Мамин тріль• 31 октября 2023
Чим відмити мікрохвильовку?
Думаю купити сан клін спеціальний для них. Можливо хтось ним відмивав? Як результат?
Чи можливо іншим способом ще можна?
Порадьте будь ласка дієвий засіб.
Чи можливо іншим способом ще можна?
Порадьте будь ласка дієвий засіб.
ГейТуда• 31 октября 2023
Поставить миску в микроволновку, в неё лимон порезанный и поставить минут на 10 вариться, потом просто помыть
Не зви чайна• 31 октября 2023
Спочатку поставити мисочку з водою, віммкнути хвилин на 5, щоб парою все відмокло.
Потім антижир, мені дуже подобається такий, залишити хвилин на 20, помити ( в рукавичках!!).
За потреби - повторити.
Умничка-помощничка• 31 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Точно..лимон розрізаний і на 10 хв включити. Потім все легко витираєте, без хімії
ГейТуда• 31 октября 2023
Ответ дляНе зви чайна
За потреби - повторити.
От этого средства может всё поплавиться, у меня так на плите кнопки растворились, а на чайнике облезла надпись
Не зви чайна• 31 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Не знаю, у мене все норм, постійно ним користуюсь, і ручки плити замочую, навіть надписи на них не стерлися.
Цукрові вишні• 31 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Я так ставлю із содою
Айпишница• 31 октября 2023
Ответ дляНе зви чайна
За потреби - повторити.
В мисочку ще шматочки лимону, вбиває запахи. Завжди так мию, до хімії не доходить
ГейТуда• 31 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Я так ставлю із содою
Можно и с содой, с лимоном просто и запах хороший
Девальвация• 31 октября 2023
Выше про миску с лимоном писали. Плюсуюсь, но добавлю: миска или судочек только пластиковые, потому что стекло может лопнуть, в миску я лью воду и добавляю уксус. Потом просто без усилий протираю губкой.