Я б такое не носила, но продаю• 30 октября 2023

Дівчата, в аптеці правду сказали?

Купувала ампули для інгаляції - на одній кольорова полоса, а на ампулі фізрочину - біла точка. Попросила дати пилочку, сказали, що пилочками не користуються вже мільйон років і треба просто ламати по білій точці і кольоровій полосці. Так і є чи пилочку для нігтів краще пилянути, щоб руки не порізати?
Все питаю зарання• 30 октября 2023
Просто ламаю
Фиктивная• 30 октября 2023
салфеткой зажать и сломать
ТаЕщеОптимистка• 30 октября 2023
Зараз ампули усі надрізані. Або по полосці, або там де кольорова крапка на ампулі.
Швидка Настя• 30 октября 2023
Так и есть
Угги_в_горошек• 30 октября 2023
я просто беру ватой и ломаю
Татьяна-cb91• 30 октября 2023
Никогда не использовала пилочки 🫣 вата и вперед
ГейСюда• 30 октября 2023
Салфетка или вата и ломайте, пилки — прошлый век!
МамОмужа• 30 октября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ещё во времена Союза эта пилочка была в упаковке с ампулами.
Татьяна-cb91• 30 октября 2023
Ответ дляМамОмужа
Ну я так давно не помню 😂😂😂
freedom_2015• 30 октября 2023
просто руками ломаю
Зараз на дієті• 30 октября 2023
правду
Цикавенная• 30 октября 2023
У меня нет никогда сил поломать, подпиливаю по точке ножиком, а потом ломаю
ЗавЛабСнаб• 30 октября 2023
Ломаю серветкою.
ЛижТолько• 30 октября 2023
Завжди було цікаво, а якшо ламать, то можуть мілкі осколки впасти в середину ампули? Чи не може бути мілких осколків? Чи як воно?
Админко• 30 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
нет осколков,если будете давить на ту точку.Там стекло специальное.
Джулияробертс• 30 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
І мені це було цікаво
Marynavladi• 30 октября 2023
ломать тоже нельзя, микропесчинки летят в жидкость
Леди_на_драндулете• 30 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
а при распиле не летят?
мне самой интересно.
Marynavladi• 30 октября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
а при распиле не летят?
мне самой интересно.
тоже, поэтому в таких ампулах приятного мало
ЯниЯ• 30 октября 2023
Я пиляю не можу так,
Мальчижка• 30 октября 2023
Я пилила последний раз 15 лет назад. Когда до крови пальцы перепилила, перестала это делать. Просто ломаю, голыми руками.
Пік Антна• 30 октября 2023
Сколько я в мелкую крошку ампул дексаметазона переломала - Пилочка совсем бы не помешала (
Оч@ров@Шк@• 30 октября 2023
беру ватный диск и от себя (точка смотрит на меня) ломаю, никогда не было порезов
ЕлькиПальки• 30 октября 2023
Я уже года три или больше просто ломаю.
Ластовиння• 30 октября 2023
Ответ дляМамОмужа
Ещё несколько лет назад попалась такая ампула.
Стигла полуниця• 30 октября 2023
зараз всі ампули без пилочки відламуються. нещодавно робила чоловікові уколи і згадала як дуже давно треба було пиляти, і як добре що зараз не треба
мистерЛяпсус• 30 октября 2023
Я вставляю в шприц без голки і ламаю. А ще в ампулах краси є така пластикова штука, дуже зручна для ампул.
От тільки також хвилююся чи не може той скляний пил потрапити та подряпати шкіру.