Маша6• Изменено 29 октября 2023

А ви далі балакайте рос і розказуйте, яка ахматова геніальна поетеса

У Волновасі російський військовий розстріляв родину з 9 людей
https://zaxid.net/u_volnovasi_rosiyskiy_viyskoviy_...

Росіяни вбили родину із двома дітьми школярка та 4 річний хлопчик
Подрысь• 29 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Які гроші?
Вы мовна, вам не светит ) намек на русскоязычных.

Belosnezka1980• 29 октября 2023
Ответ дляПодрысь
Саме мовні будуть перші.
venera25• 29 октября 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Німеччина в свій час виплачувала від 800 до 1200 марок так сказать( морального ущерба).
Ми не доживемо щоб рашка нам щось відшкодувала. раша не Німеччина.
40ка• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Я також.
Я їх всіх забула 24.02.2022. Я забула все спільне радянське минуле.
Я забула російську, яку знала дуже круто.
І навіть колись викладала іноземцям.
Я не хочу мати нічого спільного із ґвалтівниками і катами українських дітей.
Це моя позиція.
От що й треба було довести
Всі, хто ненавидять російське, проснулися 2022
Эфигения• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Ми говоримо зараз не по країни із декількома мовами. Ми говоримо про те, що росіяни під приводом захисту російськомовних напали на Україну.
Де немає російської- немає російського. Нічого. Просто немає.
Де є толерантність до російського - там рано чи пізно є росіяни. Вони поглинають на своєму шляху. Пусти свиню під стіл- вона залізе на стіл.
Білорусь тому приклад.
Ппц ви наївна. Ви не розумієте, що не було б російської, то була б якась інша придуркувата причина?
Бо Україну створив Ленін, а Одесу заснувала Катерина. І тд і тп. Бо через кордон з Україною перелелетіли гуси, а в Полтавському інституті свинарства розробляють біозброю.
Sofia Tatra• 29 октября 2023
Если открыть паспорт Украины там написано на двух языках паспорт гражданина Украины . Это было на законодавчем уровне. До войны люди не стремились переходить на украинских , было два государственных . Теперь один и поверьте вюследующее поколение будет уже украинско говорящее. Но давить здесь и сейчас на всех особенно на не молодое поколение людей такое себе … это как попытки самоутвердиться за счет других. Поверьте все кто говорит на русском не коем образом не поддерживают эту войны или русских в целом . Их ненавидят так же сильно. Нельзя судить о человеке из-за этого. Уже с этой войной честно не знаем как друг другу глотки перегрызть причем свои же своих . Вот это обидно .
Belosnezka1980• 29 октября 2023
Ответ дляvenera25
Пфф, так і німці виплачували уже огого скільки пройшло! Десь кінець 90 початок 2000 років.
Ножка• 29 октября 2023
Ответ дляLilipa
Думаете, если бы украинцы не говорили на русском, войны бы не было?
Думаю, як би ми були такими ж радикальними як країни Балтії, думаю як би ми були більш орієнтовні вглиб себе, а не ззовні, якби ми не піддались і не віддали власну зброю під незрозумілі гарантії Будапештського меморандуму (а я його читала в оригіналі), росіяни не напали би на країну із третім в світі ядерним потенціалом.
Ми занадто толерантні. В цьому наша найбільша слабкість.
Lilipa• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Я також.
І навіть колись викладала іноземцям.
Це моя позиція.
А как вы относитесь к насильникам из Франковска? Они говорили на украинском.... Или эти насильники не считаются?

