Леопардові панчохи• 29 октября 2023

Наше контрнаступление может быть похоже на наземную операцию в Газе?

Или все же только точечное уничтожение
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Херовий, було відчуття ,що все летить під три чорти,так воно і сталось.
Да? А мы боролись и помогали военным.а не лапки склали и голосили что всьопропало.
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Якщо байдуже то чому не українською ?
А чому не російською?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990

Тому що бл*ть вони більші, сильніші і багатші від нас

Коли до вас нарешті дійде?
Та пишіть вже .не крутіться як вуж на пательні .Що ж робити нам потрібно ?
Filomena• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990

Коли до вас нарешті дійде?
І якщо ви їм підлижете, то вас не вбʼють?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990

Коли до вас нарешті дійде?
И шо?))))) Вы решили им изнутри помогать?)))
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
І до чого ваша боротьби призвела?
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
То може вона на москалів і працює,а то шо вони в новинах будуть показувать?
Та сто відсотків. Працює на Кремль, забезпечуючи їм відповідний контент.
InnaV• 29 октября 2023
Ответ дляПриму в дар
Ого. У этого мудака еще и поклонницы есть.
Может вы еще и на гуру подписаны?😆
Ще й багато, як писали вище. То жах! Невже у нас стільки людей не має критичного мислення?!
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А чому не російською?
Та тому що країна називається Україна.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А чому не російською?
Може тому що УКРАЇНА !? НЕ?))))
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
PinkyPink• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Тому що кацапня бере то до уваги.
Кацапня з надувними ракетами «на Вашингтон» маршами ходить, розповідає що треба знищити 30% росіян, які не підтримують ху%ло, несе про свящєнну гойду і джихад в одному флаконі, бойових гусей і комарів, ядерну бомбу, яку нібито ми ховали в гостомелі, спеціальні віруси, які розробляють, щоб вони уражали «руських» і ще купу всякої фігні, за яку нормальні психіатри вже б госпіталізували. Ви правда думаєте, що Фаріон має велике значення?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
І до чого ваша боротьби призвела?
Ні...а собі .Оце так ’заявочки’
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
І до чого ваша боротьби призвела?
Мы Украина и сегодня .а не ордло!не хнр.днр.знр.онр))))
Это ж вроде так понятно для украинца)
Но это для украинца)))
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Що робити українцям потрібно?
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Хватить уже розводити ці басні

До ворога треба відноситись серйозно

До чого уже багато військових закликає

А такі вкиди розхолоджують людей і переконують що перемога як не завтра, то через тиждень два
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Та тому що країна називається Україна.
Україна,так,але історично склалось ,що в ній проживає дуже велика кількість громадян,які все життя розмовляли російською.І замість того,щоб демократично і толерантно вирішити мовне питання,такі як ви зробили усе ,щоб розпалити усю цю мовну колотнечу і поділити людей.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Пропагандируете сдачу Украины богатым мышебраттям?
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Що робити українцям потрібно?
Я Фаріон українкою не вважаю, хіба агентом Кремля, судячи з того, що вона несе. Їй конкретно потрібно заткнутись
cactus_• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Star не напрягайтесь. По Вам давно все понятно. Секта хороших оккупантов
А зачем Вы себе это сохраняете?
Seehund• 29 октября 2023
Я думаю Украину добивает коррупция. Когда общество гниет изнутри, мало надежды на позитивный результат. Главное ни у кого из коррупционеров не ёкает от многочисленных жертв людей, детей.
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пропагую щоб таких як Фаріон забанили на всіх ресурсах і не постили її брєд в стилі мєдвєдєва
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ні...а собі .Оце так ’заявочки’
Удалено администрацией...
Filomena• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ні. Кажу сідай, я тобі розповім які у тебе красиві очі, а мова твоя просто пісня!
Прекраснішої не має!

Ну ви серйозно??
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Як так исторично склалось?))) Само по себе оно так склалось?)
Как и в прибалтике.казахстане.беларуси.молдове.грузии.якутии.бурятии?))))
lilu502• 29 октября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Це точно
Вони як саранча.
Любого з переду спитайте. Скаже, що лізуть в лізуть, як таргани, їх перемелюють, а лізуть нові.
так, це правда нажаль🥲
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Що з цього приводу говорить ваш військовий ,який зараз воює?
lilu1990• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Прекраснішої не має!

Ну ви серйозно??
Серйозно, коли ти майже з голою жопою і тобі сплавлють усякий металобрухт замість нормальної зброї, або дають її по каплі.
InnaV• 29 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я би сказала, що Бойко не роздуває а правильно вловлює настрої суспільства. В коментах під відео з таксистом більшість на його стороні, навіть україномовні. Я теж.

Не хочу щоб українською мовою когось залякували. Після таких заяв ’ви повинні розмовляти, бо закон’ до мови тільки огида буде і повне відторгнення, злість на україномовних і несприйняття.
Це сфера обслуговування. І таксист повинен говорити українською.
Жінки не до нього додому прийшли.
PinkyPink• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Хватить уже розводити ці басні

До ворога треба відноситись серйозно

До чого уже багато військових закликає

Логіка покинула чат. Яке відношення має Ваша відповідь до мого посту? До чого тут «серйозне відношення до ворога» до факту, що кацапня не дуже і заморочується в своїй пропаганді і наявність чи відсутність якогось приводу ну взагалі не має аж ніякого значення. Їх населенню байдуже абсолютно, жидомасони, запад хоче нас знищити, біокомарі, гуси, новоросія і тд. А ви вчепилися і намагаєтеся довести, що якісь там висловлювання однієї пригешелепкуватоі тітки їх там не щось провокують. Не було тітки, свою знайшли з розповідями про мальчіка в трусіках