Янка-угомонись• 02 ноября 2023
Подивіться,будь ласка. на картах. Ситуація з зп
Отримала я і моя співробітниця зп набагато меншу ніж у тому місяці. але в цьому місяці безпосередній начальник змінився. в кого ті самі начальники- все ок. я так розумію,що наша премія пішла в одну кишеню. Плануємо йти говорити. Чи це щось дасть?бо такої зп ще не було. Я від учорашнього дня в шоці. Обсяг роботи збільшився ,а зп дуже врізали і лише з приходом нового нач відділу. думаємо йти або сьогодні,або завтра.
Янка-угомонись
• 02 ноября 2023
Ответ дляКоржик
Вас ще й двоє таких
яких? місяць відпахати і отримати сльози?
Коржик• 02 ноября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Отаких. Замість того, щоб з´ясувати вже, вони на картах зосередились
Янка-угомонись
• 02 ноября 2023
Ответ дляКоржик
так ми підемо однозначно.
Янка-угомонись
• 02 ноября 2023
Ответ дляЖонДуан
Якщо файна хвігура то буде трошки грошей підвищення
при чому тут фігура.
Принцепесочка• 02 ноября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
так ми підемо однозначно.
так идите уже....чего ждете?
Невидимка• 02 ноября 2023
ну премію платять за результатами роботи. а не за звичкою.
може у нового керівника інші підходи до преміювання
Янка-угомонись
• 02 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
так ми пашемо ,ще й після роботи.обсяг збільшився. а зп зменшилась
Невидимка• 02 ноября 2023
і ще, якщо у вас фінансування із держ бюджету - то у вас є встановлений зарплатний фонд на рік. і ваш колишній начальник при звільненні міг отримати компенсацію за відпустки, забравши левову частину залишку бюджету
Сусідка зверху• 02 ноября 2023
У вас нет расчётного листа, посмотреть что и за что вы получили?
Янка-угомонись
• 02 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
так запитайте бкхгалтера. Може ще доплатять.
бухгалтерія сказала в цьому місяці премія у 2р більша,якщо немає- всі питання до начальника
Клин_Кляйн• 02 ноября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Як добре, що я звільнилась
Ті начальники, бухгалтера, плани, премії
Нізащо б не пішла знову на таке!!!
ВыФсеВрете• 02 ноября 2023
я б одразу пішла до начальника
як не помогло б то пішла б до вищого керівника
як ні то до журналістів
Принцепесочка• 02 ноября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
я б одразу пішла до начальника
як ні то до журналістів
1+1 ?
ВыФсеВрете• 02 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
1+1 ?
та не має значення
така схема з преміями частіше за все тільки у держ.службі процвітає
щоб надавити тре надати ситуації розголосу