Весняний Марафон• 02 ноября 2023
Облік вагітності . Київ
Скоро ставати на облік і репродуктолог сказала зробити вибір. Навіть не знаю, де краще стати. Для пологів розглядаю 5 пологовий . А для обліку клініку в якій і завагітніла - Мати та дитина. Ще б лікаря хорошого обрати . Що порадите? Державний чи приватний облік ? Дякую наперед
Зараз на дієті• 02 ноября 2023
Без різниці в якій.
Перша вагітність в приватній, друга - йшла конкретно на лікаря в державну. Різниці ніякої.
Весняний Марафон
• 02 ноября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Без різниці в якій.
У кого в державній стояли? Я до району не привʼязуюсь . Мені головне хороший лікар
Люблю кетчуп• 02 ноября 2023
В мене досвід тільки приватного обліку в Добробуті. Державний не розглядала, бо далеко їхати, незручно. Приватний - враження супер, все на місці, лікаря вибрала на початку вагітності і лишилась задоволена, ставлення дуже адекватне, жодних черг, все за записом, без натовпу і затримок. Зайвих аналізів у пакеті не було, звірялася з протоколом від МОЗ.
Весняний Марафон
• 02 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
В мене також в Добробуті є свій гінеколог. Ви у кого стояли ?
Люблю кетчуп• 02 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
В Сірука Леоніда Петровича. УЗД-скринінги робила в Авад, теж найкращі враження.
Сірук дуже сучасний і доказовий. Вчасно нагадав про профілактику резус-конфлікту (в мене негативний резус, а в чоловіка позитивний), при цьому спокійний, тактовний і не схильний до паніки.
Зараз на дієті• 02 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Репях
Весняний Марафон
• 02 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я також до Авад ходжу
Весняний Марафон
• 02 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Думала стати до неї на облік , але чесно кажучи, не дуже душа лежить. Ще на річний огляд ходити - ок
Люблю кетчуп• 02 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Сірук м´якший, як на мене. Взагалі дуже комфортний лікар. Але він не проводить скринінгових УЗД, тож треба йти до когось іншого, а Авад має сертифікацію FMF, УЗД в неї суперточні.
Весняний Марафон
• 02 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую , потрібно подумати)
Телепузик• 02 ноября 2023
Стою на обліку в ЖК і паралельно консультуюсь там де отримала вагітність.
Марія -bb82• 02 ноября 2023
я вважаю, Головне, щоб поруч було. Не дай Боже якісь випадки
Я вибрала приватну. Ісіда на лівобережці. Лікар Рахубінська. Мені поки все подобається.