ФсеСама• Изменено 03 ноября 2023
У всех вокруг успешные дети, а мои самые обычные?
Понятно, что главное здоровье. И все равно вырастут и все забудется.
Но как-то неловко, когда все хвастаются успехами, медалями, титулами, олимпиадами, участием в конкурсах и т д
А мне и сказать нечего.
Точу ляси• 03 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
🤣🤣🤣 а поточнее? Вы отдали их на конный спорт, теннис, шахматы, французский? Чем занимаются дети, какие усилия приложили вы? А теперь сокрушаетесь, не увидев результатов
У моего был и конный спорт, и теннис, и бассейн , и танцы, и дзю-до, и инглиш, и даже хоккей. Все бросил
СКИБИДЫШь• 03 ноября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Яблуко від яблуні))
Хрень собачья. У меня золотая медаль, диплом, всё время читаю. А ребёнок, как буд-то не мой 🤷♀️
Неробименінерви• 03 ноября 2023
А куди ходять ваші діти окрім школи? Що люблять робити? Чим захоплюються? Навіщо вам медалі? Є гуртки для дозвілля, там без медалей, зато в радість.
Неробименінерви• 03 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Отдавала и в бассейн, и английским много лет занимаются. И в музыкальную школу водила, и на рисование. И на спорт. Все заброшено
Який вік ваших дітей? Може, вони виросли з гуртків. І вже обрали собі улюблені справи?
Точу ляси• 03 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
А все хотят ходить на кружки? Мой туеву кучу перепробовал, все не интересно
Точу ляси• 03 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
А если вырос и не выбрал?
Неробименінерви• 03 ноября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
И что. Одноклассница моего сына отличница, хвалили все, закончила экономический , родила и сидит дома. Моего ругали, троишник - учится за границей, знает кроме укр и рус ещё три языка
Так може та однокласниця щаслива по-своєму, а ваш син по-своєму. «Сидить вдома з дитиною», думаю, що саме «сидить» відсутнє. Бо тут пишуть мамочки, що й присісти нема коли.
MacOS-ница• 03 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Тут Вы не правы.
Я хорошо училась в школе, в института, побеждала в олимпиадах, занималась творчеством.
Может дети в папу. Или берут с него пример. Или с вас сейчас, а не в школьные годы))
Панна Кота• 03 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Люблю их и поддерживаю.
Но уже проскакивают фразы: мам, тете лишь бы медали от нас.
жалко вашим детей, отсатньте от них. если так хочется, то купите им медальки в 11 классе и успокойтесь
ДА да да• 03 ноября 2023
Авторка, не гнівіть Бога. Здорові діти у Вас і це чудово. Не порівнюйте з чужими.
Уявіть як мамам діток з інвалідністю. В мене синок майже до 5 років самостійно не ходив, я всі очі виплакала.
ФсеСама
• 03 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Не выбрали ничего.
Неробименінерви• 03 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
А що цікаво? Якщо збирати Лего вдома, ганяти на вєліку у парку чи малювати щось своє - це ж теж захоплення. Але своє, без гуртка. Це теж рахується. Навіть бути майстром в комп’ютерній грі - це також захоплення. Без медалей, так. Але захоплення. У вашого ж певно є щось своє.
ОбережнаЯ• 03 ноября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
У меня меня сын тоже победитель олимпиад, есть успехи в спорте - но о них знают только самые близкие. Не ору об этом на всех углах. Это его успехи, его заслуги, его приложенные усилия. Я за его счет не самоутверждаюсь.
А чому саме самостверджуєтесь? Це ж приємно коли дитина досягає не заради того щоб мамі було що сусідці розповісти . А тому що ваша дитина талановита
Янгол в камуфляжі• 03 ноября 2023
А я радуюсь що моя дитина психічно здорова. Ми виїхали. З зони бойових дій. І вона вчиться в офлайн школі. Там 10 та 8 десь 6 балів. Живемо і кайфуємо. Піськами не з ким не міряємось.
