Чу Ча• 02 ноября 2023
Що буде з курсом долара?
Буде падати чи рости, як ви вважаєте?
Результат:
вже голосів:
89 (82.41%)
Буде рости
19 (17.59%)
Буде падати
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляenglish book
По 100000 приватній особі ніхто не продасть. А юридичній без проблем. Заявка, і банк вам купує хоч мільйон.
Удалено администрацией...
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Удалено администрацией...
Скільки слів і ніякого змісту, одне хамство.
english book• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Я відповідаю вам у вашому ж стилі. Ви не тільки валюту купувати не вмієте, а й вести діалог без образ.
Всього доброго! Можете мене додати в блок, щоб більше ніколи не бачити моїх ’не вартих уваги коментів’.
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Уже
english book• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
То ви ж казали що в блок мене добавили, а самі читаєте))
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Это к админам, оповещение о вашей дурне приходит
english book• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ви навіть не знаєте як працює сайт
Джавеліна• 03 ноября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
ну ок, вы можете верить в то, что он упадет. Предпосылок на то, что гривна окрепнет нет вообще. Я реалист и вижу картину, которая происходит и именно этот анализ и говорит об обратном, что доллар будет расти. На данный момент это временное явление. На данный момент я ни разу не ошиблась - ни в 2008, ни в 2014 году
В ті роки ми були самі по собі і з дикою економікою
А зараз ми під мікроскопом і ковпаком і бабло в нас лиють рікою, а після війни так воооопше океан бабла буде, ...ну це при умові що ми не програєм війну
Саджу все зарання• 04 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
ну ок, тогда вам выгоднее сохранять деньги в гривне
Джавеліна• 05 ноября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Я тримаю в крипті