Цирк на дроті• 02 ноября 2023

Прийшли бляха аліменти дитині, чого може бути така сума?

Аліменти 1400 грн в місяць, просто копійки, а сьогодні приходить взагалі 750 грн, сказати, що я в шоці, то нічого не сказати
Чого може бути сума в два рази меньше? Навіть на зимове взуття дитині на вистачить, жесть
Цветов Мне срочно• 04 ноября 2023
Ответ дляГигиенишвили
Розкажу за брата. До війни платив 4-5. Є ще одга дитина від другого шлюбу. Зараз вони впо, бо в їх квартиру в Херсоні прилетів снаряд.
Брат з дружиною вдвох мають дохід близько 30 тис, це з виплатами. З яких 7-8 щомісячно йде на квартиру з комуналкою, ще 1000-1500 на топливо для машини (бензин/газ) бо дитину меншу потрібно в школу відвозити, вибору школа біля хати чи хата біля школи в них не було. Ще 3000 в місяць платять кредит, взятий до війни і ще близько року його платити.
З чого йому платити більше мінімалки? Платить зараз 1500 старшій дитині, а колишня живе в своїй оселі, бігає по судах на збільшення розміру аліментів і так само апелює що комуналка дорога і дитина в коледжі навчається. Дитині 17-й рік, має гіалуронові губи й гелеві нігті (на фото з соц.мереж), це за те батько повинен зі шкури вилізти? А може в нього птср? Нема здоров´я? Це ж нікого не хвилює
я так поняла, ’отец’ спит и видит, когда исполнится 18 лет? чтоб ни копейки уже не платить ’чужому человеку’. ПОЗОР таким папашам!

Гигиенишвили• 05 ноября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
А яке має бути ставлення до людей, які в очі кажуть щоб ти здох. Повзати навколішки перед тією дитиною?
Я в дамках• 07 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Не это мало , надо пойти узнать почему не 1500грн, но я вам скажу исполнительная тоже жуки , держат деньги и крутят ими , тянут резину и не выплачивают вовремя, а сейчас такой закон, работа перечисляет исполнительной, только потом маме(всё через исполнительную).
Прикиньте как они деньги крутят и % имеют
Не знаєте, скільки по часу приблизно походить між тим як виконавча отримує гроші і тим як переводить їх?
Я в дамках• 07 ноября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так, я знаю. Наш просить постійно щоб забрала з виконавчої , або на їх рахунок перевела. Бо вони вимагають квитанції тільки з фізичної каси і тільки з одного банку) а пану то незручно раз на місяць час витрачати. Бо у нього купа других справ.
Виконавчі затримують часто безбожно ті виплати, частково видають подачками.
Скільки приблизно триває така затримка? Теж чекаю на першу виплату..