ротцвеники• 03 ноября 2023
Ответ дляДА да да
А потім такі мами як автор питають -голосять за що мені якісь важкі випробування(
Бо не цінять що мають . Все щось не так
ФсеСама
• 03 ноября 2023
Ответ дляДА да да
Я ж не спорю. У моих тоже проблем со здоровьем хватает. Но сейчас и параолимпиады есть
Ответ дляФсеСама
ну це, звичайно, мінус, що все закинуто. на чомусь потрібно було наполягати і продовжувати. з музикою були б у вас концерти. з малюванням - виставки. Зі спортом теж у чомусь участі
але, якщо є бажання, то можете в будь-якому віці чимось займатись і в цьому напрямку приймати участь. В мене є знайома дівчинка, яка, здається в 5 класі, почала грати на муз інструменті і зараз приймає участь у виступах. Моя дочка ходила в спортайф на плавання. і там їй теж пропонували взяти участь у якомусь змаганні. Зрозуміло, що це чисто символічно. розвага для дітей. але галочка у вас буде =))
Неробименінерви• 03 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
А если вырос и не выбрал?
Виріс це скільки років? Де навчається? Якщо серйозно навчається, і весь час в уроках, а задають зараз багато, то і дихати нема коли. А ще треба про кохання думати, перші почуття.
Точу ляси• 03 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Комп игры и видосы. Вот и все увлечения
Великий сатирик• 03 ноября 2023
Ну а толку? Я с 6 по 11 класс олимпиадница, первый ученик киевского района, золотая медалистка, магистр. И толку? Сижу на шее у предприимчивого птушника))
А детей надо любить и принимать любыми, и не обесценивайте их
ротцвеники• 03 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
У вас реально якийсь пунктик(
Кусман Сиру• 03 ноября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Возможно у вас дети не хуже, но вы на них не сквозь розовые очки смотрите.
Це 100%, в мене 2 дітей і я навчилась бачити де у дітей досягнення, а де батьки хваляться досягненнями дітей. Наприклад я бачила як танцює дитина однієї знайомої. Вона не танцює, це мʼяко кажучи, бо вона непластична, танці це не її. Але ви би бачили з якою гордістю її мама при найменшій нагоді каже, що Лізонька займається джазфанком. Причому хвалитися вона почала коли дитина 1 чи 2 місяці як почала займатися. Та ж мама з таким придиханням розказувала, які шедеври її дитина плете з резиночок. Звичайні браслети найпростішого плетіння. Але мама пишається своєю дитиною та виставляє все у найкращому світі і таким чином складається враження, що це ну дуже талановита дитина. А по факту звичайна дівчинка.
ФсеСама
• 03 ноября 2023
Ответ дляmavka.cy
В муз.школу ребенка не приняли.
Рисование пришлось бросить, т.к.студия переехала, а водить некому ребенка.
Заикальница• 03 ноября 2023
Я хочу, щоб мої діти були здорові, реалізовані і жили в кайф.
А якщо мені треба будуть медалі, то я маю заробити їх собі сама. Мої ачівки - тільки мої)
Точу ляси• 03 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
14. Обычная школа. Не напрягается
Злива інформації• 03 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Ну, погуглить победителя несложно ж
И что? Вы думаете, что эти медали помогут как-то реализоваться в жизни? У знакомой сын ездил на выступления по танцам, медали привозил лет до 11-12. А потом резко не захотел ничем заниматься, все забросил, растолстел в три раза, потом по врачам лечили. Или со всех футболистов ’Шевченки’ получатся? В основном, даже половина не получит мастера спорта. Так что медали в детстве ни о чем. Просто отдавайте детей на спортивные секции для здоровья, а там видно будет, хватит ли у них терпения, стараний и физических данных. Так же и с Олимпиадами. Я на них не ходила, сама поступила в Университет. А те, что ходили, договаривались с преподавателями, что те помогут впихнуть и звёзд с неба в итоге не хватали. Все относительно.
Янгол в камуфляжі• 03 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Это их уверенность в себе.
Ну, и родителю приятно не только отдавать, но и видеть результаты.
Вся впевненість в собі це стопка зароблених купюр.
Вам сильно шпагат поперечний додав впевненості?
ОбережнаЯ• 03 ноября 2023
Чомусь згадалось)))
Моя мама мені прислала голосове в вайбері, явно адресовано не мені.
Так вихваляє мене, а моя так зробила, і ось це і ось ще це. Я послухала думаю нічого собі я крута))))хоча все було гіпертрофовано
Мама видалила, а мені приємно було )))