Загроза балістики і мопеди. Київ в укриття ідете?
Просто цікаво чи давно були в укриттях?
Не чіпай - вб ю• 31 октября 2023
А чому в нас так рідко тривоги стали? Посилилися на регіони наліти?
lawyer2006• 31 октября 2023
Ответ дляОльга520
Діти нажаль майже весь день в укритті просиділи у школі . І забирати не дозволяють.
На жаль.
Ответ дляЛЮБА
Такими темпами соседи вас пускать в дом перестанут , двери святой водой брызгать будут !)))
У нас район стремный , Пол дома ходит куда то в укрытия , даже в переход подземный , лишь бы не в доме ) они реагируют на тревоги , так что скоро просто побьют нас и все 🤣
Байрактарочка• 31 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Ну не получается скромнее . Нам уже 2 соседей позвонили из дома 🤣🤣🤣 типа опять вы приперлись
в нас як сусіди приїжджають з чехії так ракетний обстріл. от мають скоро знов приїхати 🤦🏼♀️
МаргаритаЛьвовна• 31 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Хай там сидять, пʼють пиво і їдять рульку😁
шо таке кумкват? яке на смак?
svetlapanna• 31 октября 2023
Ответ дляШеллар
Читаю новини - Іран очолить в ООН раду з прав людини. Це особливий цинізм європейських імпотентів чи просто збочення?
О майн гад..Це де таке пишуть??