Кто крайний?• 02 ноября 2023
Вступ в ВНЗ, питання, не можу розібратися.
Донька наразі тільки у 9 класі, але починаю цікавитись вступом. Поки хоче вступати на право. Ось наприклад презентація КНУ по вступу на бакалаврат. Вони пишуть, що розраховують коефіцієнт по 3м предметам. Але в презентації 4блоки предметів . Тобто , третім предметом може бути біологія або фізика або хімія, але їх просто зарахують з нижчим коефіцієнтом ? І обовʼязкові Укр і матем? Чи вірно я розумію?
Valentina0701• 02 ноября 2023
Что человеку делать в КНУ на праве, если он не в состоянии разобраться с условиями поступления?
Кто крайний?
• 02 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Тобі точно там немає чого робити
Valentina0701• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Тобі точно там немає чого робити
Не тыкайте, это некультурно. Университет- это прежде всего, образованность и манеры. Но Вам не понять.
НаБалКоніХодять• 02 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Ваша хвамілія Сіркова?
Кто крайний?
• 02 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Вивчи спочатку мову країни у якій живеш, потім поговоримо про університети.
Valentina0701• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Жіночко, не грубіть.
НаБалКоніХодять• 02 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Ні, Жовткова, а що?
Але ж по-батькові має бути Прокопівна…
Мошей ницца• 02 ноября 2023
Официальная информация будет на , можно проконсультироваться в ФБ группа Вступ 2023
Кто крайний?
• 02 ноября 2023
Ответ дляМошей ницца
Дякую
Кто крайний?
• 02 ноября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Третій предмет вже є обов´язковий
Ну от у мене і питання по третьому предмету, це можуть бути предмети з третього або четвертого рядка, просто пораховані з різним коефіцієнтом?
ТочноБудет• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Можуть. Просто на різні спеціальності з різним коефіцієнтом рахують. Цього року здається здавали 3 предмети на нмт, мова і математика обов´язково і третій за вибором. Тобто вам третім краще здавати іноземну мову або історію. Тоді в дитини буде вищий конкурсний бал
Сладкий лимончик• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Вже третій історія України
Я супер-пупер• 02 ноября 2023
На Право краще здавати Історію,а,наприклад,на фізика/хіміка,краще здавати фаховий предмет.
Ви можете подати або історію,або хімію/фізику.
Наприклад,у абітурієнта фізика або хімія -190 балів,а історія -140 балів.
Тоді краще подати фізику або хімію,порахують за нижчим коефіцієнтом,але загальний бал буде вище.
Звичайно,бажано подавати (і здавати) фаховий предмет ,і бажано з балом повище.
Математика і українська-обов´язкові,без варіантів.
Кто крайний?
• 02 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Дякую, так і подумала
Кто крайний?
• 02 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую за розʼяснення .десь так і зрозуміла, але вирішила уточнити у тих хто вже це проходив
Культ Інтелекту• 03 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Ні, ви хибно зрозуміли цю формулу. В ній зважена сума балів ділиться на суму вагових коефіцієнтів. Тобто, якщо обрати предмети з перших трьох груп, то сума ділитиметься на 1, а якщо взяти предмет з четвертої групи - то на 0,85. Цього року було 2 обов´язкові предмети, математика і українська мова. Якщо з них очікуються низькі бали, то краще третім брати предмет з третьої групи, щоб їх внесок у конкурсний бал був меншим, а якщо все добре, то краще брати предмет з четвертої групи, щоб підвищити їх внесок в конкурсний бал. Раджу подивитись відповідні матеріали на ФБ в групі Вступ, там це все детально пояснювали і моделювали різні сценарії.
Культ Інтелекту• 03 ноября 2023
Правила вступу щороку сильно змінюються, й за 3 роки будуть кардинально відрізнятись від нинішніх. Також змінюються обсяги дежзамовлення та ліцензійні обсяги.
Раджу підписатись в ФБ на групу Вступ 2024 та весною-влітку моніторити там публікації, щоб бути вкурсі останніх нововведень. Також, ознайомтесь з тим, як проходить широкий конкурс на спеціальність.
Кто крайний?
• 03 ноября 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Дякую, подивлюсь . А що значить широкий конкурс?
ТочноБудет• 03 ноября 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Дякую, мій вже на 2 курсі. В нього не було вибору, найкраще склав математику, тому подавали на ті спеціальності, де для математики був вищий коефіцієнт. Рахували конкурсний бал на іноземні мови і на будівництво, різниця за рахунок коефіцієнтів була суттєва. Але можливо цього року щось змінилось