Тень льва• 29 октября 2023
Помогите. Повышение квалификации
Нужно придумать задания для повышения квалификации. Я руководитель группы в колл центре, на должности недавно. Мне нужно придумать инфо, написать несколько ключевых заданий для повышения квалификации.
Кроме как читать литературу по менеджменту и проходить тренинги незнаю что придумать ещё
Тень льва
• 29 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
А зарплату свою за цю роботу віддасте?
Конечно, на советчице за все надо платить
культУра• 29 октября 2023
Проведіть симуляцію ситуації, коли виникає конфлікт між двома співробітниками чи клієнтами. Спробуйте вирішити конфлікт за допомогою навичок управління конфліктами.
Після симуляції проведіть обговорення та аналіз процесу вирішення конфлікту.
Запропонуйте своїй групі завдання пошуку та впровадження інновацій у роботі колл-центру. Попросіть їх запропонувати покращення у процесах.
Задайте працівникам вправи на розвиток навичок емоційного інтелекту та ефективної комунікації.
Тень льва
• 29 октября 2023
Ответ длякультУра
Спасибо