Из Виа-гры• 02 ноября 2023

Порадьте санаторій

Хочу відправити батьків хоча б на тиждень, не за всі гроші світу.
бажано щоб лікувальні процедури були включені, або хоча б знаходились в тому ж корпусі ( проблеми з пересуванням)
Чарівне зіллячко• 02 ноября 2023
Санаторий Карпаты, Трускавец

АнтиТроль• 02 ноября 2023
Трускавец Молдова
ЖивунаБагамах• 02 ноября 2023
Трускавец Шахтер, были летом, очень понравилось. Просить номер на первом этаже, там же сразу все процедуры. Ресторан на втором этаже, есть лифты.
Замулена ріка• 02 ноября 2023
Санаторий Синяк ( Закарпатье)
Скажений гудзик• 02 ноября 2023
Якого спрямування санаторій, значення немає?
автор Из Виа-гры • 02 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Зорієнтуйте,скільки вийшов відпочинок?
ГейСюда• 02 ноября 2023
Ще в багатьох санаторіях беруть віком до 75 років. Дивіться самі
автор Из Виа-гры • 02 ноября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Особливого не має, більше щоб по фінансам був не космічний.
Потрібно і опорно руховий, і серцевий..
Намазюкана нішою• 02 ноября 2023
Весна - то у самому центрі Трускавця
Молдова тоже дуже класний, але він далеченько від центру біля лісу
Якщо вам фінанси дозволяють Міротель

автор Из Виа-гры • 02 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
За мої гроші мені ще скажуть скільки років має бути відпочиваючим?
Можливо це по безкоштовним путівкам таке обмеження?
ГейСюда• 02 ноября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ні, не по безкоштовним.
автор Из Виа-гры • 02 ноября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Весна - то у самому центрі Трускавця
Якщо вам фінанси дозволяють Міротель
А у Весні є лікувальні послуги? я наче попередньо дивилась то вони в медпалас відправляють?
Молдова дякую, подивлюсь
автор Из Виа-гры • 02 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, не по безкоштовним.
Вперше чую таке
Знайомий дід вже під 90 і постійно по санаторіям
Баба Йога• 02 ноября 2023
Санаторій Одеса в Моршині гляньте, там все включено
Дідова баба• 02 ноября 2023
Так а що лікувати?
Жкт-Трускавець, опорно-руховий-Хмільник
Завтра не пью• 02 ноября 2023
на тиждень.це нуль. мінімум 12 днів. Моршин їм сподобається. лікувальна вода,яка підходить всім,на відміну від Трускавця. у кого каміння,виразка, висока кислотність- Трускавець-зась.
а ось якщо застій жовчі,цукровий діабет,підшлункова, то моршинська вода м*яко жовч гонить,без зрушень каміння,якщо воно є. Батьки у МОршині щороку- 15-18 днів. беру квартиру,так дешевше. У Хмільнику була. але там скрізь треба ходити теж. і черги
Завтра не пью• 02 ноября 2023
В санаторії Хмільника на 7 днів не беруть
ЖивунаБагамах• 02 ноября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Зорієнтуйте,скільки вийшов відпочинок?
Я і дитина 10 років на 14 днів 26 тисяч в серпні. Це з процедурами ванни, душ шапко, магніти, ампліпульс, басейн, ароматерапія. Масаж 15 хвилин безкоштовно і доплачувала 100 гривень ще за 15 хвилин. Є платні операції. Лікар призначає аналізи, процедури, є медсестра цілодобово. Персонал дуже!!! Привітний. В столовій є можливість вибрати з декількох страв. Якби моя мама була жива, я б її туди точно відправила.
Юлія Travel Agent• 02 ноября 2023
Співпрацюємо з багатьма санаторіями України. Звертайтесь, підберемо найкращий варіант.