Куколка-мяуколка• 03 ноября 2023
Куди сходити завтра з свекрухою. Порадьте.
Дівчата, завтра приїжджає моя майбутня свекруха, мама мого хлопця. В неділю вранці їде назад. Збиралися погуляти Києвом-вона ніколи тут не була. По прогнозу завтра увесь день дощ. Сидіти вдома не хочеться. Порадьте як можна провести час.
Куколка-мяуколка
• 03 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Була з малою у цирку вихідними - я у захваті) серйозно!
Дякую, подумаємо.
Куколка-мяуколка
• 03 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
А вы у нее спросите, где бы ей хотелось?
Вона хотіла погуляти Києвом, але не під дощем. Так і планували. Але тепер потрібен план Б.
Анютины ласки• 03 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
На Байкове кладовище
Смысл расстраивать человека, ведь там лежать ей не светит. Всё занято.
Анютины ласки• 03 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
В красные фонари, к девчатам.
Вау! Вы прям гуру юмора. Ваша острота ума видна издалека не вооруженным глазом.
БЦАшка• 03 ноября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну, не ливень же будет, под дождиком вполне можно прогуляться, зайти где то в кафе посидеть. А какие у вас варианты? Ну не в музей же ее тащить или кино, или тц, особо нет вариантов. Можете еще театр предложить, сейчас спектакли рано начтнаются, модет ей интересно, а перед театррм прогуляться
БЦАшка• 03 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
В красные фонари, к девчатам.
А где у нас в киеве красные фонари?
Кумедна• 03 ноября 2023
Та прогуляйте з Софійської площі вниз на Контрактову через Андріївський узвіз. Потім покатайте на колесі огляду, і підніміться на фунікулері, якщо працює. А там можна в Маріінський і до будинку з химерами повести)))
Хай потім розказує шо бачила😁
Голубец• 03 ноября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
может в Лавру?еще смотря откуда человек
Незнакомлюся• 03 ноября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А чому не під дощем? Київська осінь особливо красива під дощем. Відповідний одяг, взуття, парасолька...
А як чудово зайти в кафе чи ресторан і посидіти, милуючись краєвидом, коли завні дощить. Не обов´язково замовляти обід, що обійдеться дорого в центрі, але на каву і тістечко можна виділити 300 грн
КараПузовна• 03 ноября 2023
Я би почала з Золотих воріт, потім Софія, замовити екскурсію в середині на годину, дуже цікаво, ділі Михайлівський, потім до Андріївського узвозу і в Андріївську церкву, теж є цікаві екскурсії в середині на 40 хв., а далі, якщо є білети Театр на Подолі, між цим десь зайти наскаву чи обід можна.
Куколка-мяуколка
• 03 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Тому що з нами буде дитина. Але все ж таки дякую за пораду, будемо завтра бачити по погоді.
Куколка-мяуколка
• 03 ноября 2023
Дівчата, дякую за поради. Вже будую маршрут. Ніколи сама не була в середині на екскурсіях.