Плету корзинки• 03 ноября 2023

Запросили родичів на хрестини. Оплатили день готелю, вони хотять бути більше

Вони вирішили побути ще +1 день, щоб подивитись місто і погуляти. Ми з ними змоги гуляти не маємо, бо робочий. Хто оплачує цей додатковий день ми чи вони?
А то попередньо за всі номери розрахувались.
Цукрові вишні• 03 ноября 2023
Вони
Любви вам!• 03 ноября 2023
Они
Україна понад усе!• 03 ноября 2023
Вони звичайно, це ж їх проблеми, що вони там щось ще хочуть.
Десь так, але...• 03 ноября 2023
Скажіть, що не маєте змоги сплатити другу добу готелю. Мені це здається логічним, бо ви не маєте спільних планів на цей другий день
marata• 03 ноября 2023
Звісно, вони
Я на хвилинку• 03 ноября 2023
Это их проблемы и вообще хотели приехать пусть и снимали бы
Неместная Я• 03 ноября 2023
То вони вам натякнули, щоб ви продовжили, чи просто запросили погуляти?
Ростки жимолости• 03 ноября 2023
Вони
Секс-Бомба• 03 ноября 2023
Думаю они и сами понимают, что за свои желания нужно платить.
Указка• 03 ноября 2023
Вони
автор Плету корзинки • 03 ноября 2023
Ответ дляНеместная Я
Прямо спитали... Типу ой ми на день раніше приїдемо, а де нам ще день ночувати. Я вже почала запитувати, чого раніше. І далі пішло-поїхало.
графиняВишенка• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Простота хуже воровства. Треба було відповісти,що оплачено на добу,решта забаганок за власний рахунок.
А Я Самая Самая• 03 ноября 2023
вы главное, администрацию отеля предупредите, що платить не будете
Неместная Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
А чого не на тиждень раніше? Це їх забаганки, нехай самі платять. Ви і так їм все організували, інше їх відповідальність.
Тролю як можу• 03 ноября 2023
Так и скажите, что все сверх суток и гулянки на их усмотрение и за их счет. Лучше сразу оговорите, чтоб потом не возникло неприятных ситуаций
Мати тріля• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
проще простого ответить,что уже оплачено с 12 по 13 ноября для всех,а если хотите раньше то вот номер отеля.звоните.
автор Плету корзинки • 03 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ми готелю свої контакти не залишали, лише контакти гостей. То не думаю що будуть проблеми.
автор Плету корзинки • 03 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Я так і зробила. Сказала можливо вони інших готель хотять чи ще щось, то нехай подивляться букінг. Бо ми зняли їм готель на околиці, поруч з рестораном і лише на добу святкування.
БЦАшка• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ну то скажіть. У нас є змога оплатити один день, це те що ми можемо запропонувати. Вам чи підходить чи ні.
ЯсноВидящая• 03 ноября 2023
А в готеля є можливість їх прийняти га день раніше? От хай самі тлфлнують, визнають, оплачують
автор Плету корзинки • 03 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Без поняття. Я оплачувати ще день не розраховую, тому не цікавилась.
ЯсноВидящая• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
То не ваш клопіт, чого ви заморочилися? Хочуть хай їдуть коли вважають за потрібне
Море_море_я_скучаю• 03 ноября 2023
Боже, ну оплатите вы им этот день! Смешно жлобиться перед родней, мне бы стыдно было.
Смурфетта• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
ну так скажіть, що ви вже все оплатити і забронювали на ці дні, якщо їм треба ще додаткові дні, то нехай самі телефонують і дізнаються, чи вільний номер і платать за нього.
Доль Чекомбана• 03 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
вам было б стыдно. автору - нет. а почему день, почему не неделю? почему не неделю в Ницце? почему еще не миллион почему?
Olena_vitamin• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Напишіть ’Ясно. Готель ми вже оплатили, наші матеріальні можливості зараз всі йдуть на дитинку, якщо вам треба ще ніч то ось телефон готелю і забронюйте ще плюс одну нічь, ціна така-то’
Кастрюлька• 03 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ви їх для галочки запросили?
Зілля до весілля• 03 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я бы тоже так сделала. Но тут вас не поймут и за копейку удавятся.
автор Плету корзинки • 03 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Ви їх для галочки запросили?
Не для галочки.
Смурфетта• 03 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
иногда дело не в деньгах, а в лишних телодвижениях.
Автор организовывает банкет, ей и так достаточно разных моментов надо учесть и согласовать, звонить еще узнавать за номер для гостей, может быть перебором.
Это ж не просто ’одним чеком’ закрыть и забыть.