Яйцеголовая• 30 октября 2023
До якого тижня у вас був токсикоз?
І що вам допомагало з ним справитися?
Зараз 8й тиждень, п’ю Рео , їм дрібно. На деякий час легше, але потім знову накриває…
І що вам допомагало з ним справитися?
Найщасливіша• 30 октября 2023
До 12, потім довго взагалі не відчувала себе вагітною. За перший триместр скинула 6 кг
Распутница• 30 октября 2023
Первый раз до 13
Второй до родов - думала, чит никогда не закончится. Даже в больнице несколько раз лежала
Шумелка Мышь• 30 октября 2023
До 16 недели. Потом постепенно стало лучше. Теперь каждый вечер изжога, как по расписанию.
Намакушка• 30 октября 2023
До 12 тижнів постійно, і після ще до 16 тижня час від часу нудило, але вже без блювання. Однаково в обидві вагітності.
Коленная ложечка• 30 октября 2023
Ответ дляНайщасливіша
В мене приблизно теж так, можливо трішки довше. Бо пам´ятаю чекала три місяці, як обіцяли, що все пройде. А воно не проходило, а потім якось раптово зник. Токсикоз був страшенний. Схудла до 4кг
Яйцеголовая
• 30 октября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
2 беременности. Вообще не было токсикоза.
Оце Вам пощастило !
Слухи-руки не распускаю• 30 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Оце Вам пощастило !
Наверное генетика. У моей мамы тоже нас двое детей, говорила, что тоже токсикоза вообще не было.
Все до блиску• 30 октября 2023
Зі старшими дітьми маю різні резус крові, то токсикоз був від першого до останнього дня вагітності. А от з молодшими перші декілька тижнів.
Ужгород• 30 октября 2023
До родов.не помогало ничего. Холодное молоко из холодильника иногда,но не каждый раз. Иногда Маалокс гель помогал. Боялась из дома выйти ТК рвота начиналась неожиданно,не знаю от чего
Пиу!Пиу!• 30 октября 2023
Десь на 9-10 пропав на тиждень, але до був дуже сильний, ацетон був 4+, капали, потім знову зʼявився і вже остаточно пропав десь 12-13 тиждень.
Ластоноша• 30 октября 2023
Ответ дляВсе до блиску
З донькою маю різний резус також, але що таке токсикоз не знала і дня.
А от зараз почало нудити з 5 тижня і тільки на 12 почало попускати. Так що гадаю це не від +або - залежить
ГугелП@лАмался• 30 октября 2023
Перші два рази десь до 13 лайтово відносно.
Втретє жорстко і до 20 тижня з блюванням (-9 кг від 59), і до пологів зі слабкістю, нудотою, пекельною печією і постійною відрижкою🤢