радості в душі 🌷
автор AnnaOst • 29 октября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Вітаю
Дякую!
Уаджит• 29 октября 2023
С днём рождения🌹 Вы очень красивая на фото
МилкиМой• 29 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
В такой ситуации, наоборот, приходит понимание быстротечности жизни, а, главное, того факта, что от нас не зависит ничего, кроме нашего собственного желания жить и радоваться этой жизни. Кто когда уйдет и как уйдет нам знать не дано. А раз не дано, значит и тратить энергию на переваривание чужих сценариев жизни и ее исхода нет никакого смысла. Когда это понимаешь и принимаешь полностью, приходит смирение. накрывать перестает и никогда больше не накрывает.
allochka• 29 октября 2023
Вы красотка! С днем рождения! Много лучиков счастья и добра 🥰