Весотехник• Изменено 30 октября 2023

Переписка чоловіка. Як би ви поступили?

Доброго вечора! Ситуація вже 100500 разів тут обговорювалася, але то мене не стосувалося. Тепер стосується. Так от, в шлюбі 3 роки, у обох другий шлюб, нам по 40+. Так от, чоловік, будучи на Сході (не на 0, якщо що), почав переписувалися з однією мадамою. Я випадково дізналася, був скандал, не спілкуватися ми більше місяця, потім він вибачився, начебто пояснив, що просто було нудно, тому і переписувався. До слова, в переписці не було наче нічого прямо такого... Повернувся, сказав, що заблокував, сім´я для нього все, бла-бла-бла... А вчора я знову ж таки прочитала їх щоденну теперішню переписку, люблю-куплю, що з її боку, так і з його... Я в ступорі. Вона за багато кілометрів від нього, можливо була фізична зрада, я вже нічому не вірю. Він на розмову не йде.
Що б ви зробили на моєму місці? Речі виставити не зовсім варіант, бо дитині пів року, бо як чоловік, як батько, як хазяїн в домі він суперовий. Бо будуємо спільне житло, бо є спільний бізнес... Але і жити в брехні не знаю як. Хочу почути думки.
Працівниця року• 30 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Забрала ребенка и ушла
С какой стати автор должна с маленьким ребёнком непонятно где скитаться, если у них и жильё общее и бизнес. Пусть муж к мадаме своей уходит.
Бутербродница• 30 октября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Та вони як помийщіці, об´їдки обгризають. Я ж кажу, не брезгливі
Їм всьо пойдьот.
Да, я честно говоря была в шоке, что такое может вообще быть... Сама еще и замужем с ребенком... И тот скот (бм), просто отвернуло в момент. Не думала, что до такого может опуститься...
Вилосипедниця• 30 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
Я в своём. Я свободная девушка. Живу в Днепре. Военных тут много. Люблю погулять. Часто они женатые. Им просто отдохнуть хочется. Никто ж его развестись не просит.
Так вами просто користуються.. сумно.
Дуб береза• 30 октября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я больше года встречаюсь с мужчиной. Все серьезно, но его номер вообще не знаю
И если заблочить и удалить то контакт можно восстановить или электронкой, или ехать к нему домой
В соц мережах зараз можно знайти за пʼять хвилин і знову взяти номер телефона, от проблема
Зоряний Шлях• 30 октября 2023
Ответ дляДобродійка
Телефон личное, а вот то, что пришло и высветилось - нет. Раз мужик общего пользования.
Тєлєфон лічноє- це до шлюбу. А в шлюбі все спільне, тим більше з шалавами переписується. В нас з чоловіком повністю телефони відкриті що я його читаю що він мій👌
Пузата Хата• 30 октября 2023
Напишите этой кобыле, может она и не знает что у него семья
автор Весотехник • 30 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Він не піде з дому нікуди. Він вважає, що в його діях ’нічого такого’.
Я не Тролль• 30 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Ці всі кобили знають, що сім´я є. Ото такі баби, на все згодні.
А я нівроку• 30 октября 2023
Мені вас жаль автор, попадати нічого, ситуація у вас складна.
Якщо читати ваші вводні- діла не буде, він далі буде продовжувати ось так переписуватись, а може і щось більше.
Йому нудно з вами та в сімʼї, ось і находить розваги поза сім’єю, ось така він людина.
Або розривати стосунки, або закривати очі.
Вподобайден• 30 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Можливо. Але мені ж точно ніхто не зізнається
А раньше, до рождения ребенка он какой был? Может он всегда таким был?
автор Весотехник • 30 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Вона вже знає за мене)
Я не Тролль• 30 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Розведетеся, то поділите, якщо спільне. Виманюйте і ви в нього гроші. Збирайте.
Зубожиння• 30 октября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Так вами просто користуються.. сумно.
