из желе я• 02 ноября 2023
Навіщо молоді дівчата йдуть працювати продавцями?
І з вищою освітою? От поясніть мені тупій.
Мені зараз 27.
Під час навчання в університеті працювала консультантом певних торгових марок. Не продавцем. Просто стояла і зацікавленим радила сигарети , якусь спец їжу і тд.
Після університету пішла працювати офіс менеджером і вважай помічником керівника. Пахала там за 7х. Була правою рукою власника компанії.
Відгарцювала рік. Перевели вище - проджект менеджером по специфіці компанії (займались будівництвом) . Прогарцювавши рік ще там, пішла на іншу роботу , у конкретний відділ. І знаєте, непогано себе почуваю, працюю керівником відділу (звісно виросла з меншої посади).
І от питання: чому люди туди йдуть? 90% так і залишаються продавцями, бо нікуди йти, нічого не знають. Решта виростає у старших продавців, адміністраторів і керуючих.
Мені зараз 27.
Ответ дляМіняйловна
до того что для кого то быть грумером тоже стыдно. а ктото работает продавцом в дорогом брендовом магазине и ржет с вас секретарей
По перше я не секретар, і ніколи ним не була, по друге в темі річ про продавців. І в люксових магазинах мені байдуже сміється з мене продавець чи ні, тому що я можу собі дозволити там купувати речі, а не продавати.
У мене шкільна подруга також пішла продавцем працювати, бо вивчилась на вчителя, і зрозуміла що це не її, бо платять мізер. І мені якось шкода що вона бодай не спробувала реально тим же офіс менеджером попрацювати. А звідти можна й дійсно кудись перевестися згодом, спочатку в помічника, а потім у реального спеціаліста
Ответ дляМіняйловна
Доречі, грумер, працюючий сам на себе достатньо непогана робота, може й брудна, але і творчість присутня, і заробіток інколи більше ніж у перукаря)
Котомафия• 02 ноября 2023
За другого бы человека порадовалась, но Вы отворачиваете от себя . Этот смех истерический .
Міняйловна• 02 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
это всего лишь ВАШЕ мнение, понимаете? а я знаю женщину, ей стыдно что ее дочь после пед универа пошла работать грумером. и это тоже только ее мнение. просто НЕ НАВЯЗЫВАЙТЕ другим свое видение позорной и хорошей работы. автор, то вообще печалька
Ответ дляМіняйловна
А я й не навʼязую, і ви трошки агресивна
Печальки.нет• 02 ноября 2023
Ну не смогли найти работу по специальности. Или расхотели по ней работать
Луноликая Вика• 02 ноября 2023
Сонечко, тобі тільки 27, тому...не кажи гоп, поки не перескочиш. Я теж 15 років працювала на телебаченні і все було гуд. А потім війна, марафон, багато людей без роботи...
Ковбой Хагис• 02 ноября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А ким працювали?
Луноликая Вика• 03 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А ким працювали?
Вузька спеціалізація. Вам ні про що не скаже, а знайомих можу зустріти)
Ковбой Хагис• 03 ноября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
17 лет в кино и на телеке. Может что-то и скажет😁😁. Не думаю, что Вы одна в стране. Просто стало интересно, что у Вас сейчас. Все работает уже. Не так, как до войны, конечно. Ну да ладно.
Луноликая Вика• 03 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Та не хочу просто то всьо шевелить, справа в тому, що і каналу гамбець( А я взагалі в іншу сторону пішла) Але знаю багато людей, що так і не повернулись на канали, хто створив щось своє, хтось поїхав, хтось теж перейшов на іншу стезю.