Хто замовляв верхній одяг в інтернет - магазині Reserved . Чи співпадає розмірна сітка.
Як у них з поверненням.
Які враження від товару
Дякую!
Як у них з поверненням.
Які враження від товару
Дякую!
Добра, коли сита!• 02 ноября 2023
Співпадає розмірна сітка , я ношу с розмір але от одну куртку приміряла і хотіла більш оверсайз то м краще сіла
АнтиТроль• 02 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Так резервед ж працює можна поміряти
Ось завжди вражає впевненість киян, що тут тільки вони живуть)))
Добра, коли сита!• 02 ноября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Я у Львові
Анонім Перший• 02 ноября 2023
В мене верхній одяг завжди більшомірить.
Я ношу розмір в житті S/M, замовила цю куртку S - на мене завелика. В області грудей та довжина рукава. Якість нижча за середню. Розійшлися вже декілька швів. Нитки вилазять
Брала в тому році по повній ціні. Покупка невдала
бювет_в_обед• 02 ноября 2023
З поверненням все добре, якість мене влаштовує (з урахуванням того, що я по знижкам купую
), з розміром не завжди попадаю, бо вони дуже різні залежно від крою, посадці і т.п.
Пацаааааааан• 02 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Так резервед ж працює можна поміряти
там є не весь асортимент