Примарочка• 01 ноября 2023

Сколько стоит гулять с грудничком 2-3 часа на улице?

Хочу найти человека для таких прогулок, что бы за это время поделать домашние дела
Какую цену предлагать?
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
120-150 за годину.
Marynavladi• 01 ноября 2023
100 грн час
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
150 в час
Це ринкова ціна на сьогоднішній день
Чумачечая_• 01 ноября 2023
150 в час нормально.
Освічую темряву• 01 ноября 2023
Яке місто, я б пішла.
Телефон Рубика• 01 ноября 2023
Ищите соседей, бодрых пенсионеров или ответственных старших школьниц. Цена будет ниже. 100-200 грн за прогулку.
Працівниця року• 01 ноября 2023
я чесно все розумію, але 150 грн година - якось занадто, це ж просто катати коляску
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Пусту?
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
150 в час
Це ринкова ціна на сьогоднішній день
450 грн за три часа?
Тут в теме выше обсуждают 150 грн в сас за прогулки с ребенком 3-4 года, с развивающими играми. А тут ребенок спит, сиди в парке с коляской, парк рядом, даже ходить не обязательно
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Спасибо
Тоже думаю соседке за 200 грн предложить
Шумелка Мышь• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
Це в першу чергу відповідальність за чужу дитину, а не просто ’сидіти’.
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
Тоді можна вивезти коляску в парк, застібнути до клена на ремінь для вєліка і нехай спить маля.
Спасу мир• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
То робіть роботу поки він спить дома, а тоді ідіть і три години сидіть на лавці. Відпочивайте.
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ну так есть разница по горкам с трехлеткой или в люльке грудничок? Этот лоб не расшибет и колени не сотрет
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
І що з того?
Людина витрачає свій час на це.
Чи вина повинна безкоштовно це робити?
А відповідальність вона за дитину не несе?
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
Саме так
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляСпасу мир
Он не спит дома нормально, к сожалению
Птица Говоруша• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Це не катати коляску, це нести відповідальність за безпеку дитини.
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
В чому проблема? Відвезли в парк, залишили на 2-3 години, повернулись і забрали додому
Працівниця року• 01 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
Пусту?
а яка принципова різниця? це ж немовля, ви що з ним попутно вчитимите іспанську?
чи це дитина під рочок, яку потрібно водити за ручку?
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
З груднічком складніше. За них дорожчі послуги.
Ви не перша така, «а мой спит в коляске».
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
І що з того?
Людина витрачає свій час на це.
Чи вина повинна безкоштовно це робити?
Я про разную нагрузгу няни: бегать и развлекать трехлетку и читать книжку или залипать в телефоне, присматривая за коляской
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ні, це не про нагрузку, а про відповідальність
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ну тут разницы не видят
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Чи повинні безкоштовно катати, бо це не несе ніякої нвгрузки?
Шумелка Мышь• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
То віддайте безхатчінку, за 50 грн, нехай ’ пригляне’. І він нічого не робить і Вам дешево.
Вкуси мене• 01 ноября 2023
Автор, якщо це Київ, то послуги професійної няні будуть коштувати 120-150 грн. година. Щодо пенсіонерки, то навіть не знаю, дитина звикне до цієї людини, а після 7 місяців її на прогулянці потрібно буде і на ручки взяти , потім ходити почне.
Працівниця року• 01 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
ну яку відповідальність? дитина кудись втече? її собака покусає? з´їсть бичок чи песок з пісочниці?
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ну тут разницы не видят
Вам пишуть, не як тут, а як на ринку нянь. Послуги за малят завжди були дорожчі.
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
С трехлетним ребенком нужно играть, а возле грудничка можно сидеть и готовится к экзамену, учить пдд, язык, да что хочешь