❗️ВИМИКАТИМУТЬ світло навіть без ворожих обстрілів.
Якщо не буде жодного обстрілу, з великою ймовірністю будуть застосовуватись () обмеження. Можу припустити, що планові обмеження введуть у листопаді, – нардеп Нагорняк.
Причина – дефіцит генерації.
Николай-b526• 30 октября 2023
Ответ длячаревна
А вы гоняли дуйчики летом, обогревались дополнительно. И да световой день, короче
+ некоторые сделали его еще короче)))
НамСвоюРобити• 30 октября 2023
Ответ дляSangela
Готують таки - ’Також в Офісі Зеленського вважають, що можливі блекаути цієї зими викличуть невдоволення суспільства роботою влади.
«Минулого року люди звинувачували росіян. Цього разу вони звинуватить нас у тому, що ми не зробили достатньо підготовки», - сказав співрозмовник видання.’
Хто оцьому ставить лайки?
Люди, ви при тямі взагалі?
От кого-кого, а мені вже точно навіть найменшу симпатію до нинішніх управителів не приписати.
Але! Якщо ракета русні роздовбує енергооб´єкт, то винна русня. Крапка.
Люди, ви при тямі взагалі?
НамСвоюРобити• 30 октября 2023
Ответ дляelegante
Столько траншей на эту систему выделялось .. і знов недостатньо ((
Їх не може бути достатньо. По означенню. Будь-яка система ППО при 85% - це вже супер.
Навіть Залізний купол Ізраїлю, що проти недоракет, дає збої.
ViktoryjaG• 30 октября 2023
Ответ дляNat-li
Вы не читали в прошлом году тысячу и одну тему про продажу электричества в Европу? Я уже готова к этим триллерам и в этом году))
А при чем тут читала-не читала, если в прошлом году, когда у нас был 5 дней блекаут, то он внезапно был и в Молдове)) Скажите еще, что совпадение. Да они и не скрывали тогда про контракт, что будут убытки и пени по контракту, что даже после восстановления и ремонта дадут свет в одесскую обл не сразу, а сначала выполнят международный контракт, что заэс потеряли, на Хмельницкой был ремонт как раз. Это все писалось и на сайте дтэк, и в их телеграмм. Так что как бы вы их не подмывали тут, а шито белыми нитками.
Ответ дляНамСвоюРобити
Хто оцьому ставить лайки?
Люди, ви при тямі взагалі?
Ніхто і не каже, що русня невинна. Питання в тому, що наша влада робила, щоб захистити енергооб´екти. Кошти немалі виділялись на це все і час був.
ViktoryjaG• 30 октября 2023
Ответ дляPrervana
Генераторы из гуманитарки сами себя не продадут
У нас вчера в доме напротив был пожар от генератора. И счастье, что выходной, сразу увидели и вызвали пожарку.
НамСвоюРобити• 30 октября 2023
Ответ дляNat-li
Ооо, я це пам´ятаю)))
Вже і сайт з перетоками у режимі онлайн постили.
Нііі, і там гру вмикали ’ти туди не дивись, ти сюди дивись’.))
DianaBibizyana• 30 октября 2023
Ответ дляPrervana
Браво!