Не просто, а за деньги
Тектологиня 80lv• 30 октября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Що та коза писала?
А що козлик відповідав вам не цікаво? Дядько навіть не зміг донести коханці, що ввечері писати не треба. Чи може вона й не знає, що він одружений
Я не Тролль• 30 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Вона вже знає за мене)
Я ж казала, що ті підстилки все знають, їм і об´їдки згодяться, не горді.
Куда ж без меня• 30 октября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну я не смотрю что там высветилось 🤷🏻‍♀️ наверное повода как то не было. Да и странно это для меня-смотреть что высветилось, спрашивать кто звонил и тп. Мне кажется это дело доверия. Если автор посмотрела, то доверия ноль. А семья без доверия-не семья
Мені чоловік, наприклад, часто каже: ’Я піду в магазин, телефон на зарядці, буде дзвонити кум (мама / брат), скажи, що я передзвоню / спитай, коли вони будуть / дай номер телефона сантехніка’ і т.д ... то якби там було неппочитане повідомлення з ’люблю’/’сумую’ я б хоч не хоч побачила
Працівниця року• 30 октября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Если б мой муж из интереса полез в мой телефон-развод на следующий день моментально. Это его личные вещи, что вы там забыли? А если по теме-один раз не пиdарас, а второй раз это уже досвиданье.
Если бы ваш муж поймал вас на переписках с любовником, причём уже не первый раз, он бы и сам с вами развёлся. Автор правильно сделала, что прочитала переписку мужа. Но вот что она теперь будет делать - это ей решать.
Добродійка• 30 октября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Если автор посмотрела - то у автора есть глаза. Я спецом глаза не закрываю как на ситуацию, так и на то, что вижу перед собой.
автор Весотехник • 30 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Якщо казати чесно, то я ніколи б і подумати такого не могла, такий весь серйозний, такий ’правильний’, фу-фу, ні-ні) Не знаю його до шлюбу з цього боку, не було приводів
Чемна панночка• 30 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
Ну я ж вижу в инсте, что жены есть. Мы погуляли и все. Ездила я в Краматорск, Константиновку на встречи. Но мужчины женатые. Никто жениться не предлагал. Просто секс.
Ахах...просто sex ...запостила б пару фото...да этика не позволит.. есть знакомые, которые в констахе и краме погуливают, а у них красавцев ВИЧ, постоянно на препаратах, службу не бросают. Это ещё с ато, один рассказывал , что подхватил в Мариуполе с подругой местной ..
Так что проверьтесь ’лэди’ 🥵
Татьяна-cb91• 30 октября 2023
Ответ дляДобродійка
Я ж говорю, мой взгляд не падает на телефон 🤷🏻‍♀️ мне это не интересно
Я не Тролль• 30 октября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Не цікаво .Такі придурки примитивні і в них один набор фраз у всіх. Тепер побачила , що і у шлюх один набор фраз.
Працівниця року• 30 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
В смысле свободные на вас не клюют, что вы специально ездите на секс к женатым? У вас всё так печально?
Я_з_Франека• 30 октября 2023
Ответ дляФизрукая
В якому місці він суперовий як чоловік?
Вот и я хотела спросить? Где он суперовый муж?)
Татьяна-cb91• 30 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Конечно ей) никто ж не спорит
Пузата Хата• 30 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Вона вже знає за мене)
От овца. Ненавижу таких. Знает что ребенок,жена,и лезет...
КонхфЭдкаТузик• 30 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
Не просто, а за деньги
Лечиться потом дороже. Ну и совесть не отмыть
Я не Тролль• 30 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Гроші заробляє вона.
Добродійка• 30 октября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Взгляд, он не избирательный, падает на то,что ярко и перед глазами, если специально их не закрывать и не отводить.
Працівниця року• 30 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
Гулять люблю. Внимание мужчин. Деньги.
А так вы платная фея? Ну тогда вопросов нет.