АгатаХристя• 03 ноября 2023
Чи є у вас знайомі розробники, які служать в ЗСУ на посадах повʼязаних з IT?
Результат:
вже голосів:
35 (41.67%)
Немає
24 (28.57%)
Так, є IT спеціальність
20 (23.81%)
Результат
5 (5.95%)
Так, є не IT спеціальність
Ищу Аленя• 03 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Яким боком закони ринку праці до війни?
Нам же навязывают модель Израиля, у них привязаны, а что по сути армия, это также работа, много работы
Сонечко• 03 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Та ким треба? До мого родича в бригаду приїхали рекрути, агітували іти на навчання управління дронами вітчизняного виробництва. Пішло тільки двоє, мій родич і його друг. Усі інші відмовились
Може і так, але з моїх знайомих нікого оператором не взяли хоч навпаки хотіли. Штурмовики потрібні, а оператори дронів ні
ВерСаСе• 03 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Платят минималку, но и деньги заработанные они тратят в Украине, условно делясь с другими участниками рынка, оплачивая товары и услуги
Це все «умозрительные заключения». Витрачати компенсацію- не обовʼязок. Так само, як і донатити. Хтось це робить, хтось- ні. Якшо умовний IT спеціаліст живе на 40 тисяч, а все інше відкладає в валюту, то яка має бути мотивація його не призивати, а призивати Віктора, що працює на заводі і отримує та витрачає ті самі 40 тисяч?
АгатаХристя
• 03 ноября 2023
Ответ дляВерСаСе
Серед мого оточення нікого немає, хто відкладає все і живе на 30 тисяч. Якщо і відкладаєте, то це на нерухомість. А так всі втрачають достатньо багато.
Mrs.Sexuality• 03 ноября 2023
Знайомий дизайнер в айті. Мобілізували, трохи побув в окопі, надіслав резюме, забрали працювати дизайнером в ЗСУ, в Києві.
Ищу Аленя• 03 ноября 2023
Ответ дляВерСаСе
Ну с таким рассуждением и Виктор может жить на 10, остальное откладывая сыну на жилье. Человек трудился и в определенном возрасте имеет высокую цену как специалист, хочет его государство призвать пусть платит
ВерСаСе• 03 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Але тим не менше, відкладають. Нерухомість, інвестиції, «на будиночок в Європі на старість». Не знаю нікого з оточення , хто б все витрачав в нуль. Хіба що в перші роки карʼєри, коли «гуляй на все». Саме тому аргументацію коментатора, на яку відповідаю вважаю не надто логічною.
Видна міленіалка• 03 ноября 2023
Ответ дляСонечко
Тому що всі вакансії уже зайняті певно. Їх обучали уже давно. Звичайні люди
Ищу Аленя• 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
И сколько ему платят? Смотрела вакансии для АйТи в армии 20-30 тис больше не предлагают
Сонечко• 03 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Так, тому як загребуть зараз, то іди на передову і строк життя буде 2-3 місяці.
Злюсь до кипіння• 03 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
А якщо обов´язки в окопі у всіх однакові, і людинаніяк не застосовує ті навички які потрібні були їй на роботі в мирному житті? За що їй платити?
Вчера пришла электронка, от какой-то фриланс. биржи (Work.ua)
Кратко: Айдар (уже почти, ЧВК), не смирившись с безобразием мобилизации, предложил рекрутинг в свою компанию - по профессиям. Кому что по душе (или умеет) - тем и будет заниматься - так было написано. Типа, повара или тракториста на передовую не отправят...
Ms. Любмая жена• 03 ноября 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Полтора года назад получали зарплату и на работе и от государства. Как и до этого, будучи в АТО
Сейчас если работодатель захочет платить-его никто не остановит. Но обязаловку отменили.
На одном карьере, с которым сотрудничаю, 80% мужиков тогда резко и добровольно ушло в АТО (но то было уже тихо, так, временами постреливали). На карьере были неплохие з/п, плюс в АТО платили, одевали, обували, рассчитывали на дальнейшие льготы участников. Предприятие с трудом вытянуло этот дурдом 🤦♀️ Только льгота по факту оказалась одна- первыми загребли на полномасштабную войну … 😭 И многих уже нет 😢😢😢
Mrs.Sexuality• 03 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Не знаю, скільки платять, скоріше 20-30, але йому компанія зп залишила, тому можна жити
Ума Палата• 03 ноября 2023
Ответ дляStepa_nida
Знайомому при мобілізації запропонували контракт на it-спеціальність в ЗСУ, відмовився через те, що мінімальний строк контракту 5 років. Інші умови його влаштовували (включаючи оплату).
В мене сину запропонували контракт одразу на 10 років(не ІТ)🤪