Рекламама• 01 ноября 2023

Чому в Америці такі класні новорічні пісні? І тільки з їхніми піснями асоціація

Ms. Анонимная• 01 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Да, из тех времен, когда нормально поесть можно было только в праздник и дети сладости получали только в таких колядках. Не вижу смысла этой традиции сегодня.
Ну зв´язок поколінь підтримувати. Це ж не жертвоприношення, а просто веселе дійство. Якщо зараз всі ситі то взагалі ніяких свят не святкувати? Без них сумно.
Дуб береза• 01 ноября 2023
Коли Лорак ще була людиною, у неї була гарна пісня ’Новорічна’) А взагалі я зайшла в тему щоб навтикать автору за Щедрика, але тут і без мене впоралися))
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
То ви захоплюєтесь американськими та європейськими сільськими традиціями? Ви ж знаєте, що ті всі традиції сільські і так само навколо їжі ’закручені’ ?
Prervana• 01 ноября 2023
Jingle bells
Щедрик
В лесу родилась елочка

Других новогодних я особо и не знаю. Ну еще Happy new Year, да. АББА вроде?
Яйцеголовая• 01 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вообще не восторгаюсь не чьими традициями,тем более американскими или европейскими. И да,для меня самый не понятный праздник-это хеллоуин,так что,мимо).
Мишка-шалунишка• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну почему же? Есть масса гражданских праздников, чем они вам не милы? Тот же Новый год и песни есть новогодние.
Ну и потом, почему всем обязательно должно сто-то нравится? Мы же вам не запрещаем их петь и слушать на государственном уровне?)) Нам вот запрещают праздновать привычные праздники и петь песни, есть разница?
Лично мои поколения, сколько я их знаю до конца 17 века, никогда не жили в селах, для связи с ними мне Колядки не нужны.
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Дуб береза• 01 ноября 2023

Ось, знайшла. Мені гарно)
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
О! Як узьким смердом потянуло...Що там у рашистів, я не знаю, вам видніше звичайно.
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви дідів на палках носите?
Ms. Доброта• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Так колядки і щедрівки не мають відношення до церкви. Це більш давня традиція.
По класиці.Свиням бісер непотрібен
Яйцеголовая• 01 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Удалено администрацией...
Ms. Доброта• 01 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Оце засилля рашистів-кокошніц у темі, яких ворочаж від всього українського.
Я ж кажу, нечисть
Добротная• 01 ноября 2023
Автор, те що ви ці пісні не знаєте, не означає, що їх не має, ось вам список
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Узьким про це маловідомо. Духовність для них - ікона Путіна і батюшка, що благословляє на вбивства. З традицій - ТВ кожного дня! Як цивілізовані люди живуть, звідки про то їм знати
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Яйцеголовая• 01 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Удалено администрацией...
короткопамятна• 01 ноября 2023
Минулого року я офігіла, які гарні колядки заспівали в Лаврі, коли вперше там служив Епіфаній ПЦУ (я не православна). Таких пісень гарних нема ніде у світі. Кому не подобається, то просто не українці, просто мають український паспорт.
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Удалено администрацией...
ТАЗератти• 01 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Хто вам забороняє?))
Ms. Анонимная• 01 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Не зрозуміла хто ´ви´ і кому ´нам´. Автор питала про новорічні пісні, у нас їх небагато. Я взагалі крім ´пять мінут´ нічого і не пригадаю.
А які свята заборонили? Крім 23 лютого не знаю, правда цікаво.
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ длякороткопамятна
Теж чула! Це було казково!
Яйцеголовая• 01 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
короткопамятна• 01 ноября 2023
А ще моє улюблене, хоч і не новорічне. Це щось прямо сакральне
uul• 01 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Удалено администрацией...
Ms. Анонимная• 01 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну і навіть ваші предки з міста в 17 сторіччі Новий Рік не святкували, святкували різдво. Ви якось упереджено до села ставитесь, не знаю чому.
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Із болота, в Києві завжди святкували Різдво з колядками в дореволюційні часи, в тому числі і дворянство. Тому сумніви з приводу вас та ваших предків.
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляuul
Удалено администрацией...