Анчо Ус• 01 ноября 2023

Почався з чоловіком сильний скандал через

те ,що дитина перекинула цибулю із тарілки,яка лежала на плиті ,почав розказувати ,що триста разів казав не ставити туди нічого,що яка така сяка ,щоб пішла нахер,і до цього після іншого скандалу сьогодні підходив підлизуватися та обійматися і от знову те саме...

Про мої панічні атаки сказав,що це від "жиру" надумане так би мовити,я йому казала,що в мене ніколи в житті їх до тебе не було,почав розказувати,що тоді це не атаки,це твоя істеричність тебе доводить ,що тебе тіпає
І якраз вони почались були досить довго, навіть здавалося ,що серце стане зараз і він навіть не підійшов поцікавитися чи потрібна допомога якась
Потім пізніше зайшов подивився на мене злобно і пішов назад
Починає погрожувати своїми батьками ,що буду їм дзвонити ,казати хай тато звільняється,хай приїздять мені з дитиною допомагати, якщо ти підеш

Куди можна піди!
Знайти роботу з проживанням?
Якийсь гуртожиток для дорослих?
Хостел?

Мені морально та і фізично погано від цих скандалів через не варті того уваги навіть дрібниці.
Твоя подружайка• 01 ноября 2023
Мені здається, що у автора це буде тягнутись роками, поки чоловік не знайде іншу та її не покине.

Деловитая• 01 ноября 2023
яке їхало...
Позитивна• 01 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
або не приб´є
Твоя подружайка• 01 ноября 2023
Ответ дляПозитивна
або не приб´є
Теж буває, але рідше. А отакі стосунки дуже часто бувають. Не виключною що автор народить ще дитину.
Кіна не буде• 01 ноября 2023
Автор новых слов начиталась на советчице, теперь темы строчит акт пулемет на передовой

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3428205
Викачую яйцями• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Дитина віку садочка і вона не нормотипова
Не оставляйте ничего на столе, пожалуйста.
У счастливой мамы счастливые дети. Меняйте что то в своей жизни, меняйтесь. Нет денег на психолога, ищите в инете информацию, книги. Вам очень тяжело, если вас уже колбасит, сами вы не справляетесь, не надейтесь на то, что муж изменится, как бы он ни клялся и не божился вам. Любите себя! Как это сделать? Не знаю, я всегда думала, что все себя любят и так, пока не попала на этот сайт и куча несчастных историй.
В танке• 01 ноября 2023
а на старости может быть Альцгеймера, остеопороз, склероз, Паркинсона, деменция -то тоже можно мужа обвинять?

В танке• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Думала з психогологм попрацювати на цю тему,так грошей на нього немає
сами попрацюйте.в ютубе валом всяких психологов и платить не надо.
Мамаша в бигудях• 01 ноября 2023
автор, в начале отношений я прошла через подобное, но в меньшей степени. А все потому что мама учила меня что мужчине нужно угождать, прислуживать, холить-лелеять и т.д. И у мужа в семье тоже подобная картина мира. Но если некоторые мужчины это ценят, расправляют крылья и включают добытчика и опору семьи, то другие напротив, начинают считать женщину личной прислугой и начинают включать хозяина и самоутверждаться. Моя ошибка в том, что я пыталась, сломав себя, выполнять заветы мамы и кружить любимого 24/7)) И буквально на глазах его отношение ко мне начало меняться, хорошо что я вовремя поняла причину и просто изменила свое поведение. Вам нужно собрать волю в кулак и подавить его, либо хотя бы стать психологически равной по силе. Помните - он такой же человек и его тоже можно ставить на место. Без истерик, панических атак, обид и слез - это все признаки слабости. Ваше оружие - это спокойствие, уверенность, доля пофигизма, ледяной тон и простые аргументы. Но до этого стоит хорошо взвесить, стоит ли овчинка вычинки. В принципе, когда он усвоит что вы не ’тварь дрожащая’ - то отношение должно поменяться, но вам никогда нельзя будет давать слабину. Но: если он совсем тиран и деспот, поднимет на вас руку, или же вообще потеряет берега - уходите пока не поздно.
В танке• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я не хочу х дитиною жити в центрі,це пекло буде(
а де хочете?в ухоженном новострое?)))
БершкомангоЗар• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ещьте в Германию пока эту программу не прикрыли , это ваш шанс .
Обнимашкина• 01 ноября 2023
Він таким не був)
Все це сумно.
І не повинно бути у житті родини.
БершкомангоЗар• 01 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
У Тані зʼявляється конкурент)
А разве это не она ?
Обнимашкина• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
А що таке цей емоційний інтелект?
Емоційний інтелект – це здатність розуміти, усвідомлювати і управляти власними емоціями, своєю мотивацією, думками і поведінкою, регулювати свій емоційний стан.
Марфа Українівна• 01 ноября 2023
Брать втихую детей,вплоть до снотворного мужу,и бегом в Германию.Сейчас такой шанс для женщин,жертв абьюзивных отношений,ещё и пособие такое,что хоть за еду думать не надо,жилье или лагерь будет,мужа не выпустят туда,да и если что,там можно заяву в полицию накатать,что муж обижал
Фіфачка• 01 ноября 2023
Дуже шкода вас. Ви ж розумієте, що панічні атаки і будуть у вас продовжуватись. На жаль. Чи треба щось змінювати, чи прийняти все як є. Вибір невеликий. Я вас обіймаю
Червона рута• 01 ноября 2023
А у меня жинка чистит картошку не помыв её, меня это так раздражает, я ей говорю тебе что тяжело помыть картошку а потом чистить её чтоб гавно не месить, а она говорит что так привыкла, это жесть аж жить не хочется
Перша скрипка• 01 ноября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А разве это не она ?
Я поки не відрізняю так швидко, доки тема не перевалила за 30 сторінок страждань
автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Дякую!
Думаю за психолога та психотерапевта плюс може від панічних якісь ліки випишуть

автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Він таким не був)
Все це сумно.
І не повинно бути у житті родини.
В сенсі не був?)
автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляВ танке
а де хочете?в ухоженном новострое?)))
Просто в кімнаті самостійно
автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую за поради!
Дуже складно,але буду намагатися розібратися в цих нюансах.
В танке• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Просто в кімнаті самостійно
так арендуйте кімнату самостійно и будете жить как желаете.
автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Я п´ю пігулки ,контрацептиви
автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А та в свою чергу поки не покине його
Він до мене , а в нас різниця більше ніж 10 років, чомусь не був одруженим та ні з ким не жив,тепер я розумію чому
В танке• 01 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
ахаха...так помой сам ту картошку и пусть потом жинка чистит как захочет,а ещё лучше почисть картошку сам.
другой человек заботится,чтобы накормить такого обормота,а его раздражаааает(
кстати,очищеный картофель хорошо хранится в пакете или в плотно закрытом судке.
можешь с утреца начистить как любишь.
Твоя подружайка• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
А та в свою чергу поки не покине його
Вибачте, але Ви вибрали такого. Саме Ви. Раніше неодруженого, старшого.Дурнуватого. Дитину народили. Я бачу позицію жертви. Інфантильність. Тому, думаю що жити ви з ним будете ще довго. Вам треба прийняти той факт, що ваше життя сьогодні це ваші дії вчора. Тоді може в вашому житті щось зміниться.
В танке• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
А та в свою чергу поки не покине його
а вы считаете,что все, поголовно, должны с кем-то жить, а то ’нитакой’?
чтобы совместно жить надо очень много составляющих и это зависит не только от одного мужчины, да и начинают они намного позже,не в 15 уже невесты и матери, как некоторые девочки(
автор Анчо Ус • 01 ноября 2023
Ответ дляВ танке
В нього було купу відносин,але чомусь нікому пропозиції не робив виходить?
Чому?!
В танке• 01 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Чому?!
пропозиції роблять коханій жінці, а не тільки тому, що на ній спідниця.
це хоча б по-чесному і заслуговує поваги, а не осуду.
він не обманював, щоб скористатися жінками,не манив обіцянками.

те ’сожительство’ я б не рекомендувала і дівчатам.
хай кружляє іх аж до самого весілля,а не борщі варити.
деякий час можна пожити, вже коли впевнені в тому, що це твій чоловік,а ти -його жінка.
це видно та відчутно ставленням партнера(ки) і вчинками доведено.