Маша6• Изменено 29 октября 2023
А ви далі балакайте рос і розказуйте, яка ахматова геніальна поетеса
У Волновасі російський військовий розстріляв родину з 9 людей
Росіяни вбили родину із двома дітьми школярка та 4 річний хлопчик
Насправді, де спілкуються російською, там хочеш чи ні, неважливо, подобається чи ні, але там вітає руський дух. Неможливо відокремити себе від нації, спілкуючись іх мовою. Просто неможливо. Це елемент самоідентифікації! Вас іноземці ідентифікують саме за тією мовою, якою ви спілкуєтесь.
Стосовно Ахматової, Пушкіна тощо… це ті представники культури, на якій виросло покоління росіян, що гвалтували і катували українців.
Не варто так відстоювати кацапську культуру! Варто відстоювати своє. Власне. Українське.
Ответ дляМаша6
Тітки з форумах та і принципі багато таких,в Києві живу щодня це рос чую
Ну так а что тут поделаешь,я родилась в Киеве,мне 53.все вокруг говорили по русски,это мой родной язык,я на нем думаю,это уже не изменить никому.Я знаю и украинский и английский,но это мои доп.языки,но не основные,так уж сложилось,нас тоже нельзя отменить)Постепенно русский уйдет из Украины,это правильно,но не в сию же минуту...
Ответ дляНожка
Ппц
Як жити людям в тих країнах, де 2-3 мови?😭
Ізраїль терористи• 29 октября 2023
Ответ дляYAINNA
Знаєте , мільйони тепер мусять на іноземних говорити і думати бо від війни втікали , сотні тисяч ноги відморожують і в окопах сплять , а вам така проблема на українську перейти бо відішлі нє в сію мінуту. Скоро два роки щоденних вбивств українців . Краще б промовчали
Ізраїль терористи• 29 октября 2023
Ответ дляЭфигения
Ппц
Та нехай живуть як хочуть. В Україні одна мова - українська. Всі інші іноземні .
Ответ дляІзраїль терористи
Я бы перешла,если б могла их уберечь или спасти и моя мова помогла прогнать хуйло.Но это же бред,разве вы не понимаете.
Belosnezka1980• 29 октября 2023
Саме смішне це те, що рашка по любому буде виплачувати гроші, і хто ви думаєте перші в черзі стояти будуть?)....Правильно!
Ответ дляІзраїль терористи
а вы я смотрю хамасс поддерживаете, а значит иран, а значит рашку?
пальто запылилось с одной стороны
Belosnezka1980• 29 октября 2023
Ответ дляПодрысь
та ви ж й будете
Ні, я і за марками не поїхала)
Ответ дляЭфигения
Ппц
Ми говоримо зараз не по країни із декількома мовами. Ми говоримо про те, що росіяни під приводом захисту російськомовних напали на Україну.
Де немає російської- немає російського. Нічого. Просто немає.
Де є толерантність до російського - там рано чи пізно є росіяни. Вони поглинають на своєму шляху. Пусти свиню під стіл- вона залізе на стіл.
Білорусь тому приклад.
Ответ дляІзраїль терористи
Нєєє. Не перекручуйте.
Автор, того тексту хвилюється зв самоідентифікацію. В країнах де декілька державних мов люди не сумніваються у своїй національності. То чому у нас не може бути громадян, що в побуті використовують російську, але на 100% впевнені, що вони українці? Національність - це не лише мова.
Ответ дляНожка
Ми теж виросли на їх казках та віршах. Живучи при цьому в Україні.
Belosnezka1980• 29 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Які гроші?
Німеччина в свій час виплачувала від 800 до 1200 марок так сказать( морального ущерба).
Ответ дляНожка
Білорусь тому приклад.
Думаете, если бы украинцы не говорили на русском, войны бы не было?
Ответ дляІзраїль терористи
Удалено администрацией...
Ответ дляНожка
Я читала багато сучасних українських книжок.
Вони всі були написані недорікуватою русско украйонскою мовою, багато кальок з російських сюжетів та ще й застарілих.
Забули про коми.
Ну один виняток був, визнаю.
Так от ЦЕ я маю відстоювати?
Ні, я краще російську літературу, там теж бувають автори так собі, але вони пишуть чистою мовою. Російською, але чистою.
І коми на місці. І сюжети сучасні.
І ніхто не змушує відстоювати
Забули про коми.
Ну один виняток був, визнаю.
Так от ЦЕ я маю відстоювати?
І коми на місці. І сюжети сучасні.
І ніхто не змушує відстоювати
Ответ дляPiracanta
Дело не русском языке, а в пропаганде которая звучит на этом языке. Внушаемых людей очень много,к сожалению.
Так сейчас ру пропаганда есть і на английском, і на немецком, і на венгерском... На каком хочешь. Русский язык уже давно не первый среди языков для пропаганды за пределами рф.
Ответ дляvenera25
Я також.
Я їх всіх забула 24.02.2022. Я забула все спільне радянське минуле.
Я забула російську, яку знала дуже круто.
І навіть колись викладала іноземцям.
Я не хочу мати нічого спільного із ґвалтівниками і катами українських дітей.
Це моя позиція.
І навіть колись викладала іноземцям.
Це моя позиція.