Невгамовна шахиня• 31 октября 2023

Пропонують ставити лайки в Тік ток. Написали в Вотсап з закордону

Пропонують ставити лайки в Тік ток. Шлеш скріншот, що виконала. Тобі на карту падає 100 грн. Написали в WhatsApp з за кордону. Щось стрьомно. Що це може бути? Хто так працює?
західний_діалект• 31 октября 2023
Была сегодня тема! Мошенники.

автор Невгамовна шахиня • 31 октября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Была сегодня тема! Мошенники.
Розкажіть, будь ласка! По опису все так зашибісь!
західний_діалект• 31 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3427694
Совбез• 31 октября 2023
можно было погуглить, море инфы про этих мошенников
Благоуханочка• 31 октября 2023
Вже тільки на цьому форумі бачила три теми про це.
Автор, вам не здається дивним що за лайк можуть платити 100 грн?)))) ну от просто подумайте самі, зовсім трошки поміркуйте
Ответ длязахідний_діалект
Щиро дякую!!!
Ответ дляБлагоуханочка
🤣 дякую за вашу думку! Дуже цінно!
Ответ дляСовбез
Дякую за вашу думку, рада що надала можливість вам висловитись!
Ответ дляБлагоуханочка
Я на сиджу на цьому форумі весь час як ви) тому ні, я не бачила цих тем, нажаль…

Благоуханочка• 31 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Яка честь що ви мені аж два рази відповіли, дякую за увагу. Лайки по 100 грн самі себе не поставлять, йдіть вже заробляйте ваш мільйон
Ответ дляБлагоуханочка
Тооооооксііік. Саме тому на цьому форумі сидиш, щоб ядом щедро всіх поливати? Нє, не відповідай. Це риторичне питання було!
Благоуханочка• 31 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
А ви така вихована і приємна людина 😘