Капитошечка• 02 ноября 2023

У кого зарплати не по 100 тисяч ви одягаєте родичів?

Батькам по 73 роки. Пенсії по 6000 грн, тобто на обох 12000 грн.
В мене дохід 14000 на мене і дитину, яку потрібно лікувати, навчати, одягати тощо.
Останні роки батьки ведуть жахливий образ життя, вони багато їдять жирної їжі, стали дуже товсті. Скільки я розмовляла з ним... За три роки доросли вже майже до 60 розмірів.
Проблема в тому що кожного року мені претензії що їм немає в чому ходити, грошей вистачає тільки на їжу( а їдять вони як рота солдатів) і вони голі. Я пару разів відмовляла собі і дитині щоб купувати їм то взуття то куртки. Але зараз ну взагалі вже бісить це.... Знову почалися дзвінки що скоро морози а ми не влазимо у свій одяг, будемо голі босі замерзати.
Я не знаю що вже робити, чи мені кредити брати щоб їх кожного року одягати? Чи просто сказати Ні, хай їдять менше, бо я так не харчуюсь з дитиною як вони.
Сонечко• 02 ноября 2023
графиняВишенка• 02 ноября 2023
в секонде наберите им шмоток и пусть носят
...аяприкольная• 02 ноября 2023
Секенд хенд
автор Капитошечка • 02 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Воно смердить їм. Мамі купила була куртку там, не така, не модна воняє
So_so• 02 ноября 2023
Купила бы на олх б/у.
Попельшка• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
То хай купують за свої самі
У вас не набагато більше дохід на двох, ніж у них
Кусман Сиру• 02 ноября 2023
Відріжте від себе цих токсичних людей
Бабо-лебідка• 02 ноября 2023
Я б не купувала . Так і пояснити батькам -- ви в однакових за мовах, з однаковим доходом. Тільки молодій людині з дитиною потрібно більше ніж пенсіонерам. І ще б вони могли Вам допомагати ну або хоча б не розраховувати на Ваші гроші.
графиняВишенка• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
нашатырным спиртом обработать и не будет вонять. а насчёт модности, дареному коню в зубы не смотрят, тем более для бабки с лишним весом
автор Капитошечка • 02 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
То хай купують за свої самі
Так і я про те кажу. Допомоги від них ніколи ніякої не було. Зато мамо не раз вже казала що там тій дитині потрібно....
Міряю від одиниці• 02 ноября 2023
Нет. Коротко и четко. У вас одинаковые доходы, только на вас еще ребенок, который растет и одежда необходимость, а не прихоть жирдяев
Форс мажор• 02 ноября 2023
Автор, дуже шкода, що у ваших батьків нема совісті
Бува і таке• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Не модна і воняє - хай купують самі. Все. Ви ж не мала дитина, самі не взмозі вирішити це питання?
МояХатаЗкраю• 02 ноября 2023
Но у вас почти такой же доход, они знают об этом? Ну можно подкинуть денег раз в год на куртку, сапоги. Пожилые обычно по много лет носят одно и тоже. На 60 размер еще попробуй купи.
Ухахайкина• 02 ноября 2023
Поясніть що такий спосіб життя доведе до лікарні і хай задумаються
Форс мажор• 02 ноября 2023
Ответ дляУхахайкина
Так автор потім ще буде оплачувати всі ці лікарні
Виправлялочка• 02 ноября 2023
Это утнниз еще пенсии неплохие. У моей мамы 2600
Срочнокпсихологу• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Можна попрати.Якщо не хочуть,то нехай сидять у хаті,щоб не замерзнути.
Ухахайкина• 02 ноября 2023
Ответ дляФорс мажор
Так з таким меню в тому віці вже треба думати. Але тут більше про токсичність.
автор Капитошечка • 02 ноября 2023
Ответ дляФорс мажор
Раніше були нормальні, а це зайняли інфантильну позицію Я так хочу. Я хочу накупити сала, м´яса, домашніх вершків і домашню індичку на всю пенсію, я хочу в телемаркеті всяке гімно скупити. А потім Ой, а ходити нема в чому бо я в листопаді тільки поміняла одяг і всьо через тиждень морози, я замерзну від холоду.... Якась така зараз в них позиція. Типу якщо тобі нас жалко то одягай нас
графиняВишенка• 02 ноября 2023
Ответ дляФорс мажор
это да... у друзей родственник есть, раз инфаркт или инсульт, не знаю, что именно, два, все равно пить не бросил и вес не скинул, в результате опять инфаркт, лег и не встает уже несколько лет, все на детях
Мурзилка• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Вы извините, но они зажрались во всех смыслах. Дайте уже отпор, а то будете только на куртки работать. Пусть влазят в то что есть пока не похудею, нет так секонд. Модное-красивое - за свои
автор Капитошечка • 02 ноября 2023
Ответ дляУхахайкина
Скільки цих розмов було. Та вже все одно, хоч наїмося перед смертю....
А я з жахом думаю що як хтось зляже що мені з ними робити, таскати їх я точно не зможу, я майже втричі менша від них
moreseaa• 02 ноября 2023
Купите на секонде , постирайие и приделайте этикетку от новой куртки )))
Самоучка• 02 ноября 2023
Я родителям покупаю.., но вес у них нормальный, за здоровьем следят.
Питание умеренное ( с учетом диеты), впрочем мы тоже с мужем придерживаемся
графиняВишенка• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
замеры, секонд, а дальше что хотят то и делают
Крем для арбуза• 02 ноября 2023
Автор не давайте ни копейки.
У вас самой нищенская зарплата.
Ухахайкина• 02 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Так і скажіть, що немає кому таскати. З такими треба прямо! Вони мабуть нічим не зайняті, тому в них їжа стала основним дозвіллям.
З горіха зерня• 02 ноября 2023
Ваші батьки егоїсти, не купуйте нічого (якщо це не їжа чи ліки), вони можуть собі дозволити
графиняВишенка• 02 ноября 2023
и вообще, раз такие умные и шарятся по инету, всякий бред скупают, пусть те куртки на олх и т.д найдут, привезут прямо под дом или на почту, вещей море, люди за бесценок продают, на днях себе новые легкие спорт штаны за 250 грн купила, вот так вот