Зоркая Зорро• Изменено 31 октября 2023
Воняє сцяками в туалеті в квартирі
Заїхала в квартиру, а там брудний унітаз. Помила білизною, але все одно запах. Е мочовий камінь під ободком і на коліні. Чи може він давати такий запах? Читала що оцет на ніч, буду пробувати. Квартира була 4 місяці порожня і ніхто не жив. Може застій? І ще санвузол сумісний. І там дуже сильно гріє труба ( рушника) .Може в цьому пробема?
ПешитеБесАшипок• 31 октября 2023
Да, уксус. Делайте пока ещё тепло на улице, чтоб можно было хорошо квартиру проветрить.
Блиск думки• 31 октября 2023
Поменять нужно ободок
И на ночь залить весь унитаз доместосом
Плюс оставить вокруг туалета
И на ночь залить весь унитаз доместосом
Плюс оставить вокруг туалета
Зоркая Зорро
• 31 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Його треба темлим заливати?
Ошеламиссимо• 31 октября 2023
И почаще спускать воду, можно еще средство для прочистки труб залить.
Зоркая Зорро
• 31 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
Поменять нужно ободок
И на ночь залить весь унитаз доместосом
Плюс оставить вокруг туалета
И на ночь залить весь унитаз доместосом
Плюс оставить вокруг туалета
Сідіння я викинула
ПешитеБесАшипок• 31 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Його треба темлим заливати?
У меня такого опыта не было, помогало холодным. Может и придется подогреть. Но хорошо проветривать нужно будет в любом случае
Зоркая Зорро
• 31 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
Коврик есть возле унитаза? Он может быть обгажен
Ні, нема
ХвилювАллочка• 31 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Сідіння я викинула
От горячего унитаз разве не лопнет ?
Дон Пэдро• 31 октября 2023
Может неправильно присоединён к трубе канализационной. Я как-то уехала на неделю, а мама по объявлению нашла гавно-сантехника. Он развёл пенсионерку: я и куплю вам, и привезу, и поставлю. Я приехала и долго не могла понять, что воняет. Мыла всё, и стены с потолком в том числе 😡 и у меня есть спец средства больничные для дезинфекции. А это гад, один раз трубку взял и прикинулся дурачком. Другие исправляли уже.
ШанельКуКу• 31 октября 2023
Я от мочевого камня лимонную кислоту наливаю на ночь
2 пачки растворяю в стакане теплой воды и наливаю, чтоб после никто не смывал всю ночь
Утром красота
Сонячний зайчик• 31 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Його треба темлим заливати?
В епіцентрі є засіб цієї фірми від отих плям. У мене багато чого цієї фірми, то все супер.
Пишу каліграфічно• 31 октября 2023
И хорошо пол возле унитаза помойте с чем-то.
Если кто-то промахивался - часто это причина запаха
Зоркая Зорро
• 31 октября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дякую, буду все вичищати, хоч би справа була в цоьму, а не в трубі
АБВГДэшница• 31 октября 2023
Було таке після орендарів
1 оцет це слабо. Потрібно губкою із унітаза забрати воду, потім залити в унітаз розчин(в 2 склянки окропу 2 пакета лимонної кислоти) і коли охолоне цією ж губкою з цим розчином вимити весь унітаз зсередини.
2 слабким розчином доместосу вимити всі поверхні -плитку, унітаз зовні ніжку раковини і все навколо (бо пісяють стоячи і сеча летить всюди)
Пишу каліграфічно• 31 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Це мені знайома говорила, вона клінінгом займається. Що це часто причина.
По рібно шви між плитками біля унітазу вичистити та стик унітаза і плитки теж.
Указка• 31 октября 2023
Купіть Очисний засіб для видалення вапняних відкладень Frosch з яблучного оцту 5 л. Він є і на розетці і в епіку, я ним все чищу, але не розвожу як в інструкції, бо тоді не діє.
Манкоголік• 31 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Його треба темлим заливати?
Уксус не спасет. Нужна конктретная кислота, а не просто уксус. Зайдите в хим магазин и купите что-т типа крота. Спросите у консультанта что-то ядреное.
Пиу!Пиу!• 31 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Я вас підтримую, треба щось сильніше. Колись мама з Італії передавала кислоту для чищення туалету acido muratico. От вона чудово відмивала ті всі залежні. Бачу в інтернеті теж є. Але з нею треба дуже обережно, щоб не обпекти руки