Не обижаюсь• 30 октября 2023
Як правильно дарувати квитки?
Якщо в людини , якій даруєш є сім´я і діти
Результат:
вже голосів:
9 (47.37%)
2 квитки
5 (26.32%)
На всю сім´ю
4 (21.05%)
Результат
1 (5.26%)
1 квиток
Жена миллионера• 30 октября 2023
В залежності від того куди квитки. Якщо захід сімейний, то можна і на всю сім´ю. Але мінімум 2 квитки, бо одна людина не піде.
Olga1987-26• 30 октября 2023
Якщо подруга, котра мріє сама кудись поїхати , то можна й один
Якщо люди завжди подорожують сімʼєю і ніколи поодинці, то на сімʼю
Зараз в війну я б нікуди не поїхала без дитини , тому мені недоречно було б подарувати один квиток
Не обижаюсь
• 30 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Можна сім´єю
Не обижаюсь
• 30 октября 2023
Ответ дляБез Баяна
Куди і нащо?
В різні місця чи на якісь заходи , питання саме в кількості
Усатая полосатая• 30 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Якщо дітям по 5 років, наврядчи вони висидять оперету чи симфоеічний.
А такі, як я, наприклад, не висиджують у цирку.
У вас що конкретно і кому?
Жена миллионера• 30 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Можна сім´єю
Якщо знаєте, що є з ким дітей залишити, то 2 квитка. Подарунок має бути приємним і не створювати проблем.
Не обижаюсь
• 30 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
У вас що конкретно і кому?
Переважно це подарунки в різні розважальні центри , тому підходить і для дітей, і для дорослих .
Усатая полосатая• 30 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
З вас інфо по чайній ложці) Переважно...
Якщо ви меценат, то можете подарувати і на всю сім´ю незалежно, там 2 чи 9 дітей. Тому для вас це залежить не відправильності, а від можливості
Не обижаюсь
• 30 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Бо питання не про конкретне місце, їх багато, всюди можна сім´єю . Але якщо даруєш 2 квитки, то нормально, а коли 4, то це вже якось дуже вибивається із звичного бюджету подарунка
Усатая полосатая• 30 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
У вас всі відповіді якісь обтікаємі
Але при цьому ви хочете конкретної відповіді про правильність.
Не обижаюсь
• 30 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
У вас всі відповіді якісь обтікаємі
Ну як вони можуть конкретнішими, якщо місць подарунку десятки.
Файна пані• 30 октября 2023
Тю
Дарите конкретно одному человеку и всё 🤷🏻♀️
Зачем подстраиваться под его выводок, мужа, дядей и кумов? Я не могу понять
Вы же дарите именно кому-то
А не его родакам
Мне было бы без разницы если честно, как он распорядится ))
Я подарила и всё
Захочет - найдёт время
Не захочет - выкинет
Моё дело - подарить 😏
Вы же дарите именно кому-то
А не его родакам
Я подарила и всё
Захочет - найдёт время
Не захочет - выкинет
Моё дело - подарить 😏
Усатая полосатая• 30 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Вище вам відповіли конкретно
Ростки жимолости• 30 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Наразі квитки - задоволення з недешевих + якщо гарна вистава та виконавці, то їх ще треба спромогтись придбати, тому знайти 200 грн на няню на 2 години не бачу проблеми
ДинамоКит• 30 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Какая вы странная. Билеты на поездку в другую страну всей семье. В театр, на взрослый спектакль- только взрослым. На детский- детям и одному взрослому. В кинотеатр только взрослым на взрослый фильм, только детские, если дети могут пойти сами и детям и взрослому, если дети маленькие. На концерт всем или только взрослым. И еще можно учитывать, в каких отношениях вы с тем, кому дарите. Семья это или левые люди, которых просто нужно отблагодарить. Миллион вариантов.