Бізешка• 30 октября 2023

Дівчата, в кого чоловіки або знайомі під Авдієвкою

Коли вони останній раз виходили на зв´язок, чоловік вже 4 день без зв´язку, всі знайомі, які з ним, також без зв´язку. Хвилююсь, новин про Авдіївку немає. Я так розумію, що все погано.
Charming• 30 октября 2023
Ответ дляСоната любви
на 0 2 недели были без связи.
в том месте все по 2 недели были без связи.
и так по кругу, 2 недели без связи, 2 недели в другое место со связью.
Теж хотіла написати. Мій максимум 28 днів. За цей час 2 смс , що живий. Це коли хтось один вибирався до місця, де є зв´язок і надсилав усім рідним повідомлення.
Може пошкоджений старлінк, або паливо для генератора закінчилось... Усяке може бути. Тримайся, обіймаю Вас!

Mussja• 30 октября 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Не выгоним. Время и возможности уже упущены. Интересно, а за что тогда были осуждены из Торнадо?
Виженемо обов´язково, питання часу і ціни. Але це відбудеться без сумніву. Торнадо обговорювати не буду, процес був закритий, думки є різні. Там замішана політика.
marydgayne• 30 октября 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
не пишите чушь, вот именно за чужих сыновей ( за исключением многодетных папаш, но таких мизер мизерный, кто пошел свое потомство защищать), я каждый день молюсь и очень переживаю, так что свои домыслы оставьте себе
Любой мужчина - это чей то сын. Для вас в каком возрасте сын перестанет быть сыном? До какого возраста вы за чужих сыновей молитесь? ну такой уже бред пишете...

Автор, сил вам и надежды!!! Пусть он поскорее выйдет на связь живой и невредимый!!
ВасильевнаЯ• 30 октября 2023
Ответ дляmarydgayne

мне жалко любого человека, просто бездетных в миллион раз жаль, что они не успели даже свое продолжение оставить. Просто ни в какое сравнение не идет горе жены при потере мужа, по сути чужого человека, с горем матери, которая теряет часть себя, свою кровиночку.
tushka123• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Та я це знаю, просто якось тривожно дуже.
Знаю и верю. Но нам нужно мыслить позитивно и не накручивать себя. Тяжело, но нужно. Обнимаю Вас! Ждём всех наших воинов живыми и здоровыми!
tushka123• 03 ноября 2023
Автор, есть у Вас новости? Была связь с мужем?
автор Бізешка • 03 ноября 2023
Ответ дляtushka123
Ні, зв´язку немає, але дружина хлопця, що з ним в бригаді казала ( її чоловік поранений), що на момент, як його поранило, мій чоловік живий ( не можу написати слово ’був’)

tushka123• 03 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ясно. Всё будет хорошо! Верим в лучшее! Обнимаю Вас, не думайте о плохом!
автор Бізешка • 04 ноября 2023
Ответ дляtushka123
Дякую, намагаюсь не думати
Ksenia-e9d7• 04 ноября 2023
Автор, как у вас дела? Мой вчера (Я так поняла) должен был звонить, до сих пор не набрал. Переживаю ((( Вчера парень, что с ним находится на позициях поставил в общую группу ++. Это же нормально значит всё? Или что это значит?
автор Бізешка • 04 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Ніяк, новин немає, вже нерви такі, що ад п´ю, там напевно немає зв´язку , останнє, що знаю, що були вони біля коксохіма. І що 1 листопада мій чоловік живий і зним все ок. А зараз взагалі без інфи
Ksenia-e9d7• 04 ноября 2023
Ответ дляБізешка
У меня сейчас аналогично. Уже весь оптимизм и вера в лучшее, давно пропала. В прошлый раз, они почти каждый день отписывались по очереди, когда были на позициях. В этот раз, только парень один вчера поставил +, и всё. Надеюсь, что это значит, что всё нормально...
автор Бізешка • 04 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Я зараз живу надією, але не знаю на скільки мене вистачить, найголовніше наскільки їх вистачить, це ж які вони вже втрмлені, обезсилені і знову готується штурм Авдіївки.
Ksenia-e9d7• 04 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Я не знаю, що там зараз робиться. Мій взагалі нічого не розказує. Але в минулі рази, коли виходив на позиції, то чітко говорив, що наберу через 4-5 днів. А тут останній раз позвонив в неділю. Я спитала, коли набере, сказав, не знаю.. Навіть не знаю, що і думати, вже душа не на місці...
автор Бізешка • 04 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
В мене з 26 вересня немає зв´язку
автор Бізешка • 04 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Тобто з 26 жовтня
Ksenia-e9d7• 04 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Тобто з 26 жовтня
В мене з 29 жовтня. Раніше хоч якось по черзі виходили на зв´язок
автор Бізешка • 04 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Так, кожні 3 дні був зв´язок хоч від 1 з них, а це тиша
Ksenia-e9d7• 04 ноября 2023
Ответ дляБізешка
У нас за цей час один хлопець жінці відзвонився, що дуже слабий зв´язок, а в інтернет взагалі ніхто цей раз не заходив. Вчора тільки цей хлопець+ скинув і все. Маю тільки надію, що це означає щось хороше, а не навпаки. Сьогодні взагалі тиша

tushka123• 10 ноября 2023
Автор, ну как у вас? Есть связь с мужем?
автор Бізешка • 11 ноября 2023
Ответ дляtushka123
Так, в госпіталі, поранення шиї ( тільки зачіпило, ще б декілька мм і могли б не спасти, була сильна кровотеча) і контузія, є надія, що дадуть 21 день на реабілітацію, + потрібно здавати аналізи на згортання крові
автор Бізешка • 11 ноября 2023
Ответ дляtushka123
А ви як? Є новини?
tushka123• 11 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ой, плохо, но и хорошо, что так! Хорошо что живой! Пусть поправляется! Сил вам и спасибо защитнику!
tushka123• 11 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А ви як? Є новини?
Да у нас вроде ничего, связь была 1 ноября. Ждём. Спасибо.
автор Бізешка • 11 ноября 2023
Ответ дляtushka123
Дякую дуже, сили зараз нам всім потрібні) Взаємно)
tushka123• 11 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Да! Держимся! Верим, любим и ждём!
Coffee is Love• 21 ноября 2023
Я просто побажаю що він якомога швидше вийшов на зв´язок та заспокоїв вас
coloritka• 21 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Автор відписала вище