как тебе такое илон маск• 10 марта в 14:08
Таке плаття на весілля до сина?
Весілля влітку. Дивлюсь таке плаття. Колір ще можливо зміню але фасон подобається. Що скажете не занадто? Своє фото додаю.
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 22:14
Ответ дляЛасковая_львица
Гляньте ще ось тут.
Тут є вараінти
Дякую подивлюсь. Але від ансвера і модіво не дозволяють міряти
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 22:14
Ответ дляЛасковая_львица
Матеріал коричневого дуже-дуже поганий
Да дешево дивиться
КротоТо• 10 марта в 22:31
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та да, добряче треба підняти, щоб по колінах не били😂. Плюс зараз худію.
Я в 25 собі не можу дозволити таке плаття вдягнути
Русланка з гілки• 10 марта в 22:35
Ответ дляСекретница
Верх слишком открытый, не очень подходит для мамы жениха.
Очень подходит, надо ж затмить невесту и остальных гостей. У нас одна маман на выпускной дочери приперлась с голым пузом, платье алч восточные танцы: декольте, короткое еле жопу прикрывает и на боку бант с длинными завязками . Все забыли о своих детях и о выпускном.
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 22:38
Ответ дляКротоТо
Навіть не знаю як прокоментувати 🤷🏼♀️ ну не дозволяйте 👌
Баррикадница• 10 марта в 22:42
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чого? В мене є груди🤷🏼♀️ і воно не виваленно ж
Ви не бачите свої груди? Вони висячі, як вуха спаніеля. Куди вам такий виріз?
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 22:45
Джпт попросила згенерувати ,те плаття на мені. Лице не замальовую бо він як завжди трлхи змінив. Треба мені худіти і можна брати таке
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 22:46
Ответ дляБаррикадница
Вже сто раз обговорили🫣
Вільний митець• 10 марта в 22:59
Ответ длякак тебе такое илон маск
і фігуру підкреслило плаття і закрило, все , що зайве на весіллі сина. Гарно!
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 23:09
Ответ дляВільний митець
Да ,але це сайт скоріше з китайськими платтями, що прийде не ясно. А шити не хочу😮💨
Ласковая_львица• 10 марта в 23:26
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ой, не треба Китаю.
Весілля сина вартує того, щоб придбати щось солідніше
Воно і виглядати буде відповідно
Однозначная• 10 марта в 23:35
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вже сто раз обговорили🫣
Буду 101я. Декольте пидстаркувате. Прячьте, не позорьте сына. Это день невесты, новой семьи, а не ваш. Не вздумайте тащить сына от жены танцевать, иначе будете героиней мемов.
Однозначная• 10 марта в 23:38
Ответ дляЗнову Я
Судя по их лицам, то Виктория себя просто смонтировала рядом. Или не Виктория
Вы отстали от светских событий.
Однозначная• 10 марта в 23:41
Ответ дляТочу ляси
Тоді вдягніться відповідно і не в біле. Менше кокетства, і оцього ’мені вже хх’ але більше 27 не дають і треба груди показати. І поводьтеся як мати нареченого, жіночка яка виховала чоловіка і рада прийняти його дружину як доньку та породнитися з сім´єю дівчини. Таке від вас мусить йти повідомлення.
А не, я вже 26 років заміжня але ще одного і ноги є і цицьки. Всі мужики мої всі жінки заздрять бо в 45 вже баби. Тьфу
Не той привід.
Истина👍
Миллениалка• 11 марта в 00:02
У этого производителя много красивых платьев, посмотрите ещё их модельки)
Вільний митець• 11 марта в 00:03
Ответ длякак тебе такое илон маск
то я ж не кажу, що саме це плаття, фасон маю на увазі подібний
Жена_КотораяСтена• 11 марта в 04:59
Ответ длякак тебе такое илон маск
Да дешево дивиться
Виглядае
Карусель-весель• 11 марта в 10:21
Ответ длякак тебе такое илон маск
И у них эффект ’ожидание-реальность’ присутствует.
Платье - бимба и вы тоже бимба. Тему не читала я представляю как наши кошелки вспенились
Карусель-весель• 11 марта в 10:23
Ответ дляКротоТо
Так то ж ваши проблемы
Карусель-весель• 11 марта в 10:26
Ответ дляОднозначная
Сразу видно страшных баб в каментах. Больше всех стараются говном закидать
КротоТо• 11 марта в 12:04
Ответ дляКарусель-весель
Так то ж ваши проблемы
Я до того, що на такі груди не вдягають такі плаття
КротоТо• 11 марта в 12:05
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну так ,а вам куди тим паче таке
как тебе такое илон маск
• 11 марта в 12:06
Ответ дляКарусель-весель
Дякую всім за коменти. порадниці дійсно найкращі і серед багатьох коментарів, я на це глянула вже під іншим кутом. точно таке відкрите не візьму, просто я все ще не вірю, що не молодуха
.
Сьогодні натрапила на Ральф Лаурен гарна вишукана буду щось в такому фасоні дивитись
Молчалка• 11 марта в 14:37
Ответ длякак тебе такое илон маск
.
Ви гарно і молодо виглядаєте і маєте гарну фігуру. Майте ще розуміння, де і як виглядати з гідністю.
Карусель-весель• 12 марта в 05:18
Ответ длякак тебе такое илон маск
.
Поздравляю. Местные бабки вас победили
Карусель-весель• 12 марта в 05:20
Ответ дляМолчалка
Какой бред