Удачная• 03 ноября 2023
Ви вінчалися з чоловіком?
Через який час після шлюбу ви вінчалися з чоловіком? Чи покращило це ваші стосунки?
Мию чакри щоденно• 03 ноября 2023
Не, зачем это надо. Я не считаю, что замужество это на всю жизнь. Я и замуж вышла, только потому что он очень хотел и просил, а мне было неудобно отказаться.
задумчивая мордочка• 03 ноября 2023
С бывшим да))) но развелись 🤷🏻♀️
Не думаю что штамп, венчание и все такое как то могут повлиять на отношения.
Бронетапці• 03 ноября 2023
10 років після одруження. Завжди хотіли, але все не доходило діло. А цього року просто пішли і обвінчалися. Були тільки наші діти) І двоє випадкових людей у якості свідків.
Я не Тролль• 03 ноября 2023
Ні. Спершу я була не готова до вінчання, хотіла впевнитися в вірності свого вибору. Після 18 років не знаю чи хочу цього.
ніколи такого не було• 03 ноября 2023
Ні. Моя мама вінчалася, але щастя це не принесло. Тітка вінчалася з двома чоловіками. Щаслива у третьому шлюбі. Не думаю, що це пов´язано з вінчанням. Я б вінчалася на 10-20 років шлюбу, коли з партнером крізь воду і вогонь. Не розумію ці миттєві вінчання і такі ж миттєві розлучення/розвінчання. Нащо воно таке? Я б хотіла один раз і на все життя
База_птеродактилей• 03 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Как это может влиять?
Ну как... Испытательный срок закончился, можно теперь и всерьёз жениться. А то было понарошку
Бутерброд з ікрою• 03 ноября 2023
Разорву шаблоны.
Мы сначала венчались, а потом спустя 12 лет в феврале 2022 года поженились
Дон Пэдро• 03 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
не венчались
он атеист
Не мій кузен, випадково?😉
Киця-бриця• 03 ноября 2023
Одразу коли весілля було. Так хотіли його батьки. Я молода була, повелася )) Хоча нам це абсолютно не потрібно було. У щасливому шлюбі 20 років. І це абсолютно не тому, що вінчалися)
Директриссимо• 03 ноября 2023
Повінчалися 25 років після одруження. Гарні стосунки завжди. Чоловіку захотілось повінчатися. Не знаю звідки він це взяв, але запропонував, я погодилась. У нас нічого не змінилось. Як жили, так і живемо.
Замріяна• 03 ноября 2023
Першого разу - так.
З другим, відповідно, - ні.
Не знаю яким чином люди по 2-3 рази беруть шлюб і навіщо.
З другим, відповідно, - ні.
Директриссимо• 03 ноября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Разорву шаблоны.
Так можна?) Я не знала, бо в нас паспорти просили, що ми чоловік і дружина, і свідоцтво.