Попразендовна• 30 октября 2023
В 17 років я з´їхала від батьків у вільне та незалежне життя, так хотілось бути
самостійною, в 30 я хочу повернутися додому і жити з мамою... Це сильно тупо?
Безпорадна Кроко• 30 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
немає
Тогда лучше в Германию на социал- вас пилить не будут хотя бы
язззззь!!!• 30 октября 2023
Я теж в 17 поїхала вчитися, і в 30 приїжджала додому до батьків і так хотілося затриматися там подовше, побути з ними, спокійно поговорити, але жити постійно ні, бо батьки в селі, бо в мене своє життя.
Шальная коклетка• 30 октября 2023
Нет, если вам комфортно. Здесь многие не общаются с матерями даже, так что они вам ответят? Конечно нет. Решайте исходя из вашей ситуации.
Попразендовна
• 30 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
що ви всіх туди відправляєте постійно
Христя в тiстi• 30 октября 2023
Ответ дляТАЗератти
много всяких. Могут прознать, что дама одна живёт и попробовать влезть в дом. Знаю такие случаи
Це де? Десь на хуторі?
ТАЗератти• 30 октября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Це де? Десь на хуторі?
не совсем) в небольшом городе в области
Безпорадна Кроко• 30 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
що ви всіх туди відправляєте постійно
Так если там для таких детей условия лучше и для родителей тоже.
Ваша подруга ещё и с мужем сможет выехать.
Вишня на торті• 30 октября 2023
Як у вас є таке бажання і обом добре,то це саме головне.Я то і думки не мала,тільки сама і окремо,як не погано і не важко,пішла і пішла.
ЧупакабраЗеБест• 30 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
тільки за
вообще не вижу проблемы, особенно если мама нетоксичная. я бы приехала и радовалась.