Статус Ква• 30 октября 2023
Когда уходит любовь...
Вот скажите-когда прожив много лет в браке, без измен, рукоприкладства, унижений-можно сказать-хорошо прожив, вы понимаете, что любовь прошла, ничего не держиь, все остыло и успокоилось. Осталась лишь привязанность, теплое родственное чувство, привычка-будь она не ладна. Как сделать этот шаг вперед? Или назад? У кого так было, что уходили, в приципипе, от хорошего мужа, лишь потому, что разлюбили? И легче быть одной, нежели вместе?
Бандитка Сью• 30 октября 2023
Для чего уходить от того,с кем тепло, надёжно и понятно без слов? Вы полюбили другого?
дамаАмстердама• 30 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Прошла влюбленность,а любовь пройти не может
Может и еще как
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
К сожалению, может. Спустя 17 лет брака.
дамаАмстердама• 30 октября 2023
Я ушла, но я люблю другого. Нет смысла портить себе жизнь тусуясь с чужим человеком даже если он родственник и у вас общие дети
мегамоСГ• 30 октября 2023
Любов - то процес, працюйте над цим. Найлегше все кинути і бігти за примарним щастям. Побачте свого чоловіка по новому. Ходіть на побачення, кіно. І закохайтеся знову, але в свою рідну людину.
Федорино Горе• 30 октября 2023
20 лет вместе. Любовь не прошла, но она теперь другая, более осознанная
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Нет, отчетливо поняла, что разлюбила. Живем, кск соседи.
З царем в голові• 30 октября 2023
А как спать с родственником? Да, теплые чувства, много общего. Много лет вместе. Но ....
Бандитка Сью• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Если человек стал вам неприятен,то стоит уходить. Для чего тратить время на неприятное и бесячее?
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляДідова баба
В мене так, але розходитися теж не варіант , живемо як є
А я не можу. Не хочу лягати в ліжко разом, нічого не хочу разом. Але роки, прожиті добре разом та і ще совість мучить. В нас різниця в віці майже 15 років.
Прибираю щодня• 30 октября 2023
Не розумію, про що ви. Я у шлюбі 20 років. Люблю свого чоловіка навіть більше ніж колись. І любов, і пристрасть, і підтримка всебічна. Все робимо для того, щоб почуття не згасали
3@йk@• 30 октября 2023
Я пішла від чоловіка, коли зрозуміла, що розлюбила. До цього ми були ідеальною родиною з трьома дітьми. Під час розлучення з нього стільки бруду вилізло, що я досі деякі моменти згадую з жахом.
Я зустріла іншого чоловіка, з яким почуваюся зовсім інакше - він мене береже.
Кава з адреналіном• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Уходите. Но недалеко)
Шлях до зірок• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Без сексу?
Шлях до зірок• 30 октября 2023
Ответ для3@йk@
Поки що.
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
В нас досить велика різниця у віці-майже 15 років. Можливо, справа у цьому.
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Без сексу?
Практически. Он хочет, я -нет.
Дідова баба• 30 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Що саме робите?
Луноходик_Ик• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Тоді йдіть(
Весела моль• 30 октября 2023
Ви собі на жопу приключеній шукаєте? Не гнівіть Бога, все добре, живіть. Чи Вам треба послати стресу, щоб зрозуміти, що то і є любов?
Дідова баба• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ми майже однолітки , все одно
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляДідова баба
Ми майже однолітки , все одно
Ну як сказать-38 і 53
3@йk@• 30 октября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Поки що.
Можливо. Але я не тримаюсь за чоловіків. Я самодостатня особистість. Допоки мені добре з цим чоловіком - будемо з ним разом. Поки будуть почуття, бажання розвивати стосунки, взаємоповага.
З колишнім чоловіком, на жаль, почуття минули і жити як сусіди не було сенсу, на мою думку. Багато було розмов, намагань зберегти родину. Але без кохання це не працює.
я Кукарача• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Сколько вам лет?
Дідова баба• 30 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ну як сказать-38 і 53
Це багато, звичайно. Чоловік на рік старший і все одно мені часто здається , що вже занадто постарів. Наступного разу треба брати молодшого
Статус Ква
• 30 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Сколько вам лет?
38 вот 3 дня как исполнилось