АБВГДэшница• 02 ноября 2023
Містична історія, яку я не можу пояснити досі
Добрий всім день.
Сьогодні дівчина тут робила тему про те як мало цікавих тем нині створюють. Читаючи коментарі, я згадала і вирішила написати одну історію, яку (пройшло більше 15 років) досі не можу пояснити.
В квітні н-ного року було весілля моєї родички. Туди були запрошені я і моя найкраща подруга "Аня" . Там ми познайомились з моїм троюрідним братом "Сашею" (в них інші імена).
Ми втрьох дуже зблизилися, відпочивали ці кілька днів разом, він на своїй машині підвіз нас до нашого міста проживання. Обмінялися контактами, домовились спілкувалась, дружити. Між Анею і Сашею виникла певна симпатія.
В червні того ж року моїй мамі зранку зателефонували і повідомили, що Саша вночі розбився на машині. Загинув.
Через годин 5-6 ми були з Анею на навчанні. Мені зателефонував невідомий номер: Оля, привіт! Це я Саша!
Я не могла зрозуміти хто це. Хлопець хвилин 10-15 пояснював мені, що познайомився зі мною і Анею.
Зараз я не можу пригадати всіх деталей тієї розмови.
Але. Я не знайомилась узагалі ні з якими хлопцями. З іменем Саша. Щоб ще й з Анею. Я такого не пригадую.
Ніхто не міг пожартувати про це точно.
Я не можу витягнути з пам´яті, що тоді казав мені цей хлопець по телефону.
Більше він не дзвонив.
Ось так. Звісно є якесь логічне пояснення, але я його не знаю досі.
Може розкажете свої історії?
Ніхто не міг пожартувати про це точно.
Більше він не дзвонив.
Може розкажете свої історії?
Милота• 02 ноября 2023
Ви не передзвонили за цим номером що б дізнатись подробиці на свіжу голову, переваривши всю інформацію?
Чи номер був прихованим?
І чим закінчилась ваша розмова, чого він дзвонив і що хотів?
Чи номер був прихованим?
Холодная каша• 02 ноября 2023
Ничего не поняла
МамОмужа• 02 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Вы ж были на свадьбе
Так ей сообщили уже до что он погиб как я поняла а других таких знакомств автор не помнит
Как то так
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляМилота
Чи номер був прихованим?
На жаль ні. У нас з Нею в той день почалась практика. Бігали, мотались. Вже через деякий згадала
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
І він, той хлопець, говорив що познайомився недавно зі мною і Анею. Це єдине що пам´ятаю.
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Ничего не поняла
Ну, я мала на увазі що не знайомилась з хлопцями. Так, щоб втратити їм лік.
Окрім того Саші на весіллі
Холодная каша• 02 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Окрім того Саші на весіллі
Может он живой
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ой...Передзвонили...сказали... ви на похоронах були,,,?
Не була. Далеко похорони.
Милота• 02 ноября 2023
Якщо у вас була сесія, навчання, ви могли з кимось познайомитись мимоходом і просто не запамʼятати, ви навіть цій розмові не придали значення і згадали через час, то таких ситуацій могло бути багато
Залізний кіготь• 02 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Не була. Далеко похорони.
Ага,,,А Ані він дзвонив?
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
А в того загиблого Саші був ваш номер?
Був, дівчата...
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляМилота
Можливо звісно. Думаю, що так і є.
Але через кілька годин після смерті цей дзвінок. Досі лячно.
Позитивна• 02 ноября 2023
Ну вы тоже цикавая, автор. Сама пишете, что он минут 10-15 вам по телефону объяснял обстоятельства вашего знакомства. А вы вдруг очнулись….
Хтомолодець? Я!• 02 ноября 2023
Автор, вы в то время учились? Может, ещё и работали где-то?
У вас был круг общения - сотни студентов, с которыми вы сталкивались в библиотеке, на кафедре, в столовой, в копи-центре, в магазине канцелярии. На уровне шапочных знакомых, ’привет-пока’, может вы и не запомнили кого-то, а он вас запомнил. Кто угодно мог оценить вашу красоту и попросить номер телефона у подружки и придумать любую историю, чтобы вы пошли на свидание.
Немного по-детски, но вы все тогда сильно взрослыми не были.
Никакой мистики.
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Никакой мистики.
Я теж так думаю. Але прямого пояснення не знайшла.
Я в містику не дуже то і вірю.
АБВГДэшница
• 02 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Чого вашій мамітелефонцували?
Хто вона тому Саші?
Мамі телефонував її двоюрідний брат. Літній чоловік вже.
Мама і цей чоловік двоюрідні тітка і дядько Саші.
Хтомолодець? Я!• 02 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Я в містику не дуже то і вірю.
Я бы ещё не стала отрицать, что 2 каких-то дурака, может на какой-то страшный праздник или полнолуние, напились, сели играть в карты на деньги, потом деньги закончились и играли на то, что проигравший позвонит кому угодно от имени покойника.
Такого делать нельзя, но они были молодые и глупые.
А вы просто под горячую руку (точнее, звонок) попались случайно.
Salsa-24da• 02 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Молода дівчина десь 20 років.
По-любому з кимось знайомилися, чи якийсь «Саша» десь знайшов ваш номер і вирішив підкотити у такий спосіб.
Знає, що ви кентуєте з Аньою.
А про вашого друга-родича, що розбився і гадки не мав.
Так співпало.
Знайшов десь у друзів ваш номер і подзвонив.
Ви видно були не дуже любʼязна, що більше не дзвонив.
Знає, що ви кентуєте з Аньою.
Так співпало.
ЗавЛабСнаб• 02 ноября 2023
Ваша історія - це синхронізм, в якому є містичний підтекст. Життя сповнене неочікуваних синхронізмів, якщо звертати увагу.
Колись в мене був коханий хлопець. Восени подарував дуже незвичайний осінній букет, я його залишила на роботі, він красиво висушився і прикрашав підвіконня. Невдовзі я звільнилась і з колегами не спілкувалась.
Через півроку хлопець помер. Я приїхала на могилу і години дві там пробула, плакала, розмовляла подумки і вголос... Просила, щоб надав знак, що за межею життя щось існує..
Поки їхала додому мені надійшло смс від колишньої колеги. Я кілька годин не хотіла його відкривати, думала навіть видалити (думала, що якась претензія робоча.. )
Відкрила таки, а там дослівно: ’Тебе привет. Он высох, но по прежнему красив!’ І фото букету, який мені подарував колись той хлопець.
Ми півроку з колегою зовсім не спілкувались, але в цей день її смс було як відповідь на мої питання.
Вірити чи ні ми обираємо самі, достеменно нічого не відомо, але от я вірю, що це не випадково.
Salsa-24da• 02 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Никакой мистики.
Вот!
Я тоже так думаю
Мудробаба• 02 ноября 2023
1.Позвонили с телефона покойного Саши
2.Вы раньше познакомились с парнем Сашей,о котором забыли,и он вам позвонил.
3.В мобилке покойного Саши нашли ваш номер и вам позвонили.
Мудробаба• 02 ноября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
И какой вывод вы сделали из сообщения коллеги?
ИзЮмрудная• 02 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
У вас каша в голове, неудивительно, что всё напутали.