Глаголиця• 31 октября 2023
Книга про схуднення, підкажіть автора, не можу знайти в інтернеті
Допоможіть згадати автора книги, яка рекомендувала купити одну красиву річ, але міряти щодня. Нібито це стимулює і мотивує психологічно. Луіза Хей?
побольшомусекретику• 31 октября 2023
не знаю ,як про річ, но моя найкраща мотивація - це моє тіло і гарне самопочуття!
Ашотакоя• 31 октября 2023
Авторко, схуднення і підримання себе у формі- це не книги і не мотивація.
Це звичайна дисципліна, все!