Так и не могу до конца разобраться кто прав, кто виноват. С одной стороны говорят одно, с другой другое, а как узнать кто говорит правду. Я так поняла большинство всё таки поддерживают Израиль как более цивилизованную страну. Но так это все как то неопределённо.
И еще вопрос, как считаете, все мирные жители палестины = террористы = Хамас или нет?
Результат:
вже голосів:
680 (62.85%)
Я за Израиль
269 (24.86%)
Не определился/Результаты
133 (12.29%)
Я за Палестину
Ответ дляPrervana
Именно так все и есть. Нужно торговать оружием. Да. Нужны горячие точки. Не нужно было бы торговать оружием - и войн бы не было. Бо палками и камнями много не навоюешься
І « калєктівний запад» єдиний хто виготовляє зброю у світі та всім продає?
А коли були тільки палки та каміння, потім мечі та шаблі, не було міравова правітєльства, не було війн?
Я ніколи не приховувала свого відношення до євреїв - завжди недолюблювала їх і заздрила/заздрю їх дружності як нації. Українці, нажаль, такими ніколи не будуть.
Але зараз я руками, ногами, душею та серцем за Ізраїль. І так, знову заздрість. Мені прикро. ТАКУ відповідь ми повинні були дати кацапів у 2014. І ТАКИЙ договір з США мати, а не той сраний меморандум.
Тероризм треба безжально чавити у зародку. І всі ’мирні’ та ’безневинні’ по хорошому триматись від терористів подалі.
Я не вникала у багатовікову історію срачів тих народів. Є встановлені міжнародні рамки, кордони, в яких виросло декілька поколінь. Їх треба дотримуватись. Або вирішувати усе цивілізовано у міжнародних судах і тд і тп.
Ответ для vihola
А ви сидите під російськими бомбами, маєте знайомих постраждалих у Бучі, спостерігаєте, як параша вбила десятки тисяч, а можливо і сотні разом зі знищеним Маріуполем.
І ніякої трансформації не відбулось?
Далі всьо нє так адназначна, міравоє правітєльства, калєктіаний запад. Лиш би обілити вбивцю парашу і її союзників терористів.
І ніякої трансформації не відбулось?
А до Бучі був 2014-2022роки. За цей час теж були вбиті рашею люди.
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Открылось, но это вроде другая девушка
Я все знаю и читала о Кире Жук. Мои друзья тоже. Ваши друзья знали об Ирине Калининой, от чьей авиобомбы она погибла или до сих пор верят что это Вышемирская переодевалась для фотосесий и рашка не сбрасывала авиобомбу на роддом?
Ответ для4мама
Хоть вы и не любите евреев, но я , еврейка, полностью с вами согласна.
Украинцы будут такие, к сожалению у них тоже цена слишком высока, за это. Евреи за это заплатили в время второй мировой.
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
А нічого що в україні проживає близько 1/3 населення мусульмани , нічого що вони врядах зсу захищають країну , нічого що прошлу п´ятн цю ми двох мусульман молодих поховали ,котрі захищали нашу країну , може ви вийдете і скажете всім мусульманам в Україні , що ви ракова опухоль і доречі більшість мусульман України залишилась в країні , в той же час українці тікають як тільки можуть звідси . А теперь кацапською напишу , мы такие радикальные что нападаем на все страны в мире , и возглавляем всемировые компании в миреи затеваем глобальные эпидемии и руководим банковскими системами , имеем самые крупные рейдерские компании .я надеюсь натяк вам зрозумілий
Арабы вам ничего не сделали плохого чтобы вы их сейчас обзывали здесь и называли мусульман так. А то что вы здесь делаете называете разжигание межнациональной розни , и по вашему профилю понятно что вы бот
Ответ дляаиша
1/3 населення України мусульмани?
Чи 1/3 всіх мусульман живе в Україні?
Ответ дляNYC
Українці і зараз певна кількість такі.
Знаєте за що конкретно не люблю? За відсутність емпатії до інших, знецінення їх проблем.
Але євреї при тому дружні і один за одного, наприклад в Америці - горло іншому перегризуть.
А наші один одного загризуть.
Ще не закінчилась війна, а від самого початку міряються ’бідами’.
А в принципі окремих людей євреїв (колишні однокласники, просто колеги) - я люблю та поважаю. Дуже розумні, адекватні, інтелігентні люди.
А наші один одного загризуть.
Ответ дляаиша
Какая одна треть? Мусульман в Украине от 2 до 4 процентов (по разным методам подсчета) от общего числа населения
Ответ для4мама
Українці і зараз певна кількість такі.
А наші один одного загризуть.
На счет эмпатии вы очень слишком ошибаетесь…
Ответ дляЛюсильда.ua
Из этих стран никто. Палестина навряд ли поддержит руководство страны, где и президент и премьер - евреи. И большая половина членов правительства тоже евреи. Но странно ж, что и сам Израиль не очень то нам помочь спешит.
Вот именно. Странно, что Израиль не помог нам...
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ для4мама
Українці і зараз певна кількість такі.
А наші один одного загризуть.
А нащо вони тоді наших дітей від раку лікували, знижки робили як для бідних?
До речі в Дагестані літак який збудоражив тупі голови прилетів з Тель-Авіва з ким? Вийшла мама сказала ми там дітей лікуємо.
І палестинських діточок і лікували й лікують.
Ответ дляPrervana
Ну и думайте себе так и дальше , ислам принимаю в Украине очень много людей , и это не этнические , а украинцы .и да мой муж украинец из западной украины, принявший ислам в 21 год ,
Город Киев , лукьяновская 46 каждое воскресенье экскурсии в мечети проводит молодой человек Адам , украинец . И да украинцев в мечети большинство , и их никто не считает же , так шо ваши проценты это об этнических только
Посмотреть в инсте на Адама украинца можно на страничке @islamicmedia_ukraine
Ответ дляNYC
Я про ’загальнолержавну’ політику.
Те саме визнання голодомору, геноциду.
Хто як не євреї повинні були б у перших рядах нас у цьому підтримати.
Зрештою, за ту ж Чечню (Ічкерію). Хто як не Україна повинна була б тоді, у 90х ще волати про геноцид там. А ні - язики в сраку. Тепер самі маємо що маємо.
Та й Ізраїль у своєму бажанні ’не дратувати росію’ Зрештою отримав тепер ножа у спину. Я на 100% впевнена що рашка там основний режисер- усе по методичці - 8 лєт бамбас дамбілі/50 років Палестину ущемляли, распятиє мальчікі/розбомблені діти Палестини...
Класика жанру. Кривавий сценарій.
Те саме визнання голодомору, геноциду.
Класика жанру. Кривавий сценарій.