Подрысь• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Я також.
І навіть колись викладала іноземцям.
Це моя позиція.
т.е. у вас прозрение с 24 наступило..
venera25• 29 октября 2023
Ответ дляЭфигения
Так сейчас ру пропаганда есть і на английском, і на немецком, і на венгерском... На каком хочешь. Русский язык уже давно не первый среди языков для пропаганды за пределами рф.
Я много где встречаю пропаганду и на укр мове. Он одна фарион чего стоит. Живя на Западной Украине вижу много людей застявших в совке, но на українській мові. Неиає сірого, тільки чорне, або біле. Ніяких компромісів.І то дуже сумно.
Ножка• 29 октября 2023
Ответ для40ка
Я читала багато сучасних українських книжок.
Вони всі були написані недорікуватою русско украйонскою мовою, багато кальок з російських сюжетів та ще й застарілих.
Забули про коми.
Ну один виняток був, визнаю.
Так от ЦЕ я маю відстоювати?
Ні, я краще російську літературу, там теж бувають автори так собі, але вони пишуть чистою мовою. Російською, але чистою.
І коми на місці. І сюжети сучасні.
І ніхто не змушує відстоювати
Почитайте Люко Дашвар)
Складна мова.
Але ну дуже цікаво.
Затягує.
Щиро рекомендую.
Решка7777• 29 октября 2023
не в языке дело, мексиканцы не боятся испанцев.
рашка просто зло со звездами, адова страна
Piracanta• 29 октября 2023
Ответ дляSofia Tatra
Никогда в Украине не было два государственных языка.
Lilipa• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Получается, дело совсем не в языке
Sofia Tatra• 29 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Откройте паспорт книжку . Там все на двух языках
Belosnezka1980• 29 октября 2023
Завтра подаю на розлучення. Чоловік народився і виріс в Грьозному, від війни переїхали в Донецьк, з Донецька, дякуючи рашці знову переїхали. Люто ненавидить кацапню, але ж скотиняка, розмовляє на російські.
Lilipa• 29 октября 2023
Ответ дляvenera25
Я на днях увидела свежий ролик этой придурошной фарион.... и как её до сих пор никто не зашиб за её ядовитый язык...
Ножка• 29 октября 2023
Ответ для40ка
От що й треба було довести
Чому?
Я не ненавиджу. Я не спілкуюсь БІЛЬШЕ мовою вбивць українців. Я її розумію. Я її знаю. Але принципово я більше її не сприймаю. Тому що росія для мене- ворог. З яким у нас мають бути лише спільні кордони. Не більше.

Решка7777• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Насправді, де спілкуються російською, там хочеш чи ні, неважливо, подобається чи ні, але там вітає руський дух. Неможливо відокремити себе від нації, спілкуючись іх мовою. Просто неможливо. Це елемент самоідентифікації! Вас іноземці ідентифікують саме за тією мовою, якою ви спілкуєтесь.
Стосовно Ахматової, Пушкіна тощо… це ті представники культури, на якій виросло покоління росіян, що гвалтували і катували українців.
Не варто так відстоювати кацапську культуру! Варто відстоювати своє. Власне. Українське.
а мексиканці і т д..спілкуються не своєю мовою рідною.
мова не єдиний іденифікатор, не варто робити травлю свої же людей за мовою.
krasotalisa• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
2-3 недели все же иногда нормальные вещи говорит. Вот кто , если б не он успокаивал украинцев?))
Ладно, я шучу , если что
ті часи коли він нас заспокоював давно минули. Зараз він зраду розганяє у перших рядах, інтерв´ю рос пропагандонам регулярно дає, та ще й втік з України, ’полковнік’ бляха.
YAINNA• 29 октября 2023
Ответ дляvenera25
Увы люди не привыкли мыслить шире. Им мова поперек горла стоит и других проблем нет.
Просто сейчас война,горе,потери,все остро реагируют и ненависть не только к тем кто это горе принес,а и вообще к тому,что с ними ассоциируется,есть белое и черное,добро и зло.Даже если все в нашей стране говорили на мове,то хуйло б все равно напал,это было предрешено,вопрос времени,ну и он выбрал послековедное время,кризис,слабое и некомпетентное правительство,президент,теряющий рейтинг,преддефолт(
Ножка• 29 октября 2023
Ответ дляLilipa
Получается, дело совсем не в языке
Мова є як раз одним із моментів самоідентифікації. Самоідентифікації як національної ознаки.
Вас за кордоном як розрізняти?
Як вас відрізнити від росіянина?
Ножка• 29 октября 2023
Ответ дляРешка7777
Де ви бачите від мене травлю?
Я спілкуюся саме так і розумію, що важко зразу перейти.
Але- є бажання, а є проста лінь і неохота виходити із зони комфорту.
І в цьому велика різниця.
Ta-Ki• 29 октября 2023
Я сьогодні гуляла по Кривому Рогу, всі розмовляють російською, я думала що ситуація інакша, трохи в шоці була
Valentina shop2020• 29 октября 2023
Ответ дляkrasotalisa
арестович - кусок гімна!!! Втік з України і тепер лайно на всіх нас л´є, расчєлавєчілісь відіті лі ми. Урод.
Как же тетки любили и влюблялись,слушали и верили этому козлу арестовичу,а он предатель хуже на бывает
krasotalisa• 29 октября 2023
мульти1• 29 октября 2023
В моєму оточенні ніхто не перейшов на українську, на вулиці теж всі російською
Подрысь• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Вас за кордоном як розрізняти?
Як вас відрізнити від росіянина?
часто за границей иностранцы не различают украинский от русского.
Вы можете отличить китайский от вьетнамского?
Murzeelka• 29 октября 2023
По небу летит крокодил-сколько мне лет? Так, и эта тема- провакационная и глупая