Чумацький Шлях• 03 ноября 2023
Вашим дітям призначають сиропи від кашлю (вологого)?
Дитині 8 років. Кашель, скоріше за все, викликаний стіканням в´язкого слизу в носоглотці.
Света С Приветом• 03 ноября 2023
Так нащо сироп, якщо кашель від насморку? Лікуйте ніс і кашель пройде.
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Ні, в нас адекватні лікарі
Тобто навіть якщо дитина від кашлю спати не може декілька ночей, вы все одно ніяк цей стан виправляти не будете?
Небалувана Галя• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Ви лише гірше зробите таким сиропом в дитина точно не засне. Кладіть спати на 2 подушки, обов´язково, щоб в кімнаті було прохолодно і зволожено
Не прохожу мимо• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Сироп це не виправить
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Да. Назначали в разных ситуациях Аскорил и Флюдитек.
Нам теж Аскоріл призначили, але він індійський і я замислилась. Здається, не так давно був якийсь скандал з індійськими протикашльовими засобами для дітей. Я взагалі стараюсь їх уникати, даю дуже рідко, але тут лікар призначив (дихання жорсткувате), але я не додумалась якийсь аналог попросити.
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ніс - хроніка, аденоїди. Тобто така картина спостерігається при кожному захворюванні і лікується не так швидко.
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
На жаль, ці поради лікаря Комаровського випуску ранніх 2000х років, не спрацьовують:)
Всюди влазю• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Що робить сироп? Розріджує слиз, стимулює кашльовий рефлекс
Слизу у дитини і так дофіга
В чому сенс?
Слизу у дитини і так дофіга
В чому сенс?
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Сироп це не виправить
Тобто він не сприяє кращій евакуації мокротиння?
Гостра на язик• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Не даю детям сиропы от кашля и сама их не принимаю.
Тоже самое, почти никогда не давала, главное, чтоб кашель был влажный, пройдет и без сиропа
Небалувана Галя• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Це поради реальних лікаріа, а не комаровського
Сиамская сороконожка• 03 ноября 2023
Ні, не даю нічого, викашлює.
Але якщо у вашої дитини аденоіди, то може це наслідок, постназальний затек називається.
Небалувана Галя• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Ні
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
А якщо стане сухий?
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ні, не даю нічого, викашлює.
Саме так. То мені давати їй щось?
Гостра на язик• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
А якщо стане сухий?
Много пить, вода, чаи, компоты, проветривание.
Рогнеда Карповна• 03 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
+ прогулки обязательны
Рву и мечу• 03 ноября 2023
Мою от этих сиропов тошнило, я и сама не переношу эту сладкую гадость. Лечимся без сиропов.
ЖенаАйтишнеГа• 03 ноября 2023
Если ребенок кашляет утром и пару раз в течение дня (при наличии соплей),- не даю сироп.
Если в течение дня кашляет :
1 вариант : в 8 лет уже наверное может сказать в горле шкребет или нет. Если горло, пшикаем спрей по возрасту, например, Фортеза, если приступами можно добавить во время приступов леденцы тос-май, исландика.
2 вариант: кашель не от горла, тогда даю Афлубин плюс сироп от кашля, - он от сухого и мокрого кашля
3 вариант: бронхит и др заболевания нижних дыхательных путей, тогда желательно отхаркивающий сироп типа Лазолвана, но сама пью Линкас (можно с 1 года)
Если в течение дня кашляет :
Чумацький Шлях
• 03 ноября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Если в течение дня кашляет :
А какой сироп от сухого и мокрого кашля вы даёте?
А я з косою• 03 ноября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Слизу у дитини і так дофіга
В чому сенс?
Слизу у дитини і так дофіга
В чому сенс?
Так, логічно, якщо слизу до фіга, його треба розрідити і викашляти. В цьому допомагає сироп.
Всюди влазю• 03 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
Не логічно, зараз кашель вологий в дитини тобто все працює по відкашлюванню, а якщо слизу стану більще, тоді буде його застій в бронхах і привіт бронхіт/пневмонія