ЖенаАйтишнеГа• 31 октября 2023

самиця робить садки

це нормально? чи треба забороняти? робить тільки з однією конкретною іграшкою.

8 місяців, нещодавно стерилізована
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Боже, шо ви мелете
я тут вас не тримаю)
_Helenn_• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Удалено администрацией...
Не звертайте увагу на таких.
Ну нема чим зайнятися людям іноді от і розважаються хто як може
Червона калина• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
що саме вам не зрозуміло?
садок це шо такое?
hrushyk• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
логічно що питання про собаку чи кицьки в крайньому випадку, але така поведінка типовіша для собак. які коні, курки, чи равлики? намагались пожартувати-то деякі зацінили)
перший коментатор все зрозуміла без проблем
В мене є і кіт і собака,обидві тварини стерилізовані і я поняття не маю,що це за «садки» такі
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧервона калина
садок це шо такое?
перший результат пошуку з гугла:
Садки - это имитация полового поведения у собак.
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляhrushyk
не уявляю як ви могли про це не знати) але тепер будете знати що таке садки, бачте, день пройшов не дарма.
Червона калина• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
всім у кого є собака або кіт моє питання зрозуміле буде. в принципі моє питання до них і адресоване. слово САДКИ відоме багатьом дорослим людям, я його знала і до появи в житті собаки. також прочитавши текст в самій темі цілком зрозуміло, що питання про собаку або кішку. перша коментаторша, наприклад, все зрозуміла без додаткових питань. друга вирішила пожартувати, і деякі підхопили.

не моя проблема, що у вас кругозір розміром з букашку. садки+самиця для вашого розуму вибухова комбінація, шкода, але буває.
у меня есть кот и собака,но садки они не делают и это слово им не известно
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧервона калина
вітаю вас всіх
hrushyk• 31 октября 2023
Ответ дляЧервона калина
Нам з Вами має бути капець соромно,бо нормальні хазяї стерилізованих котів та собак самиць мусять знати,шо то за такі «садки»
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ для_Helenn_
Не звертайте увагу на таких.
Удалено администрацией...
Червона калина• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
перший результат пошуку з гугла:
мне такой дало
Садки — село, Каменнопотоковский сельский совет, Кременчугский район, Полтавская область, Украина.
Червона калина• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Удалено администрацией...
та барышня тоже не знала,что такое садки
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляhrushyk
я цікавлюсь вихованням собаки, підписана на кінологів, це досить часта тема в дописах, але з того, що я зустрічала,то стосувалось саме кобелів. ви 100% бачили як собаки роблять садки, просто не знали як це називається.
ви видно не цікавитесь цією темою, тому і не чули нікого. це виключно рівень вашої обізнаності і кругозору.

випереджаючи далі ваші їдкі коментарі-на наступній консультції з кінологом задам це питання, тут хотіла поцікавитись досвідом інших)
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧервона калина
хто, _Helenn_? знала, і вона єдина дала відповідь по темі)
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧервона калина
мне такой дало
гуглити треба вміти. на майбутнє, то коли шукаєте значення слова краще писати ’що таке ***’ де замість зірочок потрібне слово.
Чарочка діда• 31 октября 2023
Моя собака також стерилізована, може в грі з іншими собаками робити садки, при чому стать не має значення. З іграшками не робила ніколи.
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
дякую! це завжди було, чи зі статевим дозріванням почалось?
hrushyk• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа

Удалено администрацией...
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Удалено администрацией...
Чарочка діда• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Почалось після 8 місяців , також читала на цю тему, в грі це нормально і для кобелів і для сук. Це не пов´язано з статевим збудженням у собаки, таким чином вона демонструє свою перевагу. Якщо з іграшкою, то навіть і не знаю, не стикалась.
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
дякую!
hrushyk• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Удалено администрацией...
Ну Ви теж себе показали во всєй красє - обізвали людей тупими,їдкими неадекватами
До речі - такими словами Вас ніхто не називав
То чим Ви кращі ?
Чарочка діда• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
дякую!
Не має за що, не зважайте на реакцію інших, то їм просто яд злити треба, самоствердитись.
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляhrushyk
То чим Ви кращі ?
Удалено администрацией...
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
дякую

знаходжусь в неприємному шоці, чесно кажучи( якісь дикі, прям настрій трохи зіпсували. але я тут часто бачу як в досить невинних темах автора змішують з лайном чомусь.
hrushyk• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Удалено администрацией...
Ну Ви ж така благородна,розумна і вихована ,не мали б опускатись до нашого рівня тупих хамок
Удачі з садками
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Удачі з садками
Удалено администрацией...
БальзаковскийВозраст• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа

Ахахаха, в тих, кто не вживає неправильні слова кругозір з розміром в букашку
БальзаковскийВозраст• 31 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Удалено администрацией...
автор ЖенаАйтишнеГа • 31 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
де вжито неправильно слово?