Ласкове телятко• 02 ноября 2023
Як ви зараз виживаєте?
В чому собі категорично відмовили? Що , як жінка собі дозволяєте при нинішніх цінах ?
Hallowkitty -54c3• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Війна я так розумію на дохід порадниць не вплинула ? У всіх все добре
На букву х тільки не хорошо.
мадамГрицацуева• 02 ноября 2023
У меня простой критерий. Я переселенка. Что будет не жалко, если что, выбросить/оставить, то и покупаю. Горизонт планирования небольшой, так что ’это прослужит годы и годы’ - у меня сейчас скорее контрарнумент к покупке)
Комфорт себе обеспечиваю, чтобы силы были дальше жить. На еде не то чтобы не экономлю, но очень разумно, чтобы питание было все же и полезным, и в удовольствие. Уход - минимально необходимый, но привычный, удешевлять не стала. Экономлю на макияже)
ЖенаАйтишнеГа• 02 ноября 2023
Всегда жила по принципу - если мне чего-то не хватает, то я мало зарабатываю. Т.е. не экономить, а больше зарабатывать надо. Если на каком-то этапе что-то не могу купить, то значит отпускаю ситуацию и спокойно иду к цели, когда смогу купить. Например, сейчас цель купить жилье в Германии - пока не могу позволить, но ищу пути решения, как это сделать
Магиня• 02 ноября 2023
С трудом.
Поэтому будем валить на заработки.
Тут фигня полная по доходам и уровню жизни.
Поэтому будем валить на заработки.
Магиня• 02 ноября 2023
Ответ дляБритоножка
Хто працює, той має.
Лошадь в колхозе работала больше всех, но председателем так и не стала.
Ответ дляЛаскове телятко
Дуже добре … тобто мандарини по 140 вам недорого і тд
Так вчора в атб по 43 грн. Купила 4 шт, бо згниють бігаєш з тою мандариною щоб з»їв.
Ціни ростуть, але практично ні в чому не відмовляємо, раніше гроші йшли на подорожі, зараз немає куди🤷🏼♀️
ДА да да• 02 ноября 2023
Я економлю на тому, що не купую нічого лишнього, тобто зайвий одяг (який подобається, але в принципі можна і обійтись), додаткові вже 10і парфуми чи косметику (про що до війни і не замислилась та купила), зайвий похід у ресторан, відпочинок за кордоном теж почекає)
Живу на заощадження та невеличкий пасивний дохід
Так, складно, але не втрачаю оптимізму! Пішла вчитися, опановую нову професію в вірю в ЗСУ
Бритоножка• 02 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Аргумент всіх невдах і злиднів
Магиня• 02 ноября 2023
Ответ дляБритоножка
Аргумент всіх невдах і злиднів
Главное, что не лошадей.
Скляна миша• 02 ноября 2023
На всем, даже еда ограничено выходит, заплатили коммуналку, купили продукты, все, нет денег
Лепетун• 02 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Категорично не їзджу в тролейбусі
На зло водію, ходите пішки?
Муууумие• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
На ринках Києва. По 95 е несмачні. Звичайний ринок, спальний район
Та ну, тільки що в сільпо по 43 купляли. Нормальні, солодкі
Мафиозная• 02 ноября 2023
Виживати дуже складно. Продукти дуже дешеві купую, каші пшенична, кукурудзяна, пшоняна, інколи рис та гречка. М´ясо десь 2 рази на тиждень, по пів кг. Одяг весь з секондіав ,і і мене,і в дітей, та це не саме страшне На ліки зараз необхідно десь 3.5 тисячі грн, комусь це невелика сума, в мені могла б покращити стан. Вчора під дощ попала, стрельнуло в спину, ледве дійшла до роботи , колега вколола обезболююче. Як далі - не знаю. Зарплата мінімалка.
Швендяю містами• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
По 50 в сільпо
Ні грама• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ви дружина депутата?
а що жінка не може заробити на себе сама???
Ну, таким мисленням так... рахуйте собі й далі копійки ....
Ні грама• 02 ноября 2023
Ответ дляОле Лукойе
нет,просто тема создана,когда основная масса работающих Советчиц не сидит здесь.
я працююча, сиджу, в мене законний обід)
заробляю достатньо, щоб не скаржитись.
Якщо вистачає і на суші, і на донати, то мені норм.
Якщо відмовлюся від сушок раз на тиждень, то буде дзвоник, тоді буду роботу міняти.
заробляю достатньо, щоб не скаржитись.
Ласкове телятко
• 02 ноября 2023
Ответ дляНі грама
заробляю достатньо, щоб не скаржитись.
Цікаво, який ви маєте дохід, що на все вистачає ?
Заикальница• 02 ноября 2023
Стало важче, однозначно. Бо зарплатня не зростає з такою ж швидкістю як ростуть ціни в магазинах. не зовсім розумію коли пишуть ’думаю не як зекономити а як заробити’. і як це можна зробити якщо ти не в айті сфері/не працюєш сам на себе? піти директору сказати а ну давай підвищуй зп? чи одразу як стало не вистачати звільнятися? :)
Ні грама• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
мій 70, у чоловіка 55 + іноді беру проекти на аутсорі (робимо разом) у літку був такий проєкт на 65 тис, у жовтні на 50 тис. тобто в середньому 125-150 тис. квартира своя, машина своя, кредитів не має, дитина слава Богу здорова. По брендах не хворіємо, понтів не має.
Рік тому у мене було 58-60, у чоловіка 45. Чоловік попросив перегляд, а я знайшла нову роботу. Йому шукати не дуже є сенс, оскільки він повністю віддалено і займається дитиною.
Ласкове телятко
• 02 ноября 2023
Ответ дляНі грама
👍👍👍але не всі мають подібний дохід. Ви молодці
Ні грама• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ви запитали, я відповіла. Вам бажаю підвищити дохід. Бо на дефляцію розраховувати ми не можемо(
Natalia505• 02 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
В них війни немає.