Маю сечі• Изменено 30 октября 2023
Девочки, как вам кольцо?
Какое из вариантов нравится больше?
Крошечка-хаврошечка• 30 октября 2023
Ответ для__Jane__
А что ж там ’ розпізновувать’? Среди цветных бриллиантов таких цветов в природе не бывает. То аметист и неювелирного качества сапфир в серебре.
От бачите- і ви не спец в камінцях) автор пише, що то скло
Може -ну, його,- видавати вам себе за крутого ювеліра?😉
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ювелір- то столяр по металу. Може, ви мали на увазі гемолога? Скло/ синтетика/ натур мінерал ,— це може сказати лише лабораторія. Але є така річ,як ’ насмотренность’,— не знаю,як це слово буде українською.
Так от, виходячи з насмотренности— діамантів ви в очі не бачили— і це факт. Як і те, що ви намагаетесь принизити тих, хто на ваш погляд кращий/ розумніший вас.
А ще факт/ порада: не починайте дискусій на теми,в яких ви не розбираєтесь, бо виглядають ваші фразочки накшталт ’ крутий ювелір’ і дурнуваті, не в тему підмигуючі смайлики — дуже жалюгідно.
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Кстати про ценность вставки: если бы то был аметист и неювелирного качества сапфир,— то эти минералы именно в таком их виде и качестве имели бы ценность примерно нулевую.
Опять смотрю на этого ’ крутого ювелира’ и глаз дёргается...откуда ж вы такие беретесь- то?( вопрос риторический, отвечать не нужно)
Крошечка-хаврошечка• 31 октября 2023
Ответ для__Jane__
Як вас заїло, видно, що на хворий мозоль наступили. Вам би не завадило користуватись вашими ж порадами і дивитись собі в «глаз», а не лише іншим в «бровь».
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Видно,шо інтереси вашого життя зводяться лише до скандалів на совєтчиці . Вважаю цей діалог вичерпаним, оревуар
Крошечка-хаврошечка• 31 октября 2023
Ответ для__Jane__
Видно, що вам будь-яким способом треба, що б ваше було зверху.
Так смішно дивитись, як людина не бачить в собі того, що приписує опоненту)