Подскажите, кто успел сделать прививку, как переносится? Можно ли при лактации?
Ответ для-Ань-
Листи не мають юридичної сили. Керуйтесь законами, наказами МОЗ які не суперечать законам.
Якщо в законах і наказах не описана вакцинація вагітних від кашлюка, то виникає багато питань до особи, яка пише такі листи з рекомендаціями. І не несе відповідальності за свої рекомендації.
внесуть і закон зміни, не сумнівайтеся. Вся Європа робить вакцинацію від Кашлюка вагітним , дякувати Богу і до нас це дійшло
Дякувати Богу у вагітних є вибір , і все більше і більше дітей роблять вибір в пользу вакцинації
Ответ дляАрина85
Я бачила посилання, це посилання на інтерв´ю, нічим не підкріплене. Це не дослідження
То знайдіть самі інформацію, яка вам потрібна. Тільки не забувайте, що доказова медицина навчилась доказувати, що навіть смерть немовлят-близнюків одразу після вакцинації ніяк не пов´язана з вакцинацією:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2335217
Ответ для-Ань-
Я пройшла цей шлях 5 років тому коли була вагітна старшим сином. І свій вибір однозначно зробили.
Мені ця інформація не потрібна