ПешитеБесАшипок• 31 октября 2023
Хто прожив багато років в шлюбі в якому жінка дбає про фінанси?
Не шкодуєте про своє рішення?
ПешитеБесАшипок
• 31 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Такі шлюби не живуть багато років
Живуть)
Пампушечка• 31 октября 2023
Дбати про фінанси - це заробляти чи витрачати? Наприклад, у нас в сім´ї за всі витрати відповідаю я
Дуб береза• 31 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Это как?содержать мужика?
Это значит заведовать финансами, а не содержать
Редисочка• 31 октября 2023
’ дбає’ ,— це що значить? Чоловік не працює , чи ви розподіляєте сімейний бюджет без його участі в процесі розподілення?
Дуб береза• 31 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Такі шлюби не живуть багато років
24 Роки живемо
ПешитеБесАшипок
• 31 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Это как?содержать мужика?
Не утримувати, але розрулювати фінансові питання, а чоловік скільки може заробляє, а не скільки треба базово сім´ї.
Аннуитет• 31 октября 2023
Ответ дляПампушечка
Аналогічно. Чоловік лише по автомобілям. Я - усе решта.
Крию матом страшно• 31 октября 2023
Не шкодую. Мені подобається.
Я нервуюсь коли фінанси не під моїм контролем
Царівна Жабка• 31 октября 2023
Ответ дляДуб береза
24 Роки живемо
Значить ви одні на мільйон. Ну в жити разом ще не означає жити щасливо, деякі не розходяться з різних причин
Пампушечка• 31 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Такі шлюби не живуть багато років
У мене є друзі, де заробляє жінка. Шлюбу 20 років, 3 дітей, чоловік в декреті був 2 останніх рази і в психологічному плані він голова сім´ї, приймає більшість рішень. Правда, і побут на ньому. Але всі задоволені, любов і повага
ПешитеБесАшипок
• 31 октября 2023
Ответ дляПампушечка
Це якщо чоловік заробляє недостатньо, то жінка мусить заробляти скільки треба щоб сім´я закрила базові витрати.
А я с Рио-де-Житомира!• 31 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Такі шлюби не живуть багато років
живуть. Приклад – мої батьки. Мати завжди заробляла і прагнула більшого, батькові було достатньо того, що він мав. Прожили майже 40 років Працювали обидва.
Пампушечка• 31 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тут поняття ’базово’ дуже розмите.
No problems• 31 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так большинство сейчас живут.
ПешитеБесАшипок
• 31 октября 2023
Ответ дляПампушечка
Тут поняття ’базово’ дуже розмите.
Базово це житло, одяг, їжа, освіта дітей державний заклад+додаткові заняття, бюджетний відпочинок.
Як_наготую...• 31 октября 2023
Семья подруги такая
Он приносит зп ей, сколько там зарабатывает, она распоряжается всеми финансами. Но и подарков не получает, деньги выдает мужу даже на проезд.
10 лет вместе, есть дети, ну их устраивает.
Научительница• 31 октября 2023
здорово было бы увидеть вопрос автора на мужском форуме и почитать ответы мужей в таких браках - что они думают и как себя чувствуют при подобном раскладе.
Смажена полуничка• 31 октября 2023
Ну вот Нина Матвиенко всю жизнь сама обеспечивала семью финансово.
И когда уже в пожилом возрасте отселила мужа, ее же захейтили
Цветов Мне срочно• 31 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та ну нафиг. Это не жизнь. Я физически не смогу хотеть и уважать мужчину, который не в состоянии покрыть хотя бы базовые потребности семьи.
Я не работаю, муж полностью обеспечивает. Финансы все у меня в руках и я решаю что и куда. Вопросов куда я профукала бабло за 20 лет у мужа ни разу не было.
Як_наготую...• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
Было бы интересно почитать
Думаю, мужикам многим в кайф.
Дуб береза• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
Мой нормально чувствует. Так приучила мама- все деньги в семью и в одни руки
Пампушечка• 31 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Для одних мати автомобіль і у вихідні їсти в кафе базова потреба, для інших - додаткова опція.
Багато питань.
Якщо прям на їжу і одяг не вистачає - то дуже важко.
Хоча... знаю багато пар, які на мінімалку працюють обидва, живуть в сімейному гуртожитку і теж не плачуть. Шлюб щасливий, діти вже виросли і виїхали. Просто не паряться через гроші, обидва викладачі в держ.закладах.
Багато питань.
ЖонДуан• 31 октября 2023
в якому сенсі дбає?
У нас про фінанси дбаю я. Чоловік віддає ЗП і каже, що я фінансовий директор. У різні періоди по різному, але частіше я заробляю більше, але там не велика різниця 10-15 тис.
Губи до вух• 31 октября 2023
А якщо мій заробіток витрачаємо, а його збираємо, то тоді як? Я ніби і утримую сім’ю, але ж і він на дивані не лежить.
Моль Моллівна• 31 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Было бы интересно почитать
Думаю, мужикам многим в кайф.
Не думаю, що нормальному (не альфонсу) в кайф відчувати, що він заробляє небагато. А ще менше в кайф розуміти, що жінка може нормально заробити, а він - ні.