Леопардові панчохи• 29 октября 2023
Наше контрнаступление может быть похоже на наземную операцию в Газе?
Или все же только точечное уничтожение
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Україна,так,але історично склалось ,що в ній проживає дуже велика кількість громадян,які все життя розмовляли російською.І замість того,щоб демократично і толерантно вирішити мовне питання,такі як ви зробили усе ,щоб розпалити усю цю мовну колотнечу і поділити людей.
Потрібно так як у країнах Балтії.
Ответ дляMira29-c3c3
Що з цього приводу говорить ваш військовий ,який зараз воює?
Який з них. У мене багато хто воює.
Кажуть, що протистояти кацапні стало важче, до їхніх ланцетів нам далеко, жаліються, що практично стоїмо на місці, боротьба в стилі тягни - толкай. А жертв достатньо.
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мы Украина и сегодня .а не ордло!не хнр.днр.знр.онр))))
Это ж вроде так понятно для украинца)
Но это для украинца)))
Это ж вроде так понятно для украинца)
Но это для украинца)))
Ми країна у якій йде війна,в якій гинуть люди,де закрили границі для чоловіків і планомірно їх знищують.Де міліони жінок і дітей виїхали закордон і вже не повернуться.Де економіка повністю залежить від іноземних вливаннь.Де землі вже продані корпораціям.І ще невідомо чим усе це закінчиться,і як ми будем називатись.
Colombina.• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Та нікада, ці товаріщі підігрівають ’правильний ’ настрій чи настрой з 2014 року в Україні.Це щось накшталт солов´йова і скабєевої,тільки український варіант.
Та даже с 2005, а не 2014
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Я Фаріон українкою не вважаю, хіба агентом Кремля, судячи з того, що вона несе. Їй конкретно потрібно заткнутись
Ваше право.
А українцям що робити ?а то ви все про Фаріон та Фаріон .
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Пропагую щоб таких як Фаріон забанили на всіх ресурсах і не постили її брєд в стилі мєдвєдєва
І завести проти неї кримінальну справу,за розпалювання .
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Серйозно, коли ти майже з голою жопою і тобі сплавлють усякий металобрухт замість нормальної зброї, або дають її по каплі.
И какое это отношение к мове имеет?)))
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Логіка покинула чат. Яке відношення має Ваша відповідь до мого посту? До чого тут «серйозне відношення до ворога» до факту, що кацапня не дуже і заморочується в своїй пропаганді і наявність чи відсутність якогось приводу ну взагалі не має аж ніякого значення. Їх населенню байдуже абсолютно, жидомасони, запад хоче нас знищити, біокомарі, гуси, новоросія і тд. А ви вчепилися і намагаєтеся довести, що якісь там висловлювання однієї пригешелепкуватоі тітки їх там не щось провокують. Не було тітки, свою знайшли з розповідями про мальчіка в трусіках
Удалено администрацией...
Рая Ивановна• 29 октября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Нам не дали ф16, без них мы ничего не сможем
Давайте скинемся на пару самолётов хотя бы у Израиля купим
Ответ дляlilu1990
Я не знаю, що там експлуатує.арестович, але оці претензії типу ’говоріть українською бо закон’ можуть розшатувати суспільство. Я за м´яку українізацію. При тому що багато російськомовних знайомих зараз в зсу. Чому тоді до них нема таких претензій? Бо лицемірство це все
М´яка українізація вже була. За ЗСУ мови немає. Вони боронять країну і говорять різними мовами. А таксист в тилу вже міг би і вивчити. І я навіть впевнена, що він може говорити українською, але принципово цього не робить.
Зараз купа українців за кордоном і всі вчать мову країн, в які виїхали і не обурюються, а мовчки ходять на курси.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Ответ дляlilu1990
А з гусями і голубами що робити? Знищити як вид? Щоб божевільні сусіди не вирішили, що наявність гусей це акт агресіі. Небензя абсолютно серйозно про гусей розповідав у радбезі ООН, про гусей, а не про Фаріон
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Як так исторично склалось?))) Само по себе оно так склалось?)
Как и в прибалтике.казахстане.беларуси.молдове.грузии.якутии.бурятии?))))
Отак склалось,як і в штатах з індіанцями,у Африці з африканцями ,і в Кореї з корейцями,і таких країн тьма.Світ такий несправедливий.Треба жити не минулим а майбутнім.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Это нам так должно казаться))))
Ответ дляДробот И.
Ніхто не мод знати який вихід буде правильний. Треба зукати такий, який буде найвигідніший для нас. При якому залишиться людський ресурс , бо це найголовніше. А продовжувати заради міфічного володіння донбасом, який , нажаль де не український, це просто класти наших хлопців.
8 років у ’міфічному Донбасі’ була війна. А потім прийшли у інші міста Харківщини, Київщини, Херсонщини....
Все пропонуєте віддати?
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Я закінчила,якщо вам щось незрозуміло,можете перечитати ще раз,або декілька.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Як у штатах?)))) Вы в штатах или мы обсуждаем Украину и завещенных комсомольцев вместо убитых и вывезенных украинцев с последующей принудительной русификацией всего совка и стран соцлагеря?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Нет.не закончили
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляInnaV
А ето дрУгоє.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Потрібно пам´ятати й не забувати минуле Сьогоднішні події про це й показують .бо з часом й наші нащадки так скажуть
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Глобальніше вам треба мислити,наша країна не пуп землі.Історично сильніші держави диктували свою волю колоніям.Ми майже весь час були чиєюсь колонією.
Подивіться он нового Довбуша,проти кого він там воював?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Так и что?)))) Предлагаете то что?)))
И да.мова тут до чого с нацистами?))))
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
З вами все добре?
Зброя, мова, гола жопа, росія сильна, російська мова, гола жопа.
Точно все ок?
Может ’Украина и мова=гола жопа’
А ’руськебраття=богатство и сила’
))))
Я тоже не понимаю что хотят донести))
Если бы нам нужно делать
.....
А ’руськебраття=богатство и сила’
))))
Я тоже не понимаю что хотят донести))
Если бы нам нужно делать
.....
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так и что?)))) Предлагаете то что?)))
И да.мова тут до чого с нацистами?))))
У мене мова ні до чого,я прекрасно спілкуюсь як і українською так і російською.
Це вас там щось бентежить.Це ви тут розганяєте .
Ответ дляStar39
Почетный профессор Высшего института международных исследований и развития в Женеве Ланьсинь Сян для South China Morning Post:
Существуют три модели эффективного прекращения огня в Украине.
▪️Первая – это соглашение о перемирии в Корее 1953 года. Эта модель не является идеальной, но она позволила предотвратить активные военные действия на 70 лет. Механизм заключается в создании демилитаризованной зоны, соблюдаемой всеми сторонами.
▪️Вторая – кашмирская модель в споре между Индией и Пакистаном. Режим прекращения огня поддерживается на линии контроля, где ни одна из сторон не признает территориальных притязаний другой стороны. Эта модель неустойчива, но с 1948 года в Кашмире произошло лишь несколько мелких конфликтов.
▪️Третья – кипрское соглашение о прекращении огня, в рамках которого с 1964 года действует перемирие между Турцией и Кипром. Это идеальная модель. Несмотря на то, что постоянное решение не было согласовано, миротворцам ООН разрешено действовать в буферной зоне между двумя регионами для поддержания режима прекращения огня.
▪️Прекращение огня в Украине, скорее всего, возможно только по кашмирской модели, поскольку две другие модели требуют от Киева признания территориальных завоеваний России. Вопрос в том, какой механизм можно создать для поддержания ее стабильности.
Ну так мова про миротворців йшла ще з 2014 і що? Україна була готова на такі умови, а рашка - ні. То як можна домовитись з тим, хто не хоче домовлятись? З тим, хто хоче забрати половину країни?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Кто что разгоняет?))) Вроде тут плач про ущемленных и нацистов опять.не?)))
В Украине..украинский то нацизм?))
Кстати начинали с контрнаступа)))
В Украине..украинский то нацизм?))
Кстати начинали с контрнаступа)))
VitalinkaGL• 29 октября 2023
осилила все 18 страниц.
удивлена.
градус взглядов за год.поменялся кардинально.
думаю,еще года 2-3 и розовые очки спадут у всех,но какой ценой?
удивлена.