Начальник Анонимов• 01 ноября 2023
Не хочу до школиииии
В дитинстві я любила школу. Можливо тому, що то був єдиний час, коли я могла спілкуватися з друзями. Мені подобалося навчатися. Хто б подумав, що через 20 років я буду ненавидіти школу.
Зараз, в мої 38 років я встаю вранці з думкою " ненавиджу школу!!! Не хочуууу в школу"
Бо потрібно вставати на 2-3 години раніше, ніж під час канікул. Готувати перекуси. Потім тягнути дітей в школу ( із-за об´єктивних причин нам поки потрібно їздити і самі не можуть) ввечері забирати. І ще й часто робити з ними домашні.
Так, я мать года! Я хочу спокійно спати до 9 ранку, випити каву, сісти за комп´ютер і спокійно працювати. А не оце все. Я своє відучила вже.
( так, я ціную можливість навчання дітей офлайн. Гпд і ТД і тп . І так, я погана мати)
дамаАмстердама• 01 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
Ненавижу школу. Потому еще до всяких пандемий сознательно выбрала ребенку дистанционное обучение. Меня тогда мои родители заели, знакомые осуждали что я типа не мать проч.х*ня. Ненавижу школу ни в детстве ни сейчас. Школа это - зло.
Почему?Что то случилось там неприятное?
Капитанша• 01 ноября 2023
- Мам, можно я сегодня в школу не пойду ?
- Нельзя, Вовочка, у тебя сегодня и уроки, и педсовет...
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тю, а я в дитинстві школу ненавиділа. А зараз люблю. Бо дитина, коли не в школі, скаче у мене на голові 24/7. Це неможливо витримати.
А коли хворіють діти і пропускають школу, то потрібно шкільне опрацювать вдома і домашнє. А хворіють вдвох завжди. І по черзі мам, мам, мам. Вкінці тижня я вже як натягнута струна і мене трясе від нервів.
Забить теж не варіант, бо як тільки шось упустить, то далі сніжним комом, а тоді вже мені не справиться з цим
дамаАмстердама• 01 ноября 2023
Автор, прочтите книгу Чудовий ранок автора Гелаел Елрода и попрактикуйте его советы.Я сейчас люблю встать пораньше и настроиться на чудесный день, для меня это в удовольствие отвести ребенка в школу, а на обратном пути послушать любимую музыку, взять себе кофе и продуктивно поработать в хомофисе.
дамаАмстердама• 01 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ой согласна с Вами, для меня буквально победа, если ребенку удалось хотя бы в одном месяце больше рабочих дней провести в школе чем проболеть дома.
КрестьянинДиор• 01 ноября 2023
Я раніше давала їжу з собою в школу і ніколи не вставала раніше.
Каша або з вечора, або зранку гречка 20 хвилин вариться, а якщо на ніч замочити, то й ще швидше. Котлети чи відбивні готуються заздалегідь. Сосиски в тісті діти й самі пекли собі.
Ще діти пельмені домашні любили з собою у термосі брати, але це теж дуже швидко.
дамаАмстердама• 01 ноября 2023
Вообще любую маму можно понять, усталость и задерганность колоссальная.
Начальник Анонимов
• 01 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Від вашого коментаря у мене волосся на голові ворушитися почало. Бо те саме, хворіють обоє, пояснювати мені доводиться ( а я, на хвилинку, взагалі не педагог) . І ще й роботу ніхто не відміняв
Начальник Анонимов
• 01 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так)
Начальник Анонимов
• 01 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я впевнена , що ви хотіли як краще порадити. Але.. Оці всі книги то для людей, які живуть в спокійному місці, не задрочені життям. Соррі, ну як є. Людина як не крути має спати 5-6 годин безперервним глибоким сном. Не знаю, можливо хтось звик. Я ні. І я не сплю коли вночі по всій Україні літає туди сюди. Внутрішньо на постійному стрьомі. Мій робочий день до 22-23. А як треба, то ще й до півночі. Дорога в школу.. то треба відчути. Ті батьки, хто громадським транспортом в нашу школу приводять - вони солідарні. Там сів і відходиш від того з пів години. А накидувати термінових питань починають з 9 ранку. До цього додайте вік + 7 років без відпустки. І поки не світить.
Ні, мене не потрібно жаліти.