Бамбарбия! Кергуду.• 01 ноября 2023

Які у вас стосунки з сім´ями брата (сестри) вашого чоловіка?

Тісно спілкуєтеся чи кожен живе своїм життям?
Доставучая• 01 ноября 2023
2 роки одружені. Я її ніразу не бачила))
Хвігура мічти• 01 ноября 2023
А еще я время от времени общаюсь в соцсетях с женой одного из моих братьев. Они женаты 3 года, но свадьбы у них не было - была просто регистрация брака. Живут они в другом регионе. В прошлом году я познакомилась с женой брата в реале. Познакомилась благодаря тому, что ездила повидаться с братьями
Лівий Локіть• 01 ноября 2023
Ніяких. Я дружину брати і дитину якій вже 4 рік пішов жодного разу не бачила.
Астоновитесь!• 01 ноября 2023
Намагалися побудувати добрі стосунки між сім´ями, але не в коня корм - як з´ясувалося, мій чоловік сильно відрізняється від його братів, слава богу, в кращу сторону. З часом стосунки стали формальними - вітаємо із святами, даруємо подарунки, але живемо своїм розумом
Чекаю завтра• 01 ноября 2023
Сестра чоловіка живе в москві і цим все сказано. Вона внеполітіки.
Скажений гудзик• 01 ноября 2023
Підкреслено ввічливі. Майже не спілкуємось. Чоловік зі своїм братом спілкується, але на жаль переважно коли тому братові щось потрібно від мого чоловіка. Свекруха все переживає щоб спілкувались, бо тож рідня, бо тож брат. А який сенс, як тому братові воно не потрібно? Він може місяцями не спілкуватись, а потім дзвонить та просить щось допомогти.
Да, я блондинка!• 01 ноября 2023
Общались потому что так в семье мужа заведено, но жена брата мужа завистливая и злобная и ребенок у них которому всё можно и никто слова не скажет, то как бы не очень приятно долго находится с ними в одном помещении. Поэтому последнее время желания пересекаться не было. Большей части из-за их невоспитанного ребенка, который обижал моего и ему ни они замечания не делали ни мне нельзя было ничего сказать, потому что это ж любимый внук и вообще как так, замечание ему сделали. Сейчас не общаемся 2 год из-за войны, так как мы уехали и отлично
Соображалочка• 01 ноября 2023
Хорошие люди, но нет общих интересов, поэтому братья общаются и все. Мы пытались, но как-то все натянуто и не находится общих тем для разговора.
Люблю Украину• 02 ноября 2023
Кожен своїм. Чоловік намагається спілкуватися тісніше, але в нашій родині усіх крім нього і так все влаштовує, і в родині брата чоловіка градус спілкування не поспішають підвищувати. Ми вітаємо один одного з днями народження та Новим роком і добре спілкуємося під час рідких зустрічей.
Невгамовна Бу• 02 ноября 2023
Муж и его брат не общаются, а все потому, что брата жена -высокомерная грымза. А брат идет у нее на поводу. До ее появления было все отлично.