Примарочка• 01 ноября 2023
Сколько стоит гулять с грудничком 2-3 часа на улице?
Хочу найти человека для таких прогулок, что бы за это время поделать домашние дела
Какую цену предлагать?
Marynavladi• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Уписался в памперс и дальше спит
А что, сейчас кто то на улице меняет детям подгузники?
Представьте, я летом меняла
Царевна в уггах• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
С трехлетним ребенком нужно играть, а возле грудничка можно сидеть и готовится к экзамену, учить пдд, язык, да что хочешь
Так и Вы возле него можете заниматься домашними делами. Вы определитесь так Ваш ребенок может спать без катания коляски или коляску нужно катать.
Подмигашка• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
я чесно все розумію, але 150 грн година - якось занадто, це ж просто катати коляску
Вы пропустили сегодняшнюю тему с покраской головы за 400 грн в час , там автору рассказали , что она нищеброд и пусть красится сама дома
Автор, вам тут понаписують, то і тисячі мало буде))) дивлячись кого знайти. Потрібна людина, для якої це підробіток, бонус, а не ’робота’. Як хочеться роботу на 150 грн годину - шуруй в няні. Отримаєш зп. - попащкжш скільки чистими вийшов та година. Забавні люди. Красна ціна такого добра 200-300 грн
Помеха справа• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
тобто ніякої відповідальності?
Скажений гудзик• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Он не спит дома нормально, к сожалению
Моя тоже спала только в коляске, при чем коляску все время нужно было возить или качать.
СережкинаЯ• 01 ноября 2023
Автор, можливо вище вже Вам порадили, не читала.
Якщо є балкон, то це рішення всіх питань з гуляннями.
Уклінно вдячна своїм знайомим, які мені в свій час це порадили.
Користувалась балконом від народження дитини і майже до року - встигала вдома зробити абсолютно все.
Основа коляски весь час на балконі, люлька в теплі вдома, в будь яку погоду дитина від народження спала на балконі. Вікна максимально навстіж і те саме повітря, що і на вулиці(вікна виходять не на дорогу)
Ответ дляСумка з негодою
Хороших нянь передають з рук в руки.
Звісно з шопопало буде стояти черга. Але чи готові такому довірити дитину.
Для цього не потрібна ’хороша няня’. Достатньо адекватної людини, яка просто знає, що дитині треба голівку підтримувати. ВСЕ. Про які такі надкваліфікації іде мова для прогулянки у парку з малюком? Як де маски справляються то? Хто ж їх навчав трина яких спецкурсах? Не смішіть.
Скажений гудзик• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Как ни странно, на улице спит
Я сижу по 3 часа, а то и по 3,5 и не хочу идти домой
А вы примерно в какой локации находитесь?
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
А я тиняюсь три-чотири зі своїм. За гроші ще й чужого прихоплю. Гірше не буде.
З цією інфою вам до автора, не до мене
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Цілий день - це вісім годин. І нікого не цікавить чужа дорога.
Ви помиляєтеся, бо є роботодавці, які своїм няням не те, що відпустки та лікарняні оплачують, а ще й курорти.
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Сумніваюсь, що у нас локації співпадуть. Ви ж навіщось написали про свої вподобання. От і я пишу - є інші люди і інших умовах, з іншими поглядам
Шкода
Ответ дляВельшановна
Різні ж люди. Я вкурсі. Але, пробачте, для прогулянки з дитиною на свіжому повітрі няня, якій оплачують курорти не потрібна. Я гуляла в восьмому класі справлялась з цією, з дозволу сказати, ’роботою’. То ж я ще раз уточню, по пунктах будь ласка, які кваліфікації необхідні для виконання такого завдання, як прогулянка щ малюком в парку?
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Поставте, будь ласка, запитання щодо пунктів кваліфікації автору.
Ответ дляВельшановна
Автор якраз свідома всіх вимог. Це ж ви пишете про недооцвненість, високий професіоналізм і все інше. І нічого прийнятного досі не написали, щоб ціна в пів тисячі за три години була хоч чимось аргументована. Це ж ваша позиція, не моя. Аргументуйте її.
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Я писала про замок на вєлік, а про те все, що ви перелічили, недооціненість, високий професіоналізм і все інше, то ви вже між рядків прочитали у мене.
Гарного вам вечора!
И.О. человека• 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Не цікавить, але потенційні няні закладають оплату за цей час. Тому що прогулянка наприклад з 11 до 14.00- це по факту з ранку вже не плануєш ніяких своїх справ. Повертаєшся додому після 15.00. Тому й пишу, що потрібно шукати няню поряд - буде дешевше, бо людина буде витрачати менше свого часу.
Ответ дляДверной_Проем
Это пока он не плачет . Немного подрастет, отпишитесь как он спит спокойно в коляске , которая стоит на месте ,все время
Спокійно. Старенька і досі ’спляча красуня’. - фін розбудиш. А менший як малий не спав, то і підріс, прикиньте, не спить. Нічого не зміниться. Просто діти бувають різні.
Встидаюся запитать• 01 ноября 2023
Автор, предлагайте столько, сколько считаете нужным. А там, либо найдете желающего, либо нет🤷🏻♀️. Была бы сейчас весна, больше шансов было бы, что кто-то согласится. А осенью, когда холодно то желающих мерзнуть на улице за 200 грн может быть не очень много
Дуб береза• 01 ноября 2023
Автор, моя подруга работает няней. Не киев. , 70грн час. Обычно с 9ти до 15- 00, округляют дают 500.
Ответ дляРепетиторша
Ну так, такие как автор данное темы только способствуют чтоб квалифицированный работник, перестал хотеть работать по профессии.
И ищут дешевизну.
Таким, як автор даної теми, не по кишені ’кваліфікований працівник’. Тільки й того. Тому вона обере того, хто їй по кишені. А кваліфікований працівник легко продасть свою кваліфікацію там, де вона потрібна.
вАлнуюся сильнА• 01 ноября 2023
Мої спали на балконі і вдень, і вночі. І навіть узимку. Це як варіант. Мені так було спокійніше. Дитина і на повітрі, і поряд водночас.
Мамзелькіна• 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Мамина подруга, далі можна було не продовжувати.
Ви уявіть яка б репутація в неї була, якби вона недогледіла вашу дитину.
Тому тут не в ціні діло, а в першу чергу в своїй репутації. А тішитись з того, що оплачували такі гроші людині, яка на пенсії, ну то окремий вид садизму.
Тiшитись
Какие странные здесь люди обитают.
Я просто описала ситуацию.
И да, это было средняя цена в 2016 г, никто больше 40 грн/час из моих знакомых не платил.
Откуда вы знаете, какая у неё пенсия, блин? О садизме вещать...она далеко не минимальная получала, просто хотела в 56 лет быть при деле, а не на лавке сидеть.
Какие странные здесь люди обитают.
Я просто описала ситуацию.