Начальник Анонимов• 01 ноября 2023

Не хочу до школиииии

В дитинстві я любила школу. Можливо тому, що то був єдиний час, коли я могла спілкуватися з друзями. Мені подобалося навчатися. Хто б подумав, що через 20 років я буду ненавидіти школу.
Зараз, в мої 38 років я встаю вранці з думкою " ненавиджу школу!!! Не хочуууу в школу"
Бо потрібно вставати на 2-3 години раніше, ніж під час канікул. Готувати перекуси. Потім тягнути дітей в школу ( із-за об´єктивних причин нам поки потрібно їздити і самі не можуть) ввечері забирати. І ще й часто робити з ними домашні.
Так, я мать года! Я хочу спокійно спати до 9 ранку, випити каву, сісти за комп´ютер і спокійно працювати. А не оце все. Я своє відучила вже.
( так, я ціную можливість навчання дітей офлайн. Гпд і ТД і тп . І так, я погана мати)
Язикувата Хвеська• 01 ноября 2023
На перекус горішки, корисні батончики чи печиво, сік. Вже мінус година на підготовку. Одяг з вечора

Лялька в колисці• 01 ноября 2023
Який вихід? )
Идеальная оптимистка• 01 ноября 2023
Ви не погана мама, навпаки дуже відповідальна (судячи з того, як ви описуєте свої будні і обов´язки щодо дітей). І мені чомусь дуже подобається ваш суржик -- соковито і колоритно))
Блиск думки• 01 ноября 2023
Поэтому у меня один ребенок)))
Пишу вірші, дорого• 01 ноября 2023
Тю, а я в дитинстві школу ненавиділа. А зараз люблю. Бо дитина, коли не в школі, скаче у мене на голові 24/7. Це неможливо витримати.
автор Начальник Анонимов • 01 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну то коли тільки перекуси. А мені потрібно на весь день давати.
Ответ дляЛялька в колисці
Який вихід? )
Ніякого. Просто нию

Like-995b• 01 ноября 2023
Поэтому я выбрала школу возле дома) водила в начальную в удовольствием, потом вышла на работу , утром собираемся вместе и каждый по своим делам) но бутербродики кручу исправно и мне это нравится 😊
Кавуся• 01 ноября 2023
Чтобы ’тащить’ ребёнка в школу каждое утро я плачу 10000 грн в месяц.
Так что вашу боль оценить не в состоянии
Медсестричка• 01 ноября 2023
Гпд це що?
ДаЗдраПерма• 01 ноября 2023
’Ура! Канікули!’ Радісно підкидаючи щоденник та підстрибуючи, кричала мама
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую 🤗
А я навпаки так намагаюся його позбутися. Ото тільки коли зла , на емоціях вилазить
Ответ дляПишу вірші, дорого
У мене двоє, то вони в основному скачуть один на одному)
Идеальная оптимистка• 01 ноября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую 🤗
Не варто) Це по-своєму дуже мило звучить) І ви хороша мама -- всім би дітям таку!
Ответ дляМедсестричка
Гпд це що?
Група продовженого дня
Ответ дляКавуся
Дякую що поділилися)
Медсестричка• 01 ноября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Група продовженого дня
А Чим вони там займаються -уроки чи вас чекають?
НеКонец-Света• 01 ноября 2023
Чому не обрали школу біля дому ? Я свого відводжу за 5 хвилин . Поки так віришила поки молодша школа . Потім буду дивитись возить кудись в ліцей чи ні
Ответ дляLike-995b
У нас житло потрібно міняти. І тому школу поки залишили, бо то дає більший радіус для пошуку. Але можу порівняти з садочком. Ми пару років відїздили( щастить мені на ускладнення)))) в сусідній мікрорайон і коли нарешті змогли перевестися під будинок, то я там від щастя не знаходила місця.

Ответ дляДаЗдраПерма
Даааа. От реально, я найбільше їх чекала
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мої малі так само говорять)) дякую
Покращена• 01 ноября 2023
Автор, вы меня извините, конечно, но если бы прошлой зимой никто не спал до 9 утра, а все бы вставали вместе с рассветом и ложились с закатом, то и электроэнергии на вечернее освещение тратилось бы меньше.
Спасибо, милая, спасибо, её единомышленники, за постоянные веерные отключения.
Следующая зима тоже может быть сложной.
Кому война, а кому мать родна. Вы не в Украине, наверное, раз вам на энергосистему всё равно?
Украинцы так себя не ведут, только коллаборанты.
Ответ дляМедсестричка
Раніше в цей час були гуртки. Зараз заборонили, то роблять домашні, гуляють.
Like-995b• 01 ноября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Отож) я работу по тому же принципу ищу) не более 3 км от дома
Купи слона• 01 ноября 2023
Якщо у вас немає можливості змінити обставини, то що вдієш?! Сумно звісно.
Мої ходять самі, до школи від квартири 7хв. Перекуси не роблю. Беруть печиво, або гроші щось купити. Уроки переважно самі. Тільки якщо є питання. Я вранці сплю))) сніданок син вже готує сам давно. Або чоловік дітям готує. Мене можуть підняти тільки якщо треба дочці зачіску зробити, і можна йти знову спати:)
Ответ дляНеКонец-Света
Я ж написала, об´єктивні причини. Зв´язано з переїздом. А зі школи в школу тягати - вони складно адаптуються
Пошаманю• 01 ноября 2023
Ответ дляПокращена
Следующая зима тоже может быть сложной.
У нас темно в 5 вечера. Ложиться спать?
Ответ дляКупи слона
Та нічого поки не вдієш. Ми по трішки практикуємо самостійне добирання додому. Але вони ще бояться. Дуже багато людей.
Ответ дляПошаманю
У нас темно в 5 вечера. Ложиться спать?
Виходить що так.
Добра всем!• 01 ноября 2023
Ненавижу школу. Потому еще до всяких пандемий сознательно выбрала ребенку дистанционное обучение. Меня тогда мои родители заели, знакомые осуждали что я типа не мать проч.х*ня. Ненавижу школу ни в детстве ни сейчас. Школа это - зло.