Звездолётчица• 03 ноября 2023
ФОП 3 група скільки коштують послуги бухгалтера?
Звітність 1 раз на квартал. Податок 1 раз на квартал. Записати все в книгу обліку доходів. Скільки це коштує реально?
Я розумію, що тут менш ніз 3 тисячі долл за таку роботу не беруть. Але все ж таки хотілося б реальну ціну дізнатися
Ні за холодну воду• 03 ноября 2023
Взагалі не зрозуміло обсяг роботи по описанню. Ви пишете ’задекларуй за квартал 50 000’ і все?
Чи потрібно оприбутковувати товар, проводити банк, реалізації, взаєморозрахунки, найманих працівників?
Звездолётчица
• 03 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
прийшло на рахунок 100 000, наприклад. Я здаю звітність раз в квартал. Сплачую податки. Заповнюю книгу обліку доходів. Все. Товару немає, там послуги. Найманих немає. Він сам гроші собі на картку переводить і витрачає. взаєморозрахунків немає.
Ні за холодну воду• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Акти виконаних робіт?
Просто здати звіт з готовими цифрами і заплатити податки -500-600 в міс
Марфа Українівна• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я за таке 400 плачу.
Звездолётчица
• 03 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Акти виконаних робіт?
акти надає сам
Зашла на 5минут• 03 ноября 2023
У меня 2 группа, декларация только годовая, пользуюсь таксером, за 5 мин самостоятельно поданная декларация.
Звездолётчица
• 03 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Очень хорошо, что вы сами в єтом разбираетесь.
Я бухгалтер. Мне тоже не составляет труда подать свою декларацию. Правда, у меня это занимает минут 20. Со сверкой поступлений на счет, записью книги доходов и контролем уплаты налогов
Зашла на 5минут• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Меня таксер контролирует, каждый месяц напоминает о налогах, а как подписка закончилась - в первый же месяц не оплатилб
Звездолётчица
• 03 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Я за таке 400 плачу.
в месяц или в квартал?
Salsa-24da• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Однією сумою прийшло, чи
1000 операцій, де вам треба відкрити і сидіти сумувати 123,40+ 25,6 (комісія платіжної) + 2227,30+ 132 (комісія)
Звездолётчица
• 03 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Однією сумою прийшло, чи
та одна сума один раз на місяць. Прийшло і все. Треба з цих умовних 50 000 які зайшли один раз заплатити податок і здати декларацію раз на квартал